dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 836 ogłoszeń

9 999 000 zł4 454 m² 2 244,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Monika połatyńska Agent prowadzący   Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową propozycję zakupu gruntu idealnego pod inwestycję mieszkaniową budowę bloku mieszkalnego. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/74 "D" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł1 852 m² 236,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka! Kolejna śliczna działka, którą mamy Państwu do zaoferowania. Z uwagi na położenie i zapis planu, idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 243 400 zł85 511 m² 26,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt, o łącznej powierzchni 85511 m2, zapisanej w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

153 400 zł2 112 m² 72,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Rosochacz, przy ulicy Zacisze. Nieruchomość o powierzchni 2112 m znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł9 339 m² 749,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pow. ok. 94 a dla której ustalono warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji: warunki zabudowy na budowę pawilonu handlowo-usługowego o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Górki Wielkie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,5ar. Posiada wymiary 34x31 m. Dojazd drogą gminną asfaltową, ostatni kawałek udział w drodze do utwardzenia.,. Media dostępne to.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 255 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną, pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 1255 m2 znajdującą się w miejscowości Zabrze - Makoszowy przy ul. Mańdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam gorąco wspaniałe miejsce na działkę rekreacyjną lub pod Agroturystykę. Parcele usytuowane na lekkim wzniesieniu, z zapierającym dech w piersi wspaniałym widokiem: wielokilometrowa.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr. 4136 budowlano/usługowa z pięknym widokiem na góry w Wilkowicach przy ul. Dworkowej. Panorama rozciąga się od Babiej Góry po Szyndzielnię, widoczne nawet szczyty.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł7 058 m² 276,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Super okazja dla dewelopera Cieszyn, ul. Władysława Reymonta Na sprzedaż działki inwestycyjne nr 68/2 i 69/3 o łącznej powierzchni 7058.

Szczegóły ogłoszenia

96 700 zł912 m² 106,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na budowę swojego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną nr 348/2 o powierzchni 912 m , położoną w miejscowości Przybynów,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 343 m² 9,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 320/36 położona jest w rejonie ul. Kosynierów w Czerwionce-Leszczynach o powierzchni 5343 m zapisanej w księdze wieczystej nr gl1y/00115622/7. Działka stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł750 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w całości zgodnie z obowiazujacym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy.Dostep drogą utwardzona z drogi asfaltowej publicznej. uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 727 m² 52,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Mnichu. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do drogi publicznej. Dostęp do mediów: prąd, gaz, woda. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania: ok. 2900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 268 m² 219,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w brennej! Działka o powierzchni 1268m2 zlokalizowana jest w bardzo kameralnym miejscu. Rozproszoną zabudowę w pobliżu stanowią głównie domki letniskowe lub,.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł638 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa działka ma kształt regularny zbliżony do trójkąta. Działka użytkowana częściowo jako pobocze drogowe porośnięte roślinnością trawiastą oraz pojedynczymi drzewami, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

142 830 zł1 587 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka o pow. 1588 m kw szerokosc 26 metrów, przeznaczoma pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pierzchno, w okolicy zabudowa jednorodzinna, cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł520 m² 146,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stanowice, ul. Żorska. Działka o pow. 520 m 2 w pierwszej linii zabudowy, 600 m do zjazdu A1! Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy i Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł5 946 m² 336,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta idealna dla inwestorów! Tylko i wyłącznie w naszym biurze! Działka usługowa Żory - Śródmieście, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, idealna pod stacje paliw, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 223 m² 77,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m , w skład których wchodzą działki 163/4, 165/4, 168/4, 173/4 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł2 395 m² 269,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana na pograniczu Świerklańca i Orzecha, - pod inwestycję lub do podziału, - media: prąd i gaz przy działce, woda i kanalizacja 80.

Szczegóły ogłoszenia

2 507 250 zł10 029 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, położona w Hałcnowie - dzielnicy miasta Bielska-Białej. Działka o łącznej powierzchni około 1 ha składająca się z trzech działek o powierzchniach: a) 3017.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość komercyjna 1926m z 5 budynkami magazynowymi - Ruda Śląska Szczęść Boże opis główny: oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1926 m z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 112 m² 223,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania uzbrojona w media działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1112m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Jaworzna w dzielnicy Jeleń-Łęg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pisarzowice, ul. Łukowa działka 3 200 m w zabudowie jednorodzinnej z usługami | 352 000 zł (ok. 110 zł/m ) Na sprzedaż prostokątna działka o pow. 3 200 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł10 227 m² 7,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Łysiny, gmina Koniecpol Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Łysiny w gminie Koniecpol , w spokojnej i naturalnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł16 300 m² 116,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - duża działka budowlana w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową! oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł8 700 m² 114,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny o dużym potencjale pod szeroko rozumianą działalność gospodarczą. Na działce znajduje się hala o powierzchni ok. 300 mkw. do remontu lub rozbudowy; bez zbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł801 m² 179,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Jasienica - działki budowlane W spokojnej, zielonej okolicy! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana z widokiem na góry - cisza, natura, świetna lokalizacja | Łodygowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2200 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 047 m² 286,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1047 m , położona w spokojnej, zielonej części Lublińca. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu bez.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 502 m² 183,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 1502m2 w Pietrzykowicach przy ul. Szkolnej. Cena : 275 000 tys. zł do negocjacji proszę O kontakt telefoniczny,sms-y.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł3 100 m² 183,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Teren przemysłowo-inwestycyjny *** Działka przeznaczona pod zabudowę przemysłowo-usługową, położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej o dużym natężeniu ruchu. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 15 588 m 2 , która mieści się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny, obręb Leszczyny przy ul. Nowy Dwór. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 100,68 m położona w Piekarach Śląskich, w dzielnicy Dąbrówka Wielka. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Działki w trakcie podziału, ich wymiar i powierzchnia może.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 021 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana znajdująca się w Zendku gmina Ożarowice przy głównej drodze. Działka o powierzchni 6021m2, wymiarach 20m x 315m, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł374 m² 93,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** działka rekreacyjna - ogródki działkowe przy kwk chwałowice (374m2) spokoje urocze miejsce! *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną widoczną na.

Szczegóły ogłoszenia

201 705 zł791 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 6 791 m - Harcerska Osada, orzesze (ul. Odkrywców) Jedyne tak urocze miejsce w Orzeszu Kształt i parametry 22m x 36m - idealna pod klasyczny bungalow, dom z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

218 010 zł2 051 m² 106,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża atrakcyjna działka w Blachowni , obręb Błaszczyki. Położona w strefie spokoju i zieleni , niespełna 13 km od centrum Częstochowy. Dogodne miejsce na niestandardowy dom.