dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 855 ogłoszeń

118 000 zł805 m² 146,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Aleksandria II przy ul. Pięknej zlokalizowana wśród nowej zabudowie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 805m2 w kształcie prostokątu.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł926 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 926 m2 na obrzeżach miejscowości Tychy przy ul. Paproci. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia działki jest równa,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 978 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1978 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o wymiarach od frontu: 88 x 24 m2 Zgodnie z mpzp działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

113 100 zł1 300 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brak jakichkolwek dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w Zawadzie (gmina Mstów) o powierzchniach od 1008m2 aż do 3316m2. Dokładne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane Srocza Góra - Pniów - Pyskowice Działki o obszarze od 520m2 (istnieje możliwość połączenia kilku działek) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł275 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam prawo do działki rod Wypalanki Działka - powierzchnia około 275 m2. Domek drewniany - powierzchnia około 30 m2. - parter domku: pokój i łazienka - piętro - pokój z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek spokoju w sercu Częstochowy! Oferowana działka o powierzchni 1500 m to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni i kontaktu z naturą, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmie Śląskim idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 2543 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł895 m² 279,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta Działka żory baranowice same centrum okazyjna cena 250 tys. Tylko U nas. Wyłączność solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 895.

Szczegóły ogłoszenia

298 200 zł1 491 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| "alternatywa" Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlano - usługową o powierzchni 1491m 2 położoną w Mizerowie ( powiat pszczyński, suszec). Według istniejącego planu.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 005 m² 104,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kilka działek budowlanych o powierzchniach ok 1000m.kw.(szerokośc działek od ok.27m do ok.35m w cenie 100zł m.kw., położonych w miejscowości Latosówka obręb Cegielnia (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzchowisko, przy ul. Pogodnej. Nr działki: 178/29, obręb: wierzchowisko Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł560 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 896/71 o powierzchni 560 m2, położonej w Bytomiu w rejonie ul. Konstytucji, zapisanej w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 800 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2800 m2 położona przy ul. Powstańców Śląskich w Godowie. Działka płaska w planie zagospodarowania przestrzennego objęta symbolem e6mn2 została.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł800 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a prace nad.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł917 m² 249,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 2775/9 o powierzchni 917 m2 położona w Bielsku-Białej, ul. Krakowska, nie bezpośrednio przy głównej drodze. Działka z lekkim nachyleniem w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 050 m² 280,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka usytuowana w Wiśle. Kształt działki: trójkąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski, lekko nachylony. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej wiedzie przez drogę dojazdową (płyty.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł893 m² 464,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana 893 m w zielonej okolicy Marianki - kilka minut od Pogorii IV Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 893 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 20x35,3 metra, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 760 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę Usługową w Żarkach , o powierzchni 1706 m2. Działka : o pow. 1706 m2 wymiary : około 14m x 150m. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł850 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 850 m2 w Świerklanach w atrakcyjnej lokalizacji. Działka znajduje się w okolicy z luźną zabudową domów jednorodzinnych 3 km od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł3 013 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film i zakochaj się w urokliwej okolicy! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki w Nędzy o łącznej powierzchni 2900 m zlokalizowane przy ulicy Gliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

111 886 zł916 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To propozycja dla osób, które szukają działki pod budowę domu w spokojnym otoczeniu. Oferta sprawdzi się również jako inwestycja z potencjałem na przyszłość. Na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 752 m² 228,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa i urokliwa działka budowlana w spokojnym miejscu Brennej. Działka położona w spokojnym i cichym miejscu w otoczeniu pięknej natury. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

364 900 zł2 640 m² 138,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa w urokliwym i doskonale skomunikowanym Czarkowie powiat pszczyński. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! - Brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 087 m² 574,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze biegnącej przez miejscowość. Teren jest nieregularny, pofałdowany i nachylony. Przed inwestycją należy rozebrać stare zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 212 m² 494,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| przepiękna działka W mikołowie! takiej oferty już dawno U nas nie było! Oferujemy do sprzedaży przepiękną działkę budowlaną z projektem i pozwoleniem na budowę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł458 m² 393,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ulicy 3 - go Maja o nr działki 2766/202 zapisanej w księdze wieczystej gl1y/00126251/5. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł700 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod budowę domu. Szukasz działki na uboczu a zarazem blisko miasta. Działka na obrzeżach Częstochowy zlokalizowana w Brzeźiny - Kolonia gmina Poczesna Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod budowę domu w spokojnej okolicy, ul. Polna w Bielsku-Białej. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Najważniejsze atuty: - gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 589 m² 278,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna dzialka budowlano-inwestycyjna położona w Czestochowie Lisiniec. Jest to jedna z nielicznych już niezabudowanych działek na glównej drodze do Jasnej Gory. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł19 800 m² 17,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Żarkach w strefie przemysłowej, o powierzchni 19800 m2. Działka : o pow. 19800 m2 wymiary : około 100m.

Szczegóły ogłoszenia

469 800 zł13 635 m² 34,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Konopnickiej o łącznej powierzchni 13635 m , w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu 2997/2, 2995/2 zapisane.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł5 976 m² 132,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość gruntową położoną w Knurowiec przy ul. Dworcowej, oznaczoną geodezyjne jako działki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka o pow. 1300 m2, z przepięknym widokiem na góry. Działka w kształcie prostokąta, lekko nachylona, usytuowana w spokojnym miejscu, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł8 646 m² 179,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę! Gródków gmina Psary, ul. Zwycięstwa. Okazja dla Dewelopera! Gotowy projekt budynków w zabudowie bliźniaczej z garażami zakłada budowę 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sączów - działka budowlana wymarzone, urokliwe miejsce na twój dom! wokół zabudowa jednorodzinna sączów ul. Bolesława chrobrego Powierzchnia działki: ok. 1000 m2 szybki I dogodny dojazd do A1.

Szczegóły ogłoszenia

186 800 zł812 m² 230,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Jeszcze tylko 3 działki! Wyślij smsa o treści - orzesze, a dostaniesz numer działki, pinezkę z dokładną lokalizacją oraz link do.

Szczegóły ogłoszenia

363 500 zł383 m² 949,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie przy ul. Mościckiego. Nr działki: 17/14, obręb: 0080 Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł674 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wojkowice, na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia działki 674m2 Wymiary: od ulicy 14,2 x 50,5x45,8x14,1m Media: woda prąd gaz i kanalizacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 773 m² 72,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rydułtowach w sąsiedztwie ulicy Ofiar Terroru,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij