dowolna

Budynki użytkowe na wynajem śląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czechowice-dziedzice teren przemysłowy zadaszony wjazd Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 2560m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu usługowo-produkcyjnego. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej. Jest możliwość wydzielenia mniejszego modułu (ok. 4000 mkw.) Powierzchnia spełnia najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

5 989 zł263 m² 22,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 263m 2 -dostęp z poziomu 0, -1 brama (3,2x3m), -dodatkowy dostęp z poziomu rampy przez korytarz w części wspólnej, -posadzka niepylna, -wysokość ok. 6m, -dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Hala magazynowo-biurowa 102 m Jastrzębie-Zdrój, ul. Pszczyńska Do wynajęcia funkcjonalna hala o powierzchni 102 m , zlokalizowana przy ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem stacja benzynowa w centrum Jastrzębia-Zdroju - doskonała lokalizacja! Wyjątkowa oferta wynajmu stacji benzynowej, dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura! Stacja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 940 zł157 m² 37,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolnostojącą halę magazynową doskonale nadająca się np. na warsztat lub punkt usługowy z wydzielonymi pomieszczeniami biurowo-socjalnymi (rzut w zał.). Hala.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 020 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 930 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na wynajem 3 budynki produkcyjno-magazynowe o powierzchni 1020 m2, 171,05 m2, 127,80 m2 usytuowany w Nieznanicach przy ul. Mstowskiej oferta! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł1 600 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajmu obiekt magazynowo-produkcyjno-biurowy o powierzchni 1600 m kw, (w tym pomieszczenia piwniczne ok 200 m kw) na działce 5000,00 m kw. Opis budynków: na w/w działce przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Posiadamy do wynajęcia funkcjonalną halę o przeznaczeniu magazynowym, handlowym lub produkcyjnym, zlokalizowaną w Katowicach w niedużej odległości od centrum miasta, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 250 m kw, znajdującą się w Gliwicach. Teren ogrodzony. Hala nieogrzewana. Podlicznik na prąd - siłę. Cena 5999 zł brutto(bez vat).

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł290 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Reprezentacyjny Obiekt Magazynowo - Biurowy z Klimatyzacją - 290 m łącznej powierzchni Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek o wysokim standardzie, położony na przestronnej działce 900.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji. Do wynajęcia budynek biurowo usługowy zlokalizowany przy ul. Siemianowickiej 5a w Katowicach, w dobrze skomunikowanej części miasta z szybkim dojazdem do centrum Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 736 zł153 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 150 mkw. Wymiary hali 9 długości szerokości 17 m. Hala- murowana o powierzchnia 153 mkw Dodatkowo za dodatkową opłatą. Połaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 725 m²

Biura 200 700 m Powierzchnie biurowe Armii Krajowej 336 Możliwość wynajęcia większej powierzchni biurowej od około 200 m do nawet około 700 m w budynku przy ul. Armii Krajowej 336.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł1 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Będzinie o powierzchniach od 200 m2 do 10.000 m2 z opcją pełnej obsługi magazynowej , blisko drogi ekspresowej S1, DK 94.

Szczegóły ogłoszenia

20 160 €6 300 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn / hala produkcyjna w Sosnowcu o powierzchni ok. 5900 mkw. + ok. 400. mkw. powierzchni biurowo-socjalnej. Dostępność: od zaraz Powierzchnia z dostosowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł13,86 m² 36,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża kontener morski Proponuję do wynajęcia wolnostojący kontener o powierzchni 13,86 m 2 położony w kompleksie handlowo-magazynowo-usługowym. Powierzchnia sześcienna.

