dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Mszana,śląskie

413 820 zł6 897 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jest wstępny podział działki ze zjazdem nie czekasz kolejnych 6 miesięcy na załatwienie spraw urzędowych ~ 6.897 m2 działki w niedalekiej odległości od A1 ~ W ulicy są wszystkie media: gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Waleńczów

Waleńczów,śląskie

38 000 zł13 080 m² 2,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja enklawa 30 min od częstochowy Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Gminie Opatów, powiat Kłobucki w miejscowości Waleńczów o łącznej powierzchni ok. 13 080 m2 za cenę 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

50 000 zł400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam prawo do użytkowania działki o powierzchni 400 m2 na rodzinnych ogródkach działkowych rod wypalanki w Częstochowie. Działka jest starannie zagospodarowana krzewami ozdobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

299 000 zł845 m² 354 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej na Sikorce. Działka zlokalizowana w drugiej linii zabudowy, na nowo powstającym osiedlu, przy lesie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

220 000 zł2 445 m² 89,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż. Atrakcyjny grunt pod zabudowę domu parterowego z widokiem na góry i miasto. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem uzbrojona doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bargły,śląskie

140 000 zł17 740 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia działkę, położoną w miejscowości Bargły, gmina Poczesna. Działka zabudowy zagrodowej o powierzchni około 5000 metrów kwadratowych. Działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wojkowice Kościelne

Wojkowice Kościelne,śląskie

265 000 zł6 380 m² 41,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w dzielnicy domków jednorodzinnych w Wojkowicach Kościelnych, w odległości ok 1 km od zbiornika wodnego Pogoria IV. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

306 400 zł1 915 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę budowlaną, dobrze nasłonecznioną, w ustronnym miejscu położoną w Brennej Spalonej w bliskim sąsiedztwie szlaków górskich. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Góra

Góra,śląskie

350 000 zł10 522 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż duża działka W malowniczym miejscu góra, gm. Miedźna, ul. Piaskowa/ ul. Lompy powierzchnia działki 10522 M2 cena 350.000 ZŁ! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Rowień

Żory,śląskie

185 000 zł979 m² 188,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Umowa przedwstępna Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną,płaską działkę w Żorach o powierzchni 979 m2,zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suszec

Suszec,śląskie

140 000 zł1 070 m² 130,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka.SUSZEC. Działka płaska o powierzchni 1070m 2. Miejsce bardzo ciche i spokojne pozwalające na relaks i odpoczynek po ciężkiej pracy. Działka o kształcie prostokąta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierściec

Pierściec,śląskie

142 200 zł1 422 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w Pierśćcu. Działka płaska - regularny kształt. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

280 000 zł699 m² 400,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w sąsiedztwie Parku Repeckiego w Tarnowskich Górach o powierzchni 699 m2. Wymiary działki to około 27 m x 25 m. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Simoradz

Simoradz,śląskie

110 890 zł853 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dębowiec, działka budowlana, 8 a, obręb simoradz Do sprzedania działka budowlana z zatwierdzonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w atrakcyjnej lokalizacji, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Borówkowa

Konradów,śląskie

259 000 zł2 910 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka o powierzchni 2910 m2 położona w miejscowości Konradów (gm. Blachownia) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Wartogłowiec

Tychy,śląskie

535 000 zł1 350 m² 396,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinna, położona Tychach w dzielnicy Watrogłowiec, aktualny plan. Łatwy dostęp do są sieci: wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa oraz elektroenergetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wieprz

Wieprz,śląskie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-Wieprz. Działka budowlana z widokiem na Skrzyczne.- Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Wieprz w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spółdzielcza

Wilamowice,śląskie

100 000 zł1 260 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 12,6 arowa działka położona w Wilamowicach (powiat Cieszyński), nr działki 38/21. Działka posiada przyłącze energetyczne oraz gaz w granicy działki, dociągnięcie wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Partyzantów

Piekary Śląskie,śląskie

25 000 zł4 621 m² 5,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość położona w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Partyzantów. Teren działek wykazuje niewielkie zmiany rzędnych wysokości. Działki stanowią tereny przemysłowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stanowice

Stanowice,śląskie

900 zł730 m² 1,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę najmu części działki mieszczącej się w Stanowicach. Powierzchnia parceli do wynajęcia wynosi ok. 730 m2, wymiary; od frontu 15m2 na ok. 51m2. Ta część parceli, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Błeszno

Częstochowa,śląskie

32 000 zł300 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 300 metrów2 w ogródkach działkowych Hutnik w Częstochowie. Wejście od ulicy Limbowej, jednak bliżej jest od drugiego wejścia od ulicy Jesiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

