dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam nieruchomość użytkową w centrum Myszkowa o dużych możliwościach adaptacyjnych. Nadaje się ona zarówno pod biura, usługi, handel jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 525 zł47 m² 11 585,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy lokal usługowo-handlowy o powierzchni 47 m na parterze dwupiętrowego apartamentowca Z ogródkiem 33 m Kameralny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 168 m² 1 104,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek magazynowo-handlowo-usługowy położony w Zawierciu przy ul. 11-go Listopada 9. Murowany, ceglany, wybudowany jako budynek przędzalni, 2-kondygnacyjny w części magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy 75 m Mysłowice, ul. Mikołowska 42C - przy głównej ulicy miasta - gotowiec inwestycyjny! Nieruchomość jest objęta jedną księgą wieczystą, stanowi trzy wyodrębnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Złota

Częstochowa,śląskie

550 000 zł178 m² 3 089,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa hala magazynowo - produkcyjna w Częstochowie - idealna dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które podniesie efektywność Twojej firmy? Postaw na nowoczesną halę o powierzchni 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łódzka

Częstochowa,śląskie

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż - wyjątkowy lokal usługowy w Częstochowie, ul. Łódzka Przedstawiam Państwu nowoczesny, wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 65 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

339 000 zł68 m² 4 987,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3 pokojowego lokalu o powierzchni całkowitej 68 m2 (w tym przynależna piwnica ok. 3 m2) - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podmiejska

Piekary Śląskie,śląskie

4 800 000 zł1 596 m² 3 007,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:62

 

Parking:-

Na sprzedaż: budynek hotelowo-restauracyjny w doskonałej lokalizacji Piekary Śląskie, ul. Podmiejska Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L2 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L3 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Chorzów

Chorzów,śląskie

2 102 968 zł224 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,72 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krasickiego

Świętochłowice,śląskie

25 000 zł116 m² 215,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon handlowy do tej funkcjonujący jako sklep osiedlowy, zlokalizowany w Świętochłowicach przy ul. Krasickiego, na terenie dużego osiedla mieszkaniowego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Główna

Hutka,śląskie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż budynek handlowo - usługowy znajdujący się w miejscowości Hutka. Cechy nieruchomości: - powierzchnia działki, na której znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długa

Chorzów,śląskie

20 000 zł20 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 20 m w Chorzowie. Lokalizacja: chorzów, ul. Długa osiedle mieszkaniowe Parametry: powierzchnia zabudowy: ok. 20 m (4,5 m x 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł133 m² 6 376,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedamy budynek usługowo - handlowy o powierzchni 133,3 m2, położony w centrum Bielska-Białej, zbezpośrednio przy ul. Michała Grażyńskiego, na działce o powirzchni 1,61a. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Zawiercie

Zawiercie,śląskie

10 824 000 zł141 m² 76 989,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż b udynek stacji paliw o powierzchni użytkowej ok. 140,59 m2 zlokalizowany w Zawierciu. W skład budynku wchodzi m.in. powierzchnia handlowa, biuro, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szobiszowicka

Gliwice,śląskie

139 000 zł38 m² 3 629,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***rezerwacja*** Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 38,30 m zlokalizowany na parterze przy ul. Szobiszowickiej 7 w Gliwicach. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 38,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sielecka

Będzin,śląskie

6 190 000 zł1 900 m² 3 257,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: kompleks produkcyjno-magazynowo-biurowy, będzin ul. Sielecka gotowy operacyjnie, własne ogrzewanie gazowe, 4 bramy, plac tir. Nieruchomość dla firmy, która szuka własnej siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szpitalna

Knurów,śląskie

2 200 000 zł4 619 m² 476,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w centrum Knurowa, przy ul. Szpitalnej Budynek o powierzchni ok. 1500 m posadowiony jest na działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Częstochowska

Lubliniec,śląskie

1 800 000 zł406 m² 4 433,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna - idealna lokalizacja pod działalność motoryzacyjną lub usługową Lubliniec, ul. Częstochowska - bezpośrednio przy głównej trasie Częstochowa - Opole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

1 350 000 zł154 m² 8 766,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - ul. Warszawska - centrum miasta, dobra komunikacja miejska (tramwaj) oraz łatwy wyjazd na dtśkę Oferujemy do sprzedaży : lokal wykorzystywany na działalność biurową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Ogrodzieniec,śląskie

2 790 000 zł1 100 m² 2 536,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Ogrodzieńcu, przy ul. Kościuszki - w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najbardziej rozpoznawalnych regionów turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gliwice,śląskie

395 000 zł39 m² 10 164,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy po generalnym remoncie + własność W gruncie Dobra decyzja inwestycyjna opiera się na twardych danych, ale też na zaufaniu do partnera, który dobrze rozumie Twoje cele. Chcemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lisia

Sosnowiec,śląskie

270 000 zł67 m² 4 031,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta inwestycyjna cena 270. 000 pln do negocjacji Sosnowiec, ul. Lisia dzielnica Pogoń Na sprzedaż lokal komercyjny do kapitalnego remontu o łącznej powierzchni użytkowej 66,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Katowice,śląskie

245 000 zł200 m² 1 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy, z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe, w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w Katowicach, lokal o powierzchni 200 m2 oraz pomieszczenia przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł223 m² 1 788,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 223,05 m2 w Bielsku-Białej - w centrum Komorowic Krakowskich! Lokal jest aktualnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

1 247 492 zł84 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olimpijska

Katowice,śląskie

1 399 000 zł95 m² 14 683 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei prezentuje ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 95,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentowym atal Olimpijska przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

2 322 000 zł258 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Katowice zaprasza na zapoznanie się z ofertą wyjątkowej przestrzeni biurowej. Powierzchnia: 258 m Cena: 2 322 000 pln netto Lokalizacja: katowice, ul. Zabrska 14 W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

72 000 zł16 m² 4 556,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do sprzedaży mamy garaż murowany na ulicy Zielonej, z wjazdem od ulicy Podhalańskiej. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Z uszanowaniem Północ Nieruchomości Niniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chopina

Bielsko-Biała,śląskie

629 555 zł68 m² 9 296,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

110 000 zł154 m² 715,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję przestronny lokal usługowo handlowy położony na parterze kamienicy przy ul. Zabrzańskiej 163 w Bytomiu. Lokal świetnie sprawdzi się jako miejsce dla działalności handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

510 000 zł102 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz odpowiedniego miejsca do rozwoju swojego biznesu? Przedstawiamy atrakcyjną ofertę - lokal w centrum Katowic, zlokalizowany przy ulicy Kościuszki. To dwukondygnacyjny obiekt o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony lokal handlowo - usługowy o pow 68 mkw położony na parterze z wejściem od ulicy. Przygotowany jest pod branże Beauty ( fryzjer, barber , kosmetyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Główna

Częstochowa,śląskie

2 200 000 zł740 m² 2 972,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo - usługowo - biurowy prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa ul. Główna Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 1320 m2 która jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

1 247 492 zł84 m² 14 800 zł/m²

 

 

 

Katowice,śląskie

99 000 zł16 m² 6 265,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż garaż Katowice-Giszowiec, ul. Karliczka. Powierzchnia 15,80 m . Garaż posiada Księgę Wieczystą. Media: prąd, woda. W garażu nie ma kanału. Nota prawna: informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olimpijska

Katowice,śląskie

1 399 000 zł95 m² 14 683 zł/m²

 

 

 

Świętochłowice,śląskie

2 100 000 zł815 m² 2 577,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (dz.U. z 2021 r., poz.