dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

419 900 zł45 m² 9 331,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu piastowskim W niskim ocieplonym bloku przy ulicy piastów śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zabrze,śląskie

530 000 zł52 m² 10 257,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas W ofercie! Szukasz ciszy i spokoju? Chcesz odpocząć we własnym ogródku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Zabrzu przy ulicy Bocianów 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

370 000 zł75 m² 4 942,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży proponuję atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok 75m2. Mieszkanie położone jest na Ip w niskim bloku otoczonym zielenią przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

265 900 zł48 m² 5 539,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szukasz M3 w wysokim standardzie? .to ciepłe mieszkanie dla CIEBIE .blisko wszędzie tak jak LUBISZ Ofertą jest mieszkanie w stanie do wprowadzenia o pow. użytkowej 48 m 2 na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

269 102 zł27 m² 9 926,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa do zamieszkania kawalerska w sercu Bielsko-Białej. Zapomnij o remontach, wejdź na gotowe i ciesz się komfortowym życiem w dynamicznym centrum miasta. To wyjątkowa okazja, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

696 683 zł70 m² 9 937 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w doskonale skomunikowanej okolicy. Sąsiedztwo pięknych parków przy jednoczesnym wygodnym dostępie do ścisłego centrum Katowic. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

170 000 zł43 m² 3 973,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż, które jest usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu. Powierzchnia lokalu wynosi 42,78m 2. Nieruchomość posiada miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Rybnik,śląskie

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność biura Wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne są na stronie internetowej biura Oto mieszkanie, które spełni wymagania niejednej rodziny. Możesz je spełnić-przyjdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Poręba,śląskie

164 000 zł35 m² 4 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży kawalerki w Porębie. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3 piętrowym przy ulicy Chopina. Powierzchnia to 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

295 000 zł58 m² 5 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Raków w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 57,5m2, usytuowany jest na 1 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

452 200 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko w naszej ofercie! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum Katowic i A4? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpaków

Sosnowiec,śląskie

1 700 zł56 m² 30,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części miasta, blisko centrum oraz dwóch uniwersytetów. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu przy ul. Szpaków 2c, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

570 503 zł62 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,35 m o numerze 1, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Kościuszki w Chorzowie. Cena to 570 503 pln (9150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Orzesze,śląskie

229 990 zł41 m² 5 609,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ulicy Wiosny Ludów 17 w Orzeszu. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują komfortowego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł84 m² 6 863,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do obejrzenia apartamentu, który znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie Blok jest ogrodzony, z niewielkim ogródkiem. Apartament nie wymaga wkładu finansowego. kuchnia jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

199 000 zł31 m² 6 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! tylko W realton nieruchomości! klucze W biurze! zapraszamy inne agencje do współpracy! Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowopogońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

550 613 zł52 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 53 m 2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków przy J. Mireckiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polarna

Tarnowskie Góry,śląskie

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż! mieszkanie W kameralnym budynku, składającym się wyłacznie Z 6 mieszkań , Z pięknym widokiem na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z ogródkiem wchodzące w skład osiedla Książęcego( Katowice- ligota) W skład mieszkania wchodzi duża sypialnia doświetlona oknami. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nickla

Bytom,śląskie

2 300 zł70 m² 32,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie 3 pokojowe z dużym ładnym balkonem, widną kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie jest rozkładowe, powierzchnia wynosi 70,30m2. Mieszkanie położone jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Zabrze,śląskie

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Proponowane mieszkanie stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących własnego kąta w dobrej lokalizacji oraz dla inwestorów szukających nieruchomości z potencjałem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Częstochowa,śląskie

319 000 zł48 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wygodne mieszkanie 2 pokojowe na Północy, jednej z najpopularniejszych dzielnic w mieście główne atuty doskonała lokalizacja w bliskości pełnej infrastruktury, parków, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

280 500 zł47 m² 5 968,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z potencjałem w centrum W mieszkaniu znajdują się tylko ścianki działowe co stwarza ogromne możliwości Możliwość połączenia małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

330 000 zł47 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje zadbane, ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, położone na parterze w wieżowcu. Ogromnym atutem jest lokalizacja, dzielnica Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Knurów,śląskie

200 000 zł53 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! tylko 200 000 zł! cena ostateczna, nie podlega negocjacji! mega okazja! Prezentuję Państwu mieszkanie przy ul. Kołłątaja na os. Szczygłowice - 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

292 448 zł40 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją Osiedle Loretańska. Realizowana inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Loretańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tomasza

Katowice,śląskie

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Tomasza 5. *Parter, 19 m2. *Przeznaczone dla 1-3 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bandurskiego

Mikołów,śląskie

279 000 zł46 m² 6 005,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Mikołowie przy ulicy Bandurskiego 5 o powierzchni użytkowej 46,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

283 500 zł51 m² 5 515,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agent prowadzący : Adrian Pawlisz tel.: Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Gołonóg przy ulicy Krasickiego 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

695 000 zł98 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w prestiżowej części Gliwic, przy alei W. Korfantego. Piękne klimatyczne mieszkanie dla amatorów architektury neorenesansu. Oryginalna, przedwojenna sztukateria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pokoju

Katowice,śląskie

950 zł24 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Pokoju 12 *powierzchnia 24 m2 *piętro 3 *ogrzewanie elektryczne *nowoczesne oszczędne - promiennikowe ogrzewanie na podczerwień, sterowane panelem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

279 999 zł53 m² 5 253,26 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukiwana lokalizacja! Bytom ulica Łużycka / wieżowiec / 3 pokoje / balkon Z ogromną przyjemnością zapraszam do zakupu mieszkania uroczo położonego przy ul. Łużyckiej tuż obok parku Kachla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lompy

Katowice,śląskie

2 700 zł64 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne mieszkanie dwupokojowe 63,60 m2, w Katowicach ul. Lompy Zapraszamy do wynajęcia stylowego i zadbanego mieszkania w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Baildona

Katowice,śląskie

439 000 zł29 m² 15 200,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przestronna kawalerka na pierwszym piętrze z balkonem znajdująca się na prestiżowym osiedlu w Katowicach - Dębowe Tarasy. Mieszkanie wyposażona w system Smart Home, pozwalający na zdalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Katowice,śląskie

2 100 zł36 m² 58,37 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie, które zapewnia wygodę i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z balkonem na 1 piętrze Powierzchnia ok 40,8m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka Wymienione instalacje elektryczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Częstochowa,śląskie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem duże, rozkładowe M3 