dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 836 ogłoszeń

179 000 zł1 430 m² 125,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Chlebowej. Parametry działki: - powierzchnia 1430 m2 - kształt działki- trapez, działka -płaska - dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa działka o pow. 4014 m2 z zabudową. na terenie produkcyjnym według mpzp w Wodzisławiu Śląskim, z bardzo dobry dojazd do autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 090 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2 zlokalizowaną w Czernicy ul. Jana. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 42x26.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w centrum Wilamowic. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Marzy Ci się działka w spokojnej i widokowej okolicy, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 051 m² 160,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rój | 2051 m | 330 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2051 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 383 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowy teren W wiśle przy rzece 3 383 m | media | naturalny klimat Beskidów | teren zieleni i lasów Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 383 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł898 m² 178,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 898 mkw z pozwoleniem na dom 198 mkw - Juszczyna. Na sprzedaż działka budowlana, w pełni uzbrojona, która posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł946 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lipnik Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 946mkw, zlokalizowana w pobliżu centrum Lipnika. Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, wydano warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 355 m² 273,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poranna kawa z widokiem na szczyty Beskidów. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę widokową o powierzchni 1353 m , położoną w malowniczej Brennej. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 087 m² 289,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom / bliźniak sosnowiec, ul. Wiejska Na sprzedaż działka położona w Sosnowcu przy ul. Wiejskiej, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

19 337 000 zł350 237 m² 55,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, o łącznej powierzchni 350237m w skład których wchodzą działki gruntu nr 212, 636/160, 162, 163, 180, 866/174,.

Szczegóły ogłoszenia

7 668 zł3 834 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia plac za i wyładunkowy, utwardzony trylinką. teren usytuowany jest w Pankach przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł817 m² 293,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana- pniów Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 817 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Pniów. Oferta idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz naprawdę spokojnego i pięknego miejsca pod wymarzony dom - to jest oferta dla Ciebie. Działki zlokalizowane w pięknym otoczeniu i z dobrym dojazdem, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Parkitka przy ul. Traugutta o powierzchni 1022 m2 działka : o pow. ok 1022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł1 110 m² 154,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Nowa niższa cena! Na sprzedaż kształtna, widokowa działka, położona w spokojnym miejscu w pobliżu granicy z Bielsko-Białą. Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna, media.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł3 160 m² 7,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 378 m² 290,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Jedna z ładniejszych działek budowlanych w ofercie biura. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu z widokiem na góry. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 500 m² 59,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Jeleśnia.Duża działka budowlana w zakątku spokoju na sprzedaż.- Jeśli szukasz dużej działki budowlanej a twoim priorytetem jest cisza,spokój, dyskrecja i obcowanie z naturą to.

Szczegóły ogłoszenia

84 600 zł940 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Akces oferuje do sprzedaży cztery atrakcyjne, słoneczne działki budowlane z nowego podziału. Zaletą tych nieruchomości jest doskonała lokalizacja w zacisznej ulicy wsi.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 643 m² 29,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą nieruchomość położoną w miejscowości Puszczew , gminie Wręczyca Wielka , powiecie Kłobuckim. Błogi spokój i sielski klimat to nie jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 zł745 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na wynajem działka budowlana położona w północnej-wschodniej części Bielska-Białej. Nieruchomość o powierzchni 7,45 ar znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł3 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta wynajmu Na wynajem atrakcyjny grunt inwestycyjny o dużym potencjale gospodarczym, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy drodze krajowej o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Rybniku dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 237 m² 198,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1237m2 Rybnik, ligota! Przedmiotem oferty jest piękna działka budowlana z częścią zadrzewioną. Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 810 000 zł10 759 m² 261,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m , w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł935 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935m2 znajdująca się w Rybniku Niewiadomiu, działka w kształcie trapezu z dojazdem drogą miejską utwardzoną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 3964 m2, zlokalizowana w Ruptawie, dzielnicy Jastrzębia - Zdroju. Wokół działki luźna zabudowa domów jednorodzinnych w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł3 090 m² 249,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. Gminnej 58e. Cechy nieruchomości: powierzchnia: ok. 3090 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł822 m² 204,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 3068/1 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 50/45250, zlokalizowana w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim - Jedłownik przy ul. Miczurina o powierzchni 1336 m2. -dojazd do działki prowadzi częściowo asfaltową i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

7 875 000 zł35 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki na terenach inwestycyjnych w doskonałej lokalizacji w Gliwicach położone przy wielopoziomowym węźle komunikacyjnym Sośnica ( przy skrzyżowaniu autostrad A1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w dzielnicy Parkitka. Nieruchomość usytuowana jest przy ulicy Małopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł1 100 m² 495,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1100m2 , położona na terenie częściowo porośniętym drzewami, idealnie nadaje się na stworzenie swojej własnej oazy z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 332 m² 60,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona jest w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 2332 m w skład w której wchodzi działka gruntu 737/40 zapisana w księdze wieczystej gl1y/00139479/3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowskie Góry - Rezerwat Segiet Rezerwat Segiet Każda z działek z widokiem na rezerwat. Na sprzedaż działka rolna widokowa idealna inwestycja i miejsce na odpoczynek Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Gilowicach, w powiecie żywieckim, przy ul. Siedlakówka. Największym atutem nieruchomości jest bardzo dobry poziom przygotowania technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 600 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł652 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Gminie Nędza przy ul. Leczniczej, oznaczona geodezyjne jako.