dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sosnowiec,śląskie

246 500 zł736 m² 334,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukacie działki pod budowę domu jednorodzinnego - to nasza oferta spełni Państwa oczekiwania! Oferujemy do sprzedaży łącznie: 16 działek budowalnych - uzbrojonych, których powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Czyżowicka

Rogów,śląskie

105 000 zł1 193 m² 88,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 1193 m , położoną w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

298 480 zł1 148 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Granica Dobieszowic z Wymysłowem! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 1148 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

245 000 zł1 176 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Mazańcowice, ul. Hodowców - 1176 m Mam do zaoferowania piękną działkę budowlaną o powierzchni 1176 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kawa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

126 900 zł709 m² 178,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 709 m , położoną w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Strzemieszyce Małe. Parametry działki: powierzchnia: 709 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

49 900 zł646 m² 77,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chorwacka

Racibórz,śląskie

325 000 zł1 589 m² 204,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Ocicach przy ul. Chorwackiej* 2 linia zabudowy, wszystkie media w drodze. Szukasz miejsca na budowę swojego domu w pobliżu Raciborza?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radlin,śląskie

162 675 zł1 205 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż - dwie działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) w Radlinie, ul. Spacerowa: działka :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Karchowice,śląskie

204 750 zł975 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Karchowicach, gmina Zbrosławice o powierzchni 975 m kw za 204750 zł. Kształt regularny prostokątny. Przeznaczenie budownictwo mieszkaniowe niskie. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

189 000 zł1 930 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym. Działka o przeznaczeniu budowlanym - w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona jako mn1. Działka w całości przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

11 984 000 zł37 450 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Logistyka, przemysł, park handlowy powierzchnia ok. 37 450m2 z możliwością powiększenia o kolejne 26 000m2 (2,6ha) Wyjazd na autostradę A1 - 300m Widoczność działki doskonała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Buczyna

Ochaby Małe,śląskie

115 000 zł829 m² 138,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 829 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, z widokiem na góry. To miejsce, które od pierwszej chwili urzeka swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lisów

Mikołów,śląskie

699 000 zł1 652 m² 423,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko lasu ** w sąsiedztwie tylko nowe wille ** media w drodze ** wymiary około 40x40! ** wjazd od wschodu - idealna pod willę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

440 000 zł11 566 m² 38,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż - działka budowlano-rolna w Ćwiklicach, przy ul. Spokojnej Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 11 566 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jagiellońska

Częstochowa,śląskie

640 000 zł1 105 m² 579,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1105 m , zlokalizowana przy skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej w dzielnicy Stradom - jednej z dynamiczniej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czyżowicka

Wodzisław Śląski,śląskie

129 000 zł810 m² 159,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta dla osób, które szukają swojego wymarzonego miejsca na dom! Na sprzedaż 7 parceli (każda w całości budowlana!) usytuowanych w malowniczej okolicy, przy ul. Czyżowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Traugutta

Bielsko-Biała,śląskie

550 000 zł570 m² 964,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-Biała Śródmieście rej. ul. Warszawskiej - ostatnia działka W tym rejonie! Na sprzedaż parcela inwestycyjna położona w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta - wjazd od ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pyskowice

Pyskowice,śląskie

2 899 999 zł27 450 m² 105,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję 2,745 ha! Pyskowice - Dzierżno blisko Jeziora Na sprzedaż 2 duże działki, które łącznie dają powierzchnię 27 450 m2 W mpzp oznaczone jako rpm, które niebawem zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 123 000 zł6 036 m² 186,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, z pełnym podpiwniczeniem, z dużym garażem, przy lesie! Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 6036 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Mysłowice,śląskie

800 000 zł2 020 m² 396,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doprowadzony wodociąg - kwiecień 2025 Mysłowice - Wesoła, ul. Graniczna | tuż przy granicy z Katowicami (3km od granicy miasta). jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Radosna

Mierzęcice,śląskie

212 500 zł850 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W malowniczej, spokojnej okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m2 - położona w Mierzęcicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Klepaczka,śląskie

74 500 zł830 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca, żeby postawić swój wymarzony dom w niedalekiej odległości od Częstochowy, to Klepaczka jest idealną lokalizacją. Klepaczka - wieś w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Strzyżowice,śląskie

298 000 zł1 171 m² 254,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjna unikatowa, uzbrojona działka budowlana 1171 m w Strzyżowicach ul. Ogrodowa, gotowa pod budowę. Bez prowizji sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Katowice,śląskie

8 381 000 zł2 890 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zabudowa wielorodzinna I usługowa katowice dzielnica Dąb Powierzchnia około 2888 m2 (21m x 146m) Kształt regularny prostokąt, wysokość zabudowy budynki mieszkalne jednorodzinne do trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Parkowa

Siewierz,śląskie

320 000 zł1 962 m² 163,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Siewierzu - Osiedle. Powierzchnia działki to 1962 m2 - długość: 68m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ludwinów

Ludwinów,śląskie

78 000 zł800 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z winnicą. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jako: mn, mr, uc tj. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa rolnicza, usługi komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mysłowice,śląskie

518 000 zł2 001 m² 258,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie przylegające działki budowlane - Mysłowice, krasowy, ul. Plebiscytowa. Powierzchnia łączna: 2001 m (2 x 1000 m ) Cena za całość: 518 000 zł (259 zł/m ) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Frezji

Gliwice,śląskie

539 900 zł1 252 m² 431,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana z projektem domu, gliwice - Wilcze Gardło, ul. Frezji Gotowy projekt domu | Możliwość uzyskania pozwolenia na budowę Powierzchnia: 1252 m Wymiary: 20 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mysłowice,śląskie

259 000 zł1 000 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1000 m - Mysłowice, krasowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej dzielnicy Krasowy w Mysłowicach. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

93 000 zł1 004 m² 92,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka Bzie koło szkoły i Żabki, oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 10 Arów w świetnej lokalizacji Bzie Górne. Działka płaska, a wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Darwina

Zaborze,śląskie

99 000 zł1 093 m² 90,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ustroń

Ustroń,śląskie

259 000 zł1 153 m² 224,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka uzbrojona o powierzchni 1 153 m (wymiary: ~38 m x 30 m, kształt zbliżony do prostokąta), płaska, idealna pod zabudowę.