dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 955 ogłoszeń

49 000 zł8 860 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działki o numerach 370 i 321 w miejscowości Zawisna, gmina Kamienica Polska. Ich naturalny krajobraz wypełniony jest polami i łąkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł893 m² 111,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 892 m w Wierzbiu (gm. Koszęcin). Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w sercu powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł2 952 m² 463,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej gl1g/00052294/3.

Szczegóły ogłoszenia

20 037 108 zł28 301 m² 708 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka inwestycyjna o pow 28301 mkw,. Działka bardzo dobrze położona przy bardzo ruchliwej ulicy łączącej Katowice z Pszczyną. Działka idealna na market, pawilon, lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 403 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| działka usługowa bezpośrednio przy ul.BESKIDZKIEJ, BEZPOŚREDNI ZJAZD Z GŁÓWNEJ DROGI Do sprzedaży działka inwestycyjna, położona bezpośrednio przy ul. Beskidzkiej (trasa łącząca Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 595 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka w Urbanowicach. Położona przy ul. Głównej obok numeru 133. Numer działki 495/27 Działka na planie zagospodarowania budowlano - rolna. Działki budowlanej jest około.

Szczegóły ogłoszenia

505 800 zł5 058 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka usługowa położona w 2giej linii zabudowy przy głównej trasie pomiędzy Pszczyną a Goczałkowicami. Wymiary ok 35mx150m. Powierzchnia 5058 mkw. Działka bardzo dobra na.

Szczegóły ogłoszenia

15 740 200 zł78 701 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 78 701m2. Działki dzielą się na: -powierzchnię: 25 145m2 o wymiarach: dł. 871m, szer. 29m -powierzchnię 30 866m2 o wymiarach: dł.

Szczegóły ogłoszenia

27 926 200 zł14 698 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 14 698m2 Przeznaczenie podstawowe: -usługi konsumpcyjne -usługi administracyjno-biurowe -handel detaliczny i hurtowy -usługi turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł78 800 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rzeki Małe Nieruchomość gruntowa, przeznaczona studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gm. Kłomnice (uchwała Nr. 124/XVll/2000 Rady Gminy Kłomnice 2 000 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Górna

Bojszów,śląskie

219 000 zł14 781 m² 14,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna z wydzieloną częścią budowlano /usługową. Powierzchnia działko to 14 718 m2 a wydzielona część ma 2500m2. Działka bezpośrednio przylega do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Imielin

Imielin,śląskie

560 000 zł1 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana ok 1600 m2 w atrakcyjnym położeniu.Centrum Imielina,a jednak zielony i cichy zakątek. Działka jest częściowo uzbrojona(prąd w granicy) blisko inne media.Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rudzka

Rybnik,śląskie

195 000 zł803 m² 242,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę usytuowaną w centrum dzielnicy Orzepowice przy ul. Rudzkiej. Obszar - 803 m2 Dostępne media - wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna (w drodze) Teren płaski, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bratków

Rybnik,śląskie

173 760 zł724 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, która pozwoli Ci stworzyć wygodny dom w spokojnej, zielonej części Rybnika, a jednocześnie nie rezygnować z bliskości centrum? Ta parcela w Orzepowicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Suska

Jeleśnia,śląskie

1 840 000 zł9 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przemysłowa utwardzona o powierzchni 92 a Dostęp do drogi publicznej. Idealny teren do produkcji , magazynowania. Na działce wykonano badania geofizyczne. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Żarki-Letnisko,śląskie

250 000 zł1 002 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m , objęta mpzp i ma wydane wz , przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka w całości ogrodzona , przyłącze prądu / siła ( skrzynka z gniazdami ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Paczynka

Paczynka,śląskie

600 000 zł2 474 m² 242,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na zasadach wyłączności tylko W notus. Szukasz nieruchomości, która oferuje coś więcej niż tylko dach nad głową? Prezentujemy wyjątkową ofertę dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krynicka

Częstochowa,śląskie

699 000 zł3 578 m² 195,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca. Na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

