dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Rzeczna

Jeleśnia,śląskie

158 000 zł1 207 m² 130,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Działka budowlana zlokalizowana jest w miejscowości Jeleśnia, przy ulicy Rzecznej. Opis działki: powierzchnia: 1207 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Soblówka,śląskie

1 250 000 zł3 627 m² 344,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Beskidu Żywieckiego, tuż na granicy ziemi Soblówki, u podnóża majestatycznej Rycerzowej, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gzelska

Rybnik,śląskie

570 000 zł1 900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Chwałęcicach przy ul.Gzelskiej. Zielone i spokojne miejsce zaraz za działkami ściana lasu. Przeznaczenie mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Katowice,śląskie

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzona działki o powierzchni do ok. 4.000 m2 lub większa z mediami. Teren obiektu jest ogrodzony, możliwy dojazd samochodu typu tir. Bezpośrednio na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościelniaka

Mysłowice,śląskie

369 999 zł1 262 m² 293,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę położoną w atrakcyjnej, spokojnej dzielnicy Mysłowic - w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej, z bardzo dogodnym dojazdem do centrum oraz szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

999 000 zł1 083 m² 922,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Sosnowiec,śląskie

179 900 zł880 m² 204,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w zielonej dzielnicy! | Sosnowiec ul. Boczna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Panki

Panki,śląskie

460 000 zł15 533 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycje? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 15533m2 w Pankach Parametry działki: nr działki: 399/3 mpzp: mn, mn.U -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Sokole Pole

Sokole Pole,śląskie

199 000 zł23 930 m² 8,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka budowlano-leśna o łącznej powierzchni 2,393 ha w spokojnej, malowniczej wsi Sokole Pole gmina Janów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Mikołów,śląskie

814 080 zł3 392 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mikołów / Jesionowa 1 3392 m pod zabudowę jednorodzinną / segmentową (mpzp 157mn) Na sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych położonych w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościelniaka

Mysłowice,śląskie

369 999 zł1 262 m² 293,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż! mysłowice, spokojna okolica - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej spokojnych i rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Rudzka

Raszczyce,śląskie

350 000 zł8 510 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korwinów

Korwinów,śląskie

150 000 zł2 313 m² 64,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlano-rolną w Korwinowie Na sprzedaż działka o pow. 2313m2 w miejscowości Korwinów gm. Poczesna z doskonałym dojazdem do Częstochowy Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słowackiego

Piasek,śląskie

199 000 zł875 m² 227,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: działki budowlane pod lasem - Piasek k. Pszczyny. Oddalone zaledwie 10min drogi od Parku Zamkowego w Pszczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Mysłowice,śląskie

6 300 000 zł31 000 m² 203,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny z wz - podział na ok. 64 działki | Mysłowice - Las Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Mysłowicach, obręb 0008 Mysłowice Las, idealny pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolonia Renerowska

Rudy,śląskie

199 000 zł975 m² 204,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną 975 m Rudy, ul. Kolonia Renerowska 210 000 zł - Lokalizacja: rudy Raciborskie, ul. Kolonia Renerowska - Powierzchnia: 975 m - Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sosnowiec,śląskie

229 760 zł718 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w zielonej i spokojnej części Sosnowca, przy ul. Wileńskiej. To miejsce, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wczasowa

Milówka,śląskie

310 000 zł1 442 m² 214,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana z fundamentem domu jednorodzinnego- milówka. Cena do negocjacji.Wiecej informacji pod num. telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jaworzno,śląskie

2 300 000 zł14 677 m² 156,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowo-usługowa na sprzedaż w Jaworznie. Prezentuję do sprzedaży działkę w Jaworznie. Dzielnica Centrum okolice Parku angielskiego ul. Jana Pawła II wjazd z dk79 Jaworzno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ustroń

Ustroń,śląskie

325 000 zł1 168 m² 278,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w jednej z najbardziej urokliwych części Ustronia - dzielnicy Dobka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Włodowice

Włodowice,śląskie

37 500 zł707 m² 53,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana nr 8216/2 - 707m2 we Włodowicach (zawiercie - 10km, katowice - 55km) Identyfikator działki 241609_4.0001.AR_12.8216/2 W planie zagospodarowania gminy oznaczenie symbolem: 27MNU -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Cisiec

