dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

145 000 zł6 608 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Obręb 197, numer działki 21/2 Powierzchnia 6608 m kw. Szerokość przy drodze to około 19 metrów. Do sprzedania piękna działka o wielkości 0,66.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 300 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka pod lasem idealna pod budowę domu, płaska z zadrzewieniem, ogrodzona, sucha, piękna okolica, cisza i spokój, blisko do jezior, do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 290 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Puńców, w wyjątkowo malowniczej okolicy, tuż przy granicy polsko czeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 184 m² 194,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeżeli lubicie cichą, zieloną okolicę, spacery, wycieczki rowerowe, las, kąpiel w rzece, czy wędkowanie - mamy dla Was ładną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 116 m² 519,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę budowlaną położoną w miejscowości Będzin - centrum, przy ul. Sączewskiego (woj. Śląskie). |Nieruchomość| - Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 203 m² 165,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie prywatne bez pośredników i prowizji Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry | Kozy, tuż obok Bielska-Białej | 12.03 ar | 199 000.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 522 m² 204,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dwie działki nr 1529/6 oraz 1529/7 o łącznej powierzchni 3522 m2. Działki położone są w Szczekocinach, w powiecie zawierciańskim. Działka ew. nr.

Szczegóły ogłoszenia

332 218 zł2 347 m² 141,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

1 500 000 zł2 300 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: ok. 2300 m2 (teren niewydzielony); forma własności: użytkowanie wieczyste; infrastruktura: dostępne są elementy infrastruktury miejskiej (do ustalenia); przeznaczenie: teren rozmieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł8 127 m² 60,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w Gliwicach pomiędzy ul. Kujawską a ul. Św. Jacka w skład której wchodzi działka gruntu nr 6/2 obręb 0030 Ligota Zabrska o powierzchni 8.127 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł35 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Społem pss w Gliwicach wydzierżawi teren pod parkowanie pojazdów dostawczych. Możliwość wynajmu większego terenu -pod większą ilość miejsc postojowych. Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł774 m² 116,15 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łagiewniki Małe, gmina Pawonków, powiat lubliniecki. Parametry działki: działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do rombu numer.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł14 558 m² 26,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Strzebiniu Łazy, gmina Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki: kształt: nieregularny wymiary: 76,3m x 78,3m.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 500 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 2500m Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 879 m² 98,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta wymiary:.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł8 860 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działki o numerach 370 i 321 w miejscowości Zawisna, gmina Kamienica Polska. Ich naturalny krajobraz wypełniony jest polami i łąkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł893 m² 111,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 892 m w Wierzbiu (gm. Koszęcin). Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w sercu powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł2 952 m² 463,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej gl1g/00052294/3.

Szczegóły ogłoszenia

20 037 108 zł28 301 m² 708 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka inwestycyjna o pow 28301 mkw,. Działka bardzo dobrze położona przy bardzo ruchliwej ulicy łączącej Katowice z Pszczyną. Działka idealna na market, pawilon, lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 403 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| działka usługowa bezpośrednio przy ul.BESKIDZKIEJ, BEZPOŚREDNI ZJAZD Z GŁÓWNEJ DROGI Do sprzedaży działka inwestycyjna, położona bezpośrednio przy ul. Beskidzkiej (trasa łącząca Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 595 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka w Urbanowicach. Położona przy ul. Głównej obok numeru 133. Numer działki 495/27 Działka na planie zagospodarowania budowlano - rolna. Działki budowlanej jest około.

Szczegóły ogłoszenia

505 800 zł5 058 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka usługowa położona w 2giej linii zabudowy przy głównej trasie pomiędzy Pszczyną a Goczałkowicami. Wymiary ok 35mx150m. Powierzchnia 5058 mkw. Działka bardzo dobra na.

Szczegóły ogłoszenia

15 740 200 zł78 701 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 78 701m2. Działki dzielą się na: -powierzchnię: 25 145m2 o wymiarach: dł. 871m, szer. 29m -powierzchnię 30 866m2 o wymiarach: dł.

Szczegóły ogłoszenia

27 926 200 zł14 698 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 14 698m2 Przeznaczenie podstawowe: -usługi konsumpcyjne -usługi administracyjno-biurowe -handel detaliczny i hurtowy -usługi turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł78 800 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rzeki Małe Nieruchomość gruntowa, przeznaczona studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gm. Kłomnice (uchwała Nr. 124/XVll/2000 Rady Gminy Kłomnice 2 000 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Górna

Bojszów,śląskie

219 000 zł14 781 m² 14,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna z wydzieloną częścią budowlano /usługową. Powierzchnia działko to 14 718 m2 a wydzielona część ma 2500m2. Działka bezpośrednio przylega do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Imielin

Imielin,śląskie

560 000 zł1 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana ok 1600 m2 w atrakcyjnym położeniu.Centrum Imielina,a jednak zielony i cichy zakątek. Działka jest częściowo uzbrojona(prąd w granicy) blisko inne media.Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rudzka

Rybnik,śląskie

195 000 zł803 m² 242,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę usytuowaną w centrum dzielnicy Orzepowice przy ul. Rudzkiej. Obszar - 803 m2 Dostępne media - wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna (w drodze) Teren płaski, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bratków

Rybnik,śląskie

173 760 zł724 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, która pozwoli Ci stworzyć wygodny dom w spokojnej, zielonej części Rybnika, a jednocześnie nie rezygnować z bliskości centrum? Ta parcela w Orzepowicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Żarki-Letnisko,śląskie

250 000 zł1 002 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m , objęta mpzp i ma wydane wz , przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka w całości ogrodzona , przyłącze prądu / siła ( skrzynka z gniazdami ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Paczynka

Paczynka,śląskie

600 000 zł2 474 m² 242,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na zasadach wyłączności tylko W notus. Szukasz nieruchomości, która oferuje coś więcej niż tylko dach nad głową? Prezentujemy wyjątkową ofertę dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krynicka

Częstochowa,śląskie

699 000 zł3 578 m² 195,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca. Na sprzedaż działki.