dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

457 600 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Panorama business park ema-nieruchomości Oferuje na sprzedaż: nowy lokal biurowo-handlowo-usługowy znajdujący się w Prestiżowym Centrum Biznesowym w Częstochowie przy ul. Okulickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy

Częstochowa,śląskie

15 000 000 zł3 500 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:60

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalna nieruchomość inwestycyjna W prestiżowej lokalizacji - dzielnica podjasnogórska ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż duży budynek o powierzchni użytkowej ok 2500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

1 240 380 zł138 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Modrzewiowa

Blachownia,śląskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blachownia, ul. Modrzewiowa - Hala z ogromnym potencjałem inwestycyjnym ema Nieruchomości prezentuje ofertę, która może stać się solidnym fundamentem Twojego biznesu. Na sprzedaż hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Częstochowa,śląskie

552 240 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o dużym potencjale o łącznej powierzchni ok. 110 m zlokalizowany w ścisłym centrum Częstochowy, przy al. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

1 250 920 zł114 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

1 160 280 zł129 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Pajęcza

Częstochowa,śląskie

1 045 500 zł336 m² 3 115,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą, która przedstawia na sprzedaż przestronną halę, która może zostać przeznaczona na budynek produkcyjny lub magazynowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

700 000 zł165 m² 4 242,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 165 m2 wraz z zapleczem. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

1 165 770 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Blachownia,śląskie

1 399 000 zł592 m² 2 363,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą obiektu usługo-handlowego w centrum Blachowni! Oferujemy na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy w samym centrum Blachowni, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Częstochowa,śląskie

1 165 140 zł129 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dekabrystów

Częstochowa,śląskie

135 000 zł65 m² 2 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: 5 udziałów w 3 księgach wieczystych, grunt zabudowany budynkiem z lokalami handlowo-usługowymi - Częstochowa, ul. Dekabrystów 25 b, c, d, razem - 195 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Częstochowa,śląskie

373 860 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

1 289 430 zł143 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

1 165 410 zł129 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

5 000 000 zł1 770 m² 2 824,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w Gliwicach przy ul. Świętojańskiej 57 w części lub w całości. Obiekt aktualnie wynajęty w 86% (wieloletni solidni najemcy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bytom

Bytom,śląskie

2 150 000 zł1 200 m² 1 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Na sprzedaż dochodowa kamienica w centrum Bytomia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 1200m2 usytuowana na działce o powierzchni 527m2 w użytkowaniu wieczystym. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

608 400 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

552 870 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Czyrna

Szczyrk,śląskie

6 800 000 zł420 m² 16 190,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Sprzedajemy gotowiec - 6 urokliwych domków z bali na malowniczej polanie pod Skrzycznem! Jeśli szukasz pewnej inwestycji w branży turystycznej, która od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chorzów

Chorzów,śląskie

199 000 zł71 m² 2 814,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65m2 znajdujący się W chorzowie na ul. 3 maja przy samym przystanku tramwajowym, autobusowym w miejscu o dużym natężeniu pieszych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

388 260 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, Czyrna

Szczyrk,śląskie

1 150 000 zł420 m² 2 738,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Sprzedajemy gotowiec - 6 urokliwych domków z bali na malowniczej polanie pod Skrzycznem! Cena dotyczy 1 domku, ponieważ istnieje możliwość zakupu dowolnej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. 11 Listopada

Zawiercie,śląskie

3 500 000 zł942 m² 3 715,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek magazynowo-handlowo-usługowy położony w Zawierciu przy ul. 11-go Listopada 9. Murowany, ceglany, wybudowany jako budynek przędzalni, 2-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal usytuowany w osiedlu przy ul.Skłodowskiej Curie , odrębne wejście od frontu , graniczy z ciągiem garaży , indywidualne ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny), blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany

Pogórze,śląskie

1 799 000 zł160 m² 11 243,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 160 m na sprzedaż przy trasie S52, mop Skoczów-Pogórze. Gotowy lokal gastronomiczno-usługowy z witryną, parkingiem i pełnym wyposażeniem. Lokal użytkowy na sprzedaż |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

94 000 zł100 m² 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Odstąpię dobrze funkcjonująca pizzerię w centrum Tarnowskich Gór, w pełni wyposażoną, z przeszkoloną ekipą pracowników. Lokal 100m2. W pakiecie: - chłodnia i dwie mroźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

595 000 zł400 m² 1 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja - słynąca między innymi z wybornej pizzy, doskonałej kuchni włoskiej, w pełni wyposażona, przynosząca zysk kilkunastu tysięcy miesięcznie. W lokalu - w zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Michejdy

Cieszyn,śląskie

349 000 zł97 m² 3 613,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cieszyn Centrum ul. Michejdy - na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,59 m, znajdujący się na parterze kamienicy. Nieruchomość blisko centrum miasta, idealna na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oławska

Częstochowa,śląskie

119 000 zł77 m² 1 547,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż Lokal usługowy o powierzchni 76,9m usytuowany w przyziemiu w Budynku Mieszkalnym w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - centrum miasta, al. Kościuszki - bezczynszowy! Marzysz o własnym biurze, gabinecie lub miejscu na małą działalność w samym sercu miasta? To ogłoszenie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sukiennicza

Bielsko-Biała,śląskie

989 000 zł215 m² 4 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, ul. Sukiennicza 7 211,20 m | 989 000 zł | Oferta na wyłączność Cały parter w kamienicy - 3 wejścia, centrum miasta, do adaptacji! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Ligota

Ligota,śląskie

2 990 000 zł630 m² 4 746,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż wyjątkowy dwukondygnacyjny obiekt o wielofunkcyjnym przeznaczeniu: handlowo - usługowo - biurowo - magazynowym oraz mieszkalnym o łącznej pow. ok. 630 mkw., położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Gliwice,śląskie

580 000 zł71 m² 8 169,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Okazja inwestycyjna. Do sprzedania 2 lokale usługowe przy ul. Konarskiego 10 w Gliwicach. Nowoczesny budynek z 2018 roku. Pierwszy lokal: pusty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

55 000 zł12 m² 4 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam miejsce garażowe - Parkowe, ul. Kozielska 106e, gliwice Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej zlokalizowanej w nowoczesnym osiedlu Parkowe przy ul. Kozielskiej 106e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Wiślańska

Szczyrk,śląskie

2 999 000 zł850 m² 3 528,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Urokliwy, klimatyczny pensjonat Z renomowaną restauracją W szczrku działający nieprzerwanie od 25 lat- gotowy biznes Z tradycją 0% prowizji! Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Okrężna

Siemianowice Śląskie,śląskie

295 000 zł72 m² 4 102,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferuję na sprzedaż lub wynajem lokal usługowy o powierzchni 71.9 m2 zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich przy ul. Okrężnej 19. Nieruchomość składa się z przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kruszyna,śląskie

389 000 zł164 m² 2 371,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w centrum Kruszyny - ul. Kaspra Denhoffa 5 Na sprzedaż atrakcyjny budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Kruszyny, przy głównej drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gliwice Ul. Zwycięstwa: proponujemy do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 110 mkw. Lokal wykończony w wysokim standardzie, nieumeblowany. Cały lokal posiada alarm oraz monitoring wewnątrz,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij