dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 836 ogłoszeń

395 000 zł1 998 m² 197,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

wietrzu. Lokalizacja ta zyskuje na popularności, co sprawia, że zakup działki stanowi również bezpieczną lokatę kapitału. Parametry działki powierzchnia: ok. 1998 m wymiary: ok. 35 m 58.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki w dobrej lokalizacji z perspektywą zabudowy - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 3090 m2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł965 m² 134,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 965 m2 góra gm. Miedźna cena 130000 zł Jeżeli szukasz działki budowlanej położonej w spokojnej okolicy, jednocześnie umożliwiającej łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł24 048 m² 29,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Pyskowicach w rejonie ul. Ogrodowej, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 067 m² 135,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 163 m² 27,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje działkę o powierzchni 2163 m2 znajdujący się w miejscowości Apolonka gm. Janów. Działka : o pow. 2163 m2 Działka o wymiarach: szer. 10,5m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka po podziale, w trakcie uzyskiwania wz Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/2 o powierzchni 1 213 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna Działka pod Twój Wymarzony Dom Spokój i Bliskość Rudy Śląskiej oraz Katowic. Marzysz o budowie własnego domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 1650 m2, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Borynia w Jastrzębiu-Zdroju. Najważniejsze atuty korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł10 300 m² 199,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W lipowej Oferuję na sprzedaż widokową działkę o powierzchni 10 300 m2 położoną przy ul. Promiennej w Lipowej. Teren przeznaczony w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł2 551 m² 698,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow.2551m2 Przenaczenie w MPZP- zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł14 000 m² 171,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna, zlokalizowana w Buczkowicach składająca się z działek o łączonej powierzchni 1 4000 ha. W skład nieruchomości wchodzą działki: * budowlane ok. 3000.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 039 m² 170,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok 1039m2 w Mysłowicach - Brzezinka. Działka płaska w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 313 m² 108,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agentka prowadząca: anna kozioł po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro koszarawa powiat Żywiec Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w malowniczej świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 100 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu dwóch działek położonych w Gliwicach - Brzezince w okolicy ulicy Kozielskiej trzecia linia zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 6065m2, nr 420 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa 1328 m - Ochaby Wielkie, ul. Kameralna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ochaby Wielkie, przy ul. Kameralnej. To miejsce łączy ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

330 750 zł945 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane w Chwałęcicach Działki o pow. 945m, 920m, 963m, 1007m o szerokościach 25,2m -26,2m Dojazd drogą utwardzoną kostką, media w granicy,.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł2 348 m² 149,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta tylko U nas działka budowlana O pow. 2348m 2 położona W wieszczętach (gmina Jasienica) pod budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Opis: parcela budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 911 m² 75,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doskonała inwestycja - piękne widoki działka budowlano - rolna 3911m 2 W starej wsi / wilamowice ulica krakowska niezwykła lokalizacja - panorama gór i wysoka kameralność nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

11 685 000 zł4 574 m² 2 554,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł2 582 m² 47,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiamy Państwu działkę w Puńcowie na sprzedaż o pow.2582 m2 z czego pow.600m2 może być zabudowana, działka położona jest w bardzo urokliwym miejscu przy rzece.Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia teren budowlano-inwestycyjny w bardzo bliskim sąsiedztwie lotniska - ul. Kolejowa. Podstawowe parametry: > nieruchomość gruntowa usytuowana bezpośrednio przy utwardzonej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek spokoju w sercu Częstochowy! Oferowana działka o powierzchni 1500 m to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni i kontaktu z naturą, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

150 950 zł3 019 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kilka działek budowlanych o powierzchniach ok 3000m.kw.(szerokość działek od ok.25m do ok.35m w cenie 50zł m.kw., położonych w miejscowości Latosówka,obręb Cegielnia (.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł10 000 m² 15,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

To nie jest działka dla każdego. Masz tu ponad hektar terenu w Rudzicy przy ul. Strumieńskiej z bezpośrednim zjazdem z drogi. I to jest dokładnie ten typ nieruchomości, który jedni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jastrzębiu-Zdroju Bziu Zameckim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Parametry działki: - powierzchnia 887 m2 - działka płaska - przy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 411 m² 141,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Błeszno przy ul. Poselskiej, o powierzchni 1411 m2. Działka : o pow. 1411 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł37 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na swoją inwestycję ? Mamy to czego szukasz! Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok.3,7 ha znajdującą się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 844 m² 254,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - Psary, powiat będziński - 1844 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1844 m , położona w miejscowości Psary (powiat będziński).

Szczegóły ogłoszenia

1 352 895 zł5 757 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży: teren inwestycyjny -działka we własności o powierzchni 5757m2 -uzbrojenie - rozpoznano możliwość podłączenia wszystkich niezbędnych sieci (elektroenergetyczna, gazociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł2 913 m² 75,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2913 m , położoną w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz otwartych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 35 arów, zlokalizowana w pobliżu strefy ekonomicznej w Komorowicach Krakowskich. Informacje dodatkowe: działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 718 m² 290,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - wilkowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

167 695 zł67 078 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu/dzierżawy nieruchomość zabudowaną, położoną w Wieszowej, oznaczoną geodezyjnie jako działki nr 30/8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz w Bielsku-Białej 5006 m w zielonej części Hałcnowa! Działka na sprzedaż Bielsko-Biała Hałcnów 5006 m przy ul. Wysłouchów | Atrakcyjna działka z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł972 m² 313,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 972 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja w drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł7 260 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka nieopodal Częstochowy. Działka w spokojnej miejscowości Rusinów, koło Cykarzewa. Na powierzchnię 9180 mkw składają się dwa numery ewidencyjne działek. Na tą chwilę wg.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł824 m² 279,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nowa cena - oferta obowiązuje do końca marca! Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w Brennej przy ul. Góreckiej. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 979 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka - idealna pod zabudowę! ***oferta na wyłączność*** Na sprzedaż działka budowlana o korzystnym, prostokątnym kształcie, szerokości frontu ok. 26 metrów i powierzchni.