Cisiec,śląskie

4 500 zł1 089 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji syndyk masy upadłości Heleny Morgiel ogłasza sprzedaż składników masy upadłości Z wolnej ręki 1. Przedmiotem sprzedaży jest: udział 1/2 w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wczasowa

Milówka,śląskie

36 000 zł2 199 m² 16,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji syndyk masy upadłości Roberta Kurka ogłasza sprzedaż składników masy upadłości Z wolnej ręki 1. Przedmiotem sprzedaży jest: nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rybnik

Rybnik,śląskie

342 500 zł1 370 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowla w Rybniku Ochojcu. Oferuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części Rybnika - Ochojcu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamesznica

Kamesznica,śląskie

2 490 000 zł6 440 m² 386,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną i zamieszkaj w miejscu, które harmonijnie łączy piękno natury z komfortem nowoczesnego domu. Ta niezwykła nieruchomość usytuowana na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ujsoły,śląskie

59 000 zł700 m² 84,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Beskid żywiecki - turystyczna miejscowość ujsoły - działka pod domek na wypady W góry - dla biura - zapraszamy Przedstawiam Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wisła

Wisła,śląskie

613 010 zł2 078 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka już jest podzielona na dwie mniejsze. Pełne uzbrojenie na działkach sąsiednich. Działka płaska z bardzo łatwym dojazdem. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

49 000 zł2 720 m² 18,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną Częstochowa, dzielnica Dźbów Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2720 m2, położona w spokojnej i zielonej części Częstochowy dzielnicy Dźbów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czechowice-Dziedzice,śląskie

241 380 zł1 800 m² 134,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1800 m2, położonej w Czechowicach-Dziedzicach. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 290 000 zł8 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zaledwie 4km od centrum Wodzisławia Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji. Działka znajduje się w okolicy z luźną zabudową domów jednorodzinnych. Wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

191 000 zł1 060 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży działkę o pow. ok. 10,6 a, położoną w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice, w willowej dzielnicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Katowice,śląskie

955 500 zł1 950 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prestiżowa działka budowlana 1950 m W katowicach-podlesiu | Z pozwoleniem na budowę | sąsiedztwo lasu I luksusowych willi Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasprowicza

Cieszyn,śląskie

199 000 zł1 005 m² 198,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka może być twoja za 2985 zł miesięcznie! sprzedaż na raty bez banku! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działka w miejscowości Cieszyn ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krótka

Czarków,śląskie

283 000 zł1 726 m² 163,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W realton! oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka zlokalizowana przy ul. Krótkiej w Pszczynie - Czarków. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzeziny

Brzeziny,śląskie

52 000 zł825 m² 63,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki aby wybudować swój dom? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania ostatnią działkę budowlaną w miejscowości Brzeziny, gm Przystajń. Parametry działek: dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szare

Szare,śląskie

195 000 zł1 428 m² 136,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku malowniczej ziemi w gminie Milówka? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Położona w urokliwej miejscowości Szare, ta widokowa i korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Studzionka

Studzionka,śląskie

92 000 zł876 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka budowlana, położona w zielonej i spokojnej okolicy - idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. ? woda na działce ? Prąd oraz kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mnich,śląskie

86 600 zł866 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Budowlana w Mnichu niedaleko Strumienia! Idealne miejsce na Twój Dom! Lokalizacja: mnich Mnich, urokliwa miejscowość koło Strumienia. Bezpośrednio przy asfaltowej drodze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Pawłowice,śląskie

1 200 000 zł1 658 m² 723,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na obrzeżach malowniczej drogi krajowej nr 81, otoczonej przez bujne lasy i urokliwe krajobrazy, znajduje się działka o niezwykłym potencjale inwestycyjnym. Ta doskonale położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrzosowa

Koclin,śląskie

247 000 zł4 190 m² 58,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlano - rolną w Koclinie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlaną - rolną w Koclinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wodzisław Śląski,śląskie

214 200 zł1 260 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 1260 m2, położoną w wyjątkowo cichej, zielonej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Wodzisławia.