dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 855 ogłoszeń

105 000 zł1 200 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro ajon Nieruchomości" oferuje na sprzedaż działkę położoną w Bielowicku. Działka budowlana 12 ar o numerze 61/3 położona jest przy ulicy Do Dziedziny. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł4 070 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4070 m2, zlokalizowana w ścisłym centrum miejscowości Turze (gm.Kuźnia Raciborska). Zgodnie z obowiązującym Studium mpzp Gminy działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 927 m² 6,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec - 2 działki leśne o łącznej pow. 2131 mkw i 1 rolna o pow. 1796 mkw, położone na Grojcu. Działki leśne są położone przy drodze. Szerokość działek od 12 do 22 m.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł800 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w otoczonej lasami miejscowość Kamińsko, gm. Przystajń, powiat kłobucki. Parametry działki: kształt: prostokąt, numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 302 450 zł6 723 m² 193,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Lublińcu, o powierzchni 6723m. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Cena podlega negocjacji. Działka: o pow.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł817 m² 206,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stara Wieś położoną przy ul. Ogrodowej. Stara Wieś miejscowość w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 265 m² 109,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana położona w Górze w Gminie Miedźna. Lokalizacja 8km do Pszczyny i 3km do Brzeszcz 2km : szkoła, przedszkole oraz kościół Powierzchnia działki: 1265 m2.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 978 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - rolna w spokojnej lokalizacji w nielicznej zabudowie domów jednorodzinnej o pow. 6.978 m2 z dojazdem do dogi gminnej. Aktualne przeznaczenie działki w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł968 m² 366,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w idealnej lokalizacji, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednodzinnej oraz lasu 10 minut samochodem od centrum Częstochowy. Media w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 107 m² 311,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie film z drona - Kliknij Na sprzedaż działka budowlana 1107 m Przezchlebie, powiat tarnogórski Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł1 255 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż znakomitą działkę budowlaną położoną w Rybniku Chwałęcicach. Piękne miejsce, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 200 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy płaską działkę budowlaną o powierzchni 1200 m , położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Stare Bielsko. Nieruchomość posiada zapewniony dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł930 m² 77,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana w rejonie Raciborza gmina Rudnik w miejscowości Brzeźnica. Powierzchnia działki wynosi 930 m2. Działka położna w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 548 m² 123,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 280 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 i wymiarach około 32x39 m2. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 351 m² 72,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna okolica - zamieszkaj pod miastem! Idealne miejsce na Twój dom. Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Panki - Koski w powiecie kłobuckim. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł224 243 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 2778/11, 2778/12, 2778/13, 2778/14, 2778/15, 2778/16, 2778/17, 2815/10, 2815/11, 2815/12, 2777, 2644 o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 339 m² 34,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę Kolonia Brzeziny Wielkie , gm. Poczesna Na sprzedaż działka o powierzchni 4339 m2, położona w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie w gminie Poczesna. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

373 200 zł1 866 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta atrakcyjna oferta zarówno pod dom jednorodzinny, jak I inwestycję deweloperską (domy dwulokalowe)! - działka o pow. 1 866 mkw - aktualny plan zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł1 962 m² 314,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1962 m2 położoną na granicy Bytomia i Radzionkowa przy ul. Szymały. CO sprzedajemy? Działka o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 040 m² 288,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery niezabudowane, sąsiadujące ze sobą działki budowlane o powierzchniach 990, 1040, 870, 930 m2; każda w cenie 300 000 zł. Przeznaczenie w studium: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 633 m² 118,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w zielonej części Mysłowic idealne miejsce na Twój dom! lokalizacja Działka położona jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Kosztowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

127 490 zł1 159 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu bardzo ładną działkę w Drogomyślu. Świetna lokalizacja, ładny, regularny kształt, cisza, spokój. Działka położona przy estetycznej, zmodernizowanej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł767 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane - Radlin, ul. Józefa Rymera Trzy sąsiadujące działki budowlane położone w spokojnej części Radlina, z bardzo dobrym dojazdem do Rybnika, wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł3 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy, usytuowany w Kobiórze przy ul. Żelaznej, na działkach o nr.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 017 m² 87,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Doskonała baza pod marzenia *** Szukacie miejsca, gdzie nie słychać zgiełku miasta, a każdy dzień płynie wolniej? Ta działka to przestrzeń, która daje oddech - otwarte niebo, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł2 636 m² 200,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Błeszno przy ul. Dojazdowej, o powierzchni 2636m2. Działka : o pow. 2636m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 34 a z czego ok 9 a to część budowlana, reszta rolna, a część rolna z bezpośrednim wejściem do lasu. Woda i prąd w drodze. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 361 m² 191,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dojazdem całorocznym i widokiem na góry. Opis dodatkowy: powierzchnia działki: 13,61.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł25 700 m² 26,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Park Krajobrazowy Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przepięknie położona działka na szlaku Orlich Gniazd w Żerkowicach, zielonej dzielnicy Zawiercia o powierzchni 2,57 ha.

Szczegóły ogłoszenia

808 479 zł2 245 m² 360,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bez prowizji! Najważniejsze informacje: - działka budowlana - pozwolenie na budowę - dla inwestora - dogodny dojazd - atrakcyjne położenie Szczegóły oferty: na sprzedaż z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł5 939 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o powierzchni 5939 m2. znajdujący się w Ostrowie gm. Żarki. Wymiary : szer. 32,5/ dł. 175 m media : woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 725 m² 162,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukasz regularnej i płaskiej działki budowlanej w powiecie Cieszyńskim - to mamy coś właśnie dla Ciebie! Działka w miejscowości Pogórze (gm. Skoczów) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 138 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - 4 atrakcyjne działki budowlane. Kończyce Wielkie Spokojna okolica. Oferuję na sprzedaż cztery działki budowlane o zróżnicowanych powierzchniach , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

313 500 zł1 118 m² 280,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej przy ulicy Sąsiedzkiej w Częstochowie. Działka ma powierzchnię 1.118 metrów kwadratowych o szerokości 40 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł819 m² 79,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bardzo ładną, kształtną działkę budowlaną położoną w gminie Wręczyca w Puszczewie na nowym osiedlu. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów nr 117/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 320 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Tworogu - klasyczna zabudowa typu dworek, położona na rozległej, w pełni uzbrojonej działce. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.