124 800 zł1 128 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w pobliżu lasu. Oferta sprzedaży działki położonej na styku dwóch miejscowości Ćwiklic i Miedźnej o pow. 1128m 2 pod zabudowę jednorodzinną. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

200 000 zł813 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż obejmuje prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 409/86 o powierzchni 0,0813 ha, zapisanej w księdze wieczystej ka1s/00031173/8 prowadzonej przez Sąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierściec

Pierściec,śląskie

127 500 zł1 275 m² 100 zł/m²

 

 

 

Łuszczyn,śląskie

150 000 zł2 682 m² 55,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łuszczyn, gmina Mstów. Działka zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego cała przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radziechowy

Radziechowy,śląskie

240 000 zł2 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Budowlana działka 25 arów, w cenie działki prywatna droga dojazdowa! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zwardoń

Zwardoń,śląskie

219 000 zł1 975 m² 110,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nasłoneczniona działka na stoku, z dojazdem w Zwardoniu! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Działka jednorodzinna (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzyżówki

Krzyżówki,śląskie

269 000 zł2 900 m² 92,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Beskid żywiecki - gmina jeleśnia - krzyżówki - przysiółek watówki - widoki na panoramę góry - oferta godna polecenia - Mam przyjemności zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Kazimierz Górniczy

Sosnowiec,śląskie

201 690 zł1 215 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnia działka Oferta działek budowlanych w Sosnowcu przy ul. Nowej/fredry. Media: prąd, woda, gaz. Pozostała do kupienia działka o powierzchni 1215 m2 - cena brutto 201.690,00 zł ( 166.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lędziny

Lędziny,śląskie

180 000 zł883 m² 203,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W bardzo dobrej lokalizacji tylko kilka minut samochodem od tychów, warto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małusy Małe

Małusy Małe,śląskie

160 000 zł8 655 m² 18,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gtw Nieruchomości i Finanse prezentuje działkę na sprzedaż rolno - budowlaną Zadzwoń Informacje: cena: 160 000.00 PLN Cena za m2: 18.49 PLN Powierzchnia: 8 655 m2 Szerokość działki: 33 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. 3-go Maja

Mysłowice,śląskie

996 480 zł6 228 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę budowlaną położoną bezpośrednio przy ulicy 3-go Maja. Działka generalnie w kształcie prostokąta, przylegająca do ulicy 3-go Maja bokiem o długości 25m. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościuszki

Cieszyn,śląskie

276 230 zł1 201 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dziewięciu działek budowlanych usytuowanych w Cieszynie, w bardzo ładnym, nasłonecznionym terenie. Grunty mają kształt prostokątny, niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zwardoń

Zwardoń,śląskie

109 000 zł1 049 m² 103,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ładna działka budowlana w otoczeniu gór w Zwardoniu. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sól-Kiczora

Sól-Kiczora,śląskie

399 000 zł13 378 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

FILM! Działka budowlano- rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej o pow. 1,33 ha Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica atrakcyjna miejscowość bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Liściasta

Rybnik,śląskie

78 000 zł803 m² 97,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla ludzi, którzy pragną zamieszkać w zielonej okolicy, nie rezygnując z dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Woźniki

Woźniki,śląskie

85 000 zł1 200 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Centrum Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1200 m2 w Woźnikach ( Dyrdy). Wymiary: powierzchnia 1200 m2 długość 60 m szerokość 20 m media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konstytucji

Dąbrowa Górnicza,śląskie

195 000 zł660 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę budowlana w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Antoniów. Działka o powierzchni 660 m2 , w kształcie prostokąta. Wymiary 29m szerokości oraz 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Niegowonice

Niegowonice,śląskie

230 640 zł15 376 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę rolną w Niegowonicach - Słotwina, o powierzchni 15 376 mkw, szerokości 66 m i długości 240 m. Usytuowana jest przy drodze polnej. Dostępne media - woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Teodorów

Teodorów,śląskie

70 000 zł2 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż szeroka działka rolna z możliwością zabudowy w Teodorowie, gmina Koniecpol. Zadzwoń Informacje: cena: 70 000.00 PLN Cena za m2: 25.00 PLN Powierzchnia: 2 800 m2 Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

546 700 zł7 810 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamknij oczy. Usiądź wygodnie na tarasie swojego domu i pozwól by wiatr delikatnie dotykał Cię po twarzy. Otwórz oczy. Widok na góry i nieskrępowaną przestrzeń od południowej strony,.