dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

8 998 000 zł4 462 m² 2 016,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 517 m²

Uwaga;Okazja.W weekend zarabiasz tyle, co inni w miesiąc-gotowy biznes w Wisle z ogromnym potencjałem rozbudowy czeka na inwestora z wizją!. 1.);Powód sprzedaży: przejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł426 m² 2 816,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedam nieruchomość mieszkalno- użytkową o łącznej powierzchni użytkowej 406 m2 położoną w Rudzie Śląskiej dzielnica Halemba, przy ul. Młyńskiej. Powierzchnia części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł675,11 m² 3 701,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym - hostel z restauracją w samym sercu Gliwic, przy ul. Raciborskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł135 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 887 m²

| teren inwestycyjny przy polu golfowym W pszczynie Lokalizacja premium + gotowa koncepcja biznesowa Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne położone bezpośrednio przy polu golfowym w Pszczynie,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł978,30 m² 817,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Nieruchomość inwestycyjna W sercu ustronia działka + 2 budynki Ustroń, skrzyżowanie ulic Spółdzielcza / Daszyńskiego Cena: 800 000 zł W skład nieruchomości wchodzi: 1. murowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł778 m² 8 997,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 944 m²

Zaproszenie do zapoznania się Z ogłoszeniem O sprzedaży nieruchomości oraz podjęcia negocjacji Wystawiona do sprzedaży nieruchomość położona jest w miejscowości Istebna.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł915,97 m² 4 694,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 903 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z rampą -poręba ul. Zakładowa. Wynajmę lub sprzedam halę produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni ok. 750 m/2, przystosowaną do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł743,84 m² 2 420 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, 2-kondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o szerokim zastosowaniu biznesowym, zlokalizowany w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł580 m² 4 396,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pensjonat w centrum Wisły. Do sprzedaży świetnie usytuowany obiekt o powierzchni około 580m2 usytuowany na działce o powierzchni 13 arów. Pensjonat działający od 15 lat z bazą.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł500 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego 6, w centralnej części miasta, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł320 m² 5 621,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa Kamienica Inwestycyjna Serce Aglomeracji Śląskiej Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącej, zabytkowej kamienicy o ogromnym potencjale adaptacyjnym. To nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł133 m² 5 639,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Witam, sprzedam dom 117 m2 dla mieszkania albo innych celow, 2 budynki dodatkowe (garaze) oraz duza dzialką z lasem i jeziorem. Dla celow mieszkaniowych oraz dzialalnosci gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł365,70 m² 5 742,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 329 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż: garaż dla ciężarówek z pełnym zapleczem i ogromną działką 6329 m Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł280 m² 3 571,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż wolnostojący budynek biurowo-usługowy o powierzchni 279,80 m2 położony w Jaworznie przy ul. Azot, posadowiony na działce o powierzchni 1134 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł820 m² 2 682,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Nieruchomość komercyjna | hala | plac do składowania | parking | biura | socjal | stacja trafo wszystko w doskonałym stanie. Obiekt komercyjny w Częstochowie tanio sprzedam. Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

3 321 000 zł518 m² 6 411,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Rusza dofinansowanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 197 m² 834,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Oferta na wyłączność powstała przy współpracy z biurem nieruchomości czapla&czapla Obsługa Inwestycyjna z Gliwic i jest dostępna w obu biurach na dokładnie takich samych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł790 m² 3 164,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 019 m²

Ustroń blisko Centrum - wyjątkowa nieruchomość do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. - całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości! Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł370 m² 1 756,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu budynków położonych w malowniczej miejscowości Cisownica. Obiekt może mieć wiele zastosowań, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł630 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:704 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł662 m² 2 719,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Skoczów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowo-mieszkalna o dużym potencjale inwestycyjnym , zlokalizowana w Skoczowie w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł15,81 m² 4 427,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! murowany garaż | rybnik | 15,81 M2 Do sprzedaży Garaż murowany, własnościowy (z udziałem 1/9 własności gruntu), o powierzchni ok. 15,81 m2, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł317 m² 1 419,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:387 m²

Teren z kamienicą - idealny na inwestycję

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł501 m² 3 992,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 822 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Prezentujemy obiekt użytkowy w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł116 m² 13 336,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży Stację kontroli pojazdów działającą na rynku lokalnym i cieszącą się zaufaniem licznych klientów. Oferta skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł835 m² 5 389,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam serdecznie oferuję do wynajęcia budynek o powierzchni 835 mkw ,działka 1818 mkw Budynek usługowo- biurowo- magazynowy Budynek usługowo- biurowo- magazynowy jest obiektem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 500m2 w Zabrzu. Nieruchomość składa się z budynku 250m2 oraz magazynu 250m2. Główny budynek jest murowany, budynek magazynowy jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 344 m² 1 860,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną, w Zabrzu, województwo śląskie, w bardzo dobrej lokalizacji. Do sprzedania jest budynek trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł648 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję nieruchomości w Gliwicach, województwo śląskie, znajduje się nowoczesny kompleks biurowo-magazynowo-produkcyjny. Budynki Nieruchomość składa się z trzech budynków o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł877 m² 5 689,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 133 m²

Na sprzedaż doskonale zlokalizowany obiekt produkcyjno-magazynowy, łączący funkcjonalną przestrzeń operacyjną z niezwykle nowoczesnym, prestiżowym zapleczem biurowym. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł564 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:773 m²

Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny z możliwością wykorzystania poddasza, częściowo modernizowany, do remontu, zlokalizowany na działce w użytkowaniu wieczystym opodal całodobowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł864 m² 1 145,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 774 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni 864 m wraz z działką 2774 m Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł16 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż w dobrym stanie technicznym w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej. Powierzchnia 16 m2, bez kanału. Bez wilgoci., Wolny od zaraz zapraszam do kontaktu więcej informacji udzieli.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł614 m² 4 870 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum usług (medycyna, gabinety, biura, przychodnię weterynaryjną, fitness, spa.) lub inną działalność. Wielofunkcyjność to.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł600 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 480 m²

Na sprzedaż: obiekt magazynowo usługowy ok. 600/650 m + działka 4480 m Hutki (okolice Częstochowy) Na sprzedaż funkcjonalny budynek użytkowy o powierzchni ok. 600 m /650m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł1 004 m² 1 772,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:170 m²

Katowice - wełnowiec. Dochodowa kamienica biurowa Z potencjałem W bardzo dobrym stanie I w ciekawej lokalizacji. Na sprzedaż dochodowa kamienica, biurowiec o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 150 000 zł1 000 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:933 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej hali produkcyjno-magazynowej. Poniżej przygotowałem profesjonalne zestawienie parametrów tej.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

1 172 500 zł295,70 m² 3 965,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Syndyk Janusza Pochopina ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż: prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 60, składającej się z działki nr 899.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 826,41 m² 6 570,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 880 m²

| na sprzedaż nowoczesny obiekt hotelowo-restauracyjny o wysokim standardzie, zlokalizowany w doskonale skomunikowanym miejscu przy głównych trasach w kierunku Mikołowa, oświęcimia,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł290 m² 2 448,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Oferta na wyłączność biura pełna galeria zdjęć nieruchomości dostępna na naszej stronie internetowej Specjalna obniżka ceny o 50 000 zł! Szukasz nieruchomości z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 063 m² 678,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Zabrze, nieruchomość usługowo-biurowo-mieszkaniowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługową o łącznej powierzchni 2.063 m2, położoną w centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij