dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

5 000 000 zł1 770 m² 2 824,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 593 m²

Sprzedam nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w Gliwicach przy ul. Świętojańskiej 57 w części lub w całości. Obiekt aktualnie wynajęty w 86% (wieloletni solidni najemcy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

1 490 000 zł400 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kamienicy z dużym ogrodem, zlokalizowanej w Centrum Chorzowa, przy ul. Wolności. Budynek I działka: budynek z ok. 1900 roku, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Budynek użytkowy, ul. Oswobodzenia

Katowice,śląskie

1 980 000 zł988 m² 2 004,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza w dniu 16.02.2026r przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Raciborska

Gliwice,śląskie

2 999 000 zł676 m² 4 438,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa niższa cena - inwestycja W centrum gliwic! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym - hostel z restauracją w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

699 000 zł219 m² 3 191,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania! Na sprzedaż murowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ustroń,śląskie

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:510 m²

Polecam do sprzedaży pawilon gastronomiczny o pow. użytkowej ok 80 m2 ze wszystkimi odbiorami sanepidu w dobrym stanie technicznym. Obecnie pawilon dostosowany jest na parterze do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

749 800 zł161 m² 4 668,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:937 m²

Lokal użytkowy + działka 937 m z potencjałem mieszkaniowym Dąbrowa Górnicza Na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy (120 m , 2 poziomy) na obszernej działce 937 m przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gliwice

Gliwice,śląskie

55 000 zł16 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni 15,50 m2 położony w Gliwicach przy ul. Asnyka 12. Garaż - pełna własność wraz z gruntem (osobna księga wieczysta). Osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedaży budynek w bardzo dobrym położeniu do prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzchnia użytkowa to około 120mkw, trzy pomieszczenia na parterze i trzy pomieszczenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przerwy-Tetmajera

Częstochowa,śląskie

2 495 000 zł960 m² 2 598,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Obiekt wielofunkcyjny - Idealny pod Centrum medyczne/fitness klub/siłownię - Bliski Dojazd z dk1. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zawiercie

Zawiercie,śląskie

2 000 000 zł412 m² 4 849,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość z 2012 roku o łącznej powierzchni użytkowej 412,42 m , położoną na ogrodzonej działce 1 171 m . Ten nowoczesny budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

3 450 000 zł875 m² 3 942,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 045 m²

Do sprzedaży wolnostojący budynek warsztatowo - usługowy o powierzchni 875m2 Stan techniczny bardzo dobry Działka o powierzchni 2045m2 Grunt w użytkowaniu wieczystym Własna stacja Trafo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lenartowicza

Sosnowiec,śląskie

3 050 000 zł2 048 m² 1 489,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Okazja! Atrakcyjny budynek biurowy w Sosnowcu na sprzedaż. Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 3 068 m2 wraz z zabudowaniami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Węgierska Górka

Węgierska Górka,śląskie

5 900 000 zł1 406 m² 4 196,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 826 m²

Węgierska Górka, powiat żywiecki Oferta na wyłączność! Obiekt wypoczynkowo-szkoleniowy z restauracją, biurami, pokojami na wynajem i własnym parkingiem w sąsiedztwie lasu, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ligota

Ligota,śląskie

2 990 000 zł630 m² 4 746,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dwukondygnacyjny obiekt o wielofunkcyjnym przeznaczeniu: handlowo - usługowo - biurowo - magazynowym oraz mieszkalnym o łącznej pow. ok. 630 mkw., położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Konduktorska

Katowice,śląskie

57 000 zł17 m² 3 442,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 m²

Okazja Garaż murowany Katowice Wełnowiec pełna własność kw Nowy Wełnowiec Opiekun oferty: michał Trybus Numer kontaktowy Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16,56 m w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Laski

Dąbrowa Górnicza,śląskie

4 600 000 zł745 m² 6 174,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedaży: 1. Hala magazynowo-produkcyjna z częścią socjalną i budynkiem administracyjnym o łącznej powierzchni 745 m2 z podziałem na dwie odrębne części. a) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

16 600 000 zł4 100 m² 4 048,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferuje do sprzedaży hale produkcyjną o powierzchni 4100m2 i hali magazynowej o powierzchni 1320m2 z rozległą działką o powierzchni ponad 2ha. Posadzka przemysłowa, 5 bram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Racibórz

Racibórz,śląskie

16 562 000 zł24 000 m² 690,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w Raciborzu o powierzchni działek ok. 3 ha. Działka o kształcie nieregularnym, zabudowana kompleksem budowli (budynków) przemysłowych. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem

Pyskowice,śląskie

2 800 000 zł1 320 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Oferuje halę do sprzedaży o powierzchni 1321 m2 z placem nieutwardzonym o powierzchni 7807m2 Hala magazynowa nieogrzewana o wymiarach: długość: 54m, szerokość: 25m , wysokość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lechonia

Częstochowa,śląskie

69 000 zł20 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 20 m , położony w podziemnej hali garażowej przy ul. Lechonia 22 w Częstochowie. Garaż znajduje się w budynku mieszkalnym z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

45 000 zł11 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym w nowoczesnym budynku Panorama Business Park w Częstochowie (dzielnica Parkitka). 1) Najważniejsze atuty: lokalizacja: prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ligota

Ligota,śląskie

2 990 000 zł630 m² 4 746,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Olszewskiego

Jaworzno,śląskie

1 350 000 zł389 m² 3 470,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Jaworzno. Ulica Karola Olszewskiego 15 blisko centrum Cena: 1 350 000 zł netto/brutto bez fv Powierzchnia budynku: 389 m2 Powierzchnia działki: 963 m2 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

75 000 zł16 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Oferta na wyłączność! wgn Nieruchomości prezentuje na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16,5 m2, zlokalizowany przy ul. P. Michałowskiego w dzielnicy Północ. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

65 000 zł16 m² 4 093,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany w Katowicach w okolicy ul Słoneczne 74 W okolicy ul. Słonecznej 74 za Przedszkolem Integracyjnym, dzielnica Józefowiec. Podstawowe parametry 15,88 m2 Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

2 500 000 zł850 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 502 m²

Budynek usługowy na sprzedaż w Jaworznie. Do sprzedaży posiadamy nieruchomość komercyjną w postaci bardzo oryginalnego nowoczesnego budynku usługowo magazynowego. Budynek nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

2 700 000 zł390 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dochodowa nieruchomość w centrum Rybnika - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży, nieruchomość komercyjną w ścisłym centrum miasta, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Częstochowa,śląskie

700 000 zł689 m² 1 015,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości - Idealna na Pensjonat, punkt przedszkolny lub hotelik. Lokalizacja: częstochowa, dzielnica: lisiniec Adres: ul. Koszalińska 3 Opis Nieruchomości: rodzaj nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

2 499 000 zł842 m² 2 967,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 557 m²

Na sprzedaż: kompleks hotelowo-gastronomiczny w Krupskim Młynie idealna inwestycja! Powierzchnia działki: 3 557 m Łączna powierzchnia zabudowy: ok. 842 m Możliwość podziału na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

3 100 000 zł715 m² 4 335,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

49 000 zł52 m² 942,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Powierzchnia lokalu: 52 m. Powierzchnia działki: 100 m. Możliwa negocjacja ceny! Lokalizacja: atrakcyjne sąsiedztwo tężni, placu zabaw, doskonała widoczność i dostępność liczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Częstochowa,śląskie

775 000 zł234 m² 3 319,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż: budynek usługowo-handlowy w Częstochowie, ul. Przejazdowa 10 Prezentujemy funkcjonalny, dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej 233,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szymały

Radzionków,śląskie

850 000 zł3 646 m² 233,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:9 636 m²

Radzionków, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 3646 m2, na działce o pow. 9636 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Zabrze

Zabrze,śląskie

2 200 000 zł940 m² 2 340 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjną z rampą powierzchni ok. 940 m kw w Zabrzu Opis nieruchomości: obiekt składa się z: 1) hali produkcyjnej o powierzchni 940 m2 2) pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ligonia

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 010 000 zł1 643 m² 614,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Siemianowice Śląskie, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 1.643 m2, na działce o pow. 1.734 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

699 000 zł219 m² 3 191,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 21 Stycznia

Przeczyce,śląskie

350 000 zł343 m² 1 021,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuje na sprzedaż obiekt dom, zaledwie 6 km od Lotniska Katowice Pyrzowice! Dodatkowo w cenie działka rolna o powierzchni 1200 m2 po drugiej stronie ulicy z przeznaczeniem na parking lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Małgorzatki

Bytom,śląskie

330 000 zł954 m² 345,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Zapraszamy do odkrycia ukrytego skarbu tego budynku, który kryje w sobie ogromny potencjał inwestycyjny. Zlokalizowany w centralnej części miasta, obiekt ten stanowi idealną okazję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gliwicka

Mikołów,śląskie

300 000 zł420 m² 713,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Burmistrz mikołowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Mikołowie przy ul. Gliwickiej 367, składającej się z działki nr 1476/71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

4 000 000 zł1 203 m² 3 325,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 505 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania nieruchomość położoną w dzielnicy Gliwic- żerniki w odległości kilku kilometrów od centrum miasta w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.