Szczegóły ogłoszenia

51 700 zł2 600 m² 19,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : Budynek hali magazynowo produkcyjnej o powierzchni 2585m2 , specyfikacja techniczna: -posadzka betonowa niepylna, -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama o wys. 4,3m.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nieruchomości przemysłowe pod działalność warsztatową W okolicy śródmieścia będzina rejon ul. Zagórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł555,19 m² 23,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - hala produkcyjno-magazynowa czy usługowa w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie z bardzo dobry dojazdem do trasy dk1 Oferuję wynajem nowoczesnej i funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 €4 300 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa posiada dogodne połączenia drogowe z najważniejszymi miastami Górnego Śląska. Dużą zaletą gliwickiej lokalizacji jest bliskość autostrad A1 i A4 (węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł600 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni ok 600 m kw w Sosnowcu. Wolne są również powierzchnie 260 m i ponad 1000 m kw. Opis hali z rampą o powierzchni 600 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł1 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do wynajęcia halę o powierzchni 1500m2 wraz z towarzyszącą powierzchnią biurowo-socjalną Parametry: - posadzka epoksydowa - Doświetlenie światłem dziennym przystosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

16 380 €3 000 m² 5,46 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala produkcyjna do wynajęcia od zaraz w Zabrzu, proponowana powierzchnia magazynowa wynosi ok. 3000 mkw. Powierzchnia A-klasowa, dostęp przez doki i bramy z poziomu 0. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 600 m Oferujemy do wynajęcia nowo wybudowaną halę/magazyn o łącznej powierzchni 600 m , w tym: 520.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiektu magazynowo-biurowego w Tychach Mamy przyjemność zaoferować Państwu na wynajem funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Tychach, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Dwie windy przemysłowe Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 240m 2 położoną na pierwszym piętrze nieopodal Centrum. Sanitariaty dostępne mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 zł878 m² 20,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   do wynajęcia obiekt handlowo-usługowo-magazynowy położony w doskonałej lokalizacji Bielsko-Biała ul. Żywiecka 120a skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa 180 m2 , budynek murowany ocieplony. Wymiary: - 20 metrów długości - 9 metrów szerokości - wysokość 4 metry - brama wjazdowa elektryczna 3x3 metry, biuro, toaleta, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

142 700 zł5 708 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów. Hala magazynowa do wynajęcia. Specyfikacja: - posadzka niepylna. - regały wysokiego składowania (mogą być usunięte). - dostęp do hali z poziomu "0". - doki załadunkowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowa O powierzchni 209m 2 -1 brama z poziomu 0, wymiary 3,8mX3,35m -posadzka niepylna, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -wysokość ok. 5-6m, -media:.

Szczegóły ogłoszenia

61 440 zł900 m² 68,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu komercyjnego o powierzchni 900 m , zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Jadwigi 112.

Szczegóły ogłoszenia

35 769 zł1 300 m² 27,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - koszutka - hala 992,80 mkw plus nawa 306,00 mkw Hala o charakterze magazynowo - produkcyjno - usługowym, wraz z dostępem do zaplecza biurowo-socjalnego. Budynek z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

23 566 zł1 184,24 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czechowice-dziedzice Proponuję do wynajęcia halę namiotową o powierzchni 1184,24m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu usługowo-produkcyjnego. Hala o przeznaczeniu magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 zł53 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia - magazynowa Do wynajęcia powierzchnia-magazynowa - Mszana, trasa Wodzisław Śląski - Jastrzębie-Zdrój. Oferta na wyłączność Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum Proponuje do wynajęcia lokal usługowo-magazynowy o łącznej powierzchni 33,0m 2 położony w kompleksie usługowym nieopodal Centrum. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem nieruchomość komercyjną z basenem, usytuowaną w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Cieszyna.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 200 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Wynajmę, 1200m2, hale, magazyny, produkcja składy, poraj, masłońskie. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak tel.   . Oferujemy Państwu do wynajęcia 3-y.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia zakład przetwórstwa spożywczego Obiekt zlokalizowany około 10 km od centrum Wodzisławia Śląskiego. Obiekt produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 1522 mkw. położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł600 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży budynek (20x15m) w centrum Lubomii, o klasycznym charakterze poprzemysłowym, zbudowany z nadającej mu uroku cegły klinkierowej. Budynek znajduje się w planie.

Szczegóły ogłoszenia

22 050 €6 300 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna o metrażu 6 300 mkw., blisko głównych dróg i autostrad. Dostępność: od zaraz Magazyn jest w najwyższym standardzie A-klasy,.