210 000 zł1 010 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 000 zł1 702 m² 763,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Bielsko-Biała | zabudowa wielorodzinna | duży potencjał Wyjątkowa działka inwestycyjna w Bielsku-Białej ogromny potencjał pod zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hutki

Hutki,śląskie

150 000 zł1 011 m² 148,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż atrakcyjna, urokliwa działka budowlana o powierzchni 1011m2 położona w miejscowości Hutki gm. Konopiska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

15 670 000 zł5 207 m² 3 009,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa na sprzedaż gliwice - oferta dla inwestora - dewelopera 0% Prowizji dla Kupującego Posiadamy pełną dokumentację z pnb / projekt wykonawczy / przyłącza / zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jasna

Górki Wielkie,śląskie

150 000 zł1 201 m² 124,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bez pośredników. Działka zbliżona powierzchnią do prostokąta, teren lekko pochyły, malowniczy, atrakcyjnie położona z widokiem na góry Górka oraz Zebrzydka. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Pawłowice,śląskie

885 000 zł4 623 m² 191,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa - symbol U2 "zespoły zabudowy usługowej", powierzchnia 4623 m 2 , Pawłowice, ul. Leśna ( przy Wiślance, dk81), powiat pszczyński. Cena 885000 zł, czyli 191, 43 zł/1 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Letniskowa

Żarki-Letnisko,śląskie

140 000 zł1 168 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Żarki-Letnisko, dokładnie dzierżno. Działka położona przy drodze asfaltowej. Powierzchnia 1168m.kw. Woda - tak Gaz - do przyłączenia po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Malownicza

Częstochowa,śląskie

550 000 zł8 530 m² 64,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki o łącznej pow. 8530 m2 w Częstochowie przy ulicy Malowniczej. W skład oferowanej nieruchomości gruntowej wchodzą działki: działka nr 135 o pow. 4660m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Księżogórska

Radzionków,śląskie

6 888 000 zł16 800 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Radzionkowie, w rejonie Księża Góra. Nieruchomość o numerze działki 296/10 ma powierzchnię 1,68 ha i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Długa

Bytom,śląskie

3 917 000 zł7 834 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek Dąbrowa Miejska. Nieruchomość składa się z działek nr 4076/105 oraz 4097/105 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Kradziejówka

Żory,śląskie

1 945 710 zł4 989 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość rozliczenia W barterze! Powierzchnia gruntu: 4 989 m mpzp: c97mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna dopuszczalne małe budynki mieszkalne (do 6 lokali) możliwość realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kruszyńska

Jamno,śląskie

100 000 zł2 860 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2860m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Kruszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

216 000 zł897 m² 240,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Płaski ładny teren uzbrojony w prąd i gaz. Dojazd jest utwardzony do samej działki. W sąsiedztwie praktycznie wyłącznie zabudowa nowa zabudowa jednorodzinna. Miejsce bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Mysłowice,śląskie

6 300 000 zł31 000 m² 203,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki w Mysłowicach ul. Leśna z wz określające zamierzenie inwestycyjne polegające na budowie zespołu budynków mieszkalnych wraz z garażami w zabudowie szeregowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł1 351 m² 366,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Hałcnów - działka Z domem do remontu / inwestycja Na sprzedaż piękna zadbana działka o powierzchni 1351m2. Teren w całości ogrodzony. Na nieruchomości znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pod Skocznią

Meszna,śląskie

297 000 zł810 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka w Mesznej - 5 minut do szlaków turystycznych, ogrodzona, dojazd asfaltowy, wszystkie media w ulicy. Pod bramą wjazdową wylana ława fundamentowa. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jaworowa

Mysłowice,śląskie

315 124 zł948 m² 332,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, dziękuję za okazanie zainteresowania działką przy ul. Jaworowej w Mysłowicach przy węźle a4/s1 z dojazdem do centrum Katowic (ok. 15 minut) Działka 5 budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

2 490 000 zł2 245 m² 1 109,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka 2245 m na sprzedaż ul. Młyńska, mikołów Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kamionki

Lyski,śląskie

338 000 zł16 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Urodzajna ziemia - mady.