dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłomnice

Kłomnice,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Orzesze,śląskie

186 800 zł812 m² 230,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Wyślij smsa o treści - orzesze, a dostaniesz numer działki, pinezkę z dokładną lokalizacją oraz link do uchwały z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Tychy,śląskie

420 000 zł904 m² 464,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Mpzp - teren oznaczony jako mn:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kalety

Kalety,śląskie

162 890 zł1 253 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaletach Jedrysku, przy samym lesie Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni około1253 m , znajdująca się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Myszków,śląskie

109 000 zł638 m² 170,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 638 m2, która mieści się w Myszkowie przy ul. Bystrej. Informacje O nieruchomości: - kształt: prostokąt o wymiarach 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

1 900 000 zł3 730 m² 509,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3730 m2. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 51m x 72m. Dostępne media: energia elektryczna, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Poraj,śląskie

160 000 zł1 704 m² 93,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 17,04 ar, która mieści się w Poraju przy ul. Spacerowej. Informacje O nieruchomości: - przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mstów

Mstów,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Pierzchno,śląskie

179 000 zł1 549 m² 115,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Pierzchno, gmina Wręczyca Wielka. Nieruchomość o powierzchni 1549m2 z dostępem do drogi gminnej asfaltowej oraz drogi wewnętrznej. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Łuków Śląski,śląskie

179 000 zł2 376 m² 75,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej części Łukowa Śląskiego o powierzchni całkowitej 2376m2 zlokalizowaną przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Złoty Potok

Złoty Potok,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kuleje

Kuleje,śląskie

96 000 zł1 194 m² 80,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlano - usługowej na sprzedaż zlokalizowanej przy ulicach Szkolnej oraz Krótkiej w miejscowości Kuleje (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Izbiska

Izbiska,śląskie

89 000 zł12 490 m² 7,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną zlokalizowaną w miejscowości Izbiska (gmina Miedźno, powiat kłobucki, woj. śląskie). Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Myszków

Myszków,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuków Śląski,śląskie

432 000 zł7 733 m² 55,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Atrakcyjne działki inwestycyjne Łuków Śląski, ul. Wolności Na sprzedaż trzy działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 7705 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jodłowa

Wisła,śląskie

400 000 zł948 m² 421,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki w Wiśle Jaworniku, o następujących parametrach: - część leśna o powierzchni 2 222 m2, ze strumieniem skrajnie od strony zachodniej, teren parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kalej

Kalej,śląskie

230 000 zł1 188 m² 193,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piekna działka budowlana objęta planem zagospodarowania z przenaczeniem na zabudowe mieszkaniowa jednorodzinnąi zagrodowa. Media woda i prąd w ulicy przy działce. Działka ma bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rudziniec

Rudziniec,śląskie

12 000 000 zł200 000 m² 60 zł/m²

 

 

 

Borowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

260 000 zł1 328 m² 195,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż - działka budowlana 1328 m , Górki Wielkie, ul. Nowy Świat Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 1328 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węglowice

Węglowice,śląskie

129 635 zł2 357 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Węglowice - działka budowlana super cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2357 m2, położona w miejscowości Węglowice, w gminie Wręczyca Wielka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa zabudowana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

8 712 000 zł26 400 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zbieranie odpadów, przemysłowa, produkcja Powierzchnia działki : 26 639m2 Powierzchnia zabudowań : 3 025m2 użytkowej ( część do wyburzenia lub remontu generalnego, część hal do wykorzystania) plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pierzchno

Pierzchno,śląskie

125 000 zł1 572 m² 79,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Pierzchno, gmina Wręczyca Wielka. Nieruchomość o powierzchni 1572m2 z dostępem do drogi wewnętrznej. Działka w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

155 000 zł3 902 m² 39,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3902 m2, położonej w Wodzisławiu Śląskim, w dzielnicy Jedłownik. Ponad 12 arów działki, stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

 

 

Rybnik,śląskie

150 000 zł957 m² 156,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 957 m2, położonej w niezwykle urokliwej okolicy - w sąsiedztwie mnóstwo lasów i terenów zielonych, a jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Staropole

Staropole,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

 

 

Częstochowa,śląskie

99 900 zł714 m² 139,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Tychy,śląskie

260 000 zł903 m² 287,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Cena promocyjna. Polecam. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Warunki uzgodnione z Tauronem! Możliwa, lub podobna zabudowa jak na zdjęciu. Mpzp- teren oznaczony jako mn:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

 

 

Zawiercie,śląskie

398 000 zł9 708 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Locatus prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o łącznej powierzchni 0,97 ha położonej w spokojnej, zielonej dzielnicy Blanowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siewierz

Siewierz,śląskie

99 900 zł967 m² 103,31 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kaliska

Jaworzno,śląskie

1 500 000 zł8 558 m² 175,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Jaworznie, pod zabudowę lub do podziału. Położoną w bezpiecznej i spokojnej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolności

Łuków Śląski,śląskie

114 000 zł2 715 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej części Łukowa Śląskiego o powierzchni całkowitej 2715 m2 Działka zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

 

 

Leśna,śląskie

185 000 zł909 m² 203,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka z przeznaczeniem budowlano- usługowym położona jest przy ul. Promiennej w Lipowej, niedaleko Żywca. Znakomita lokalizacja. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

59 900 zł552 m² 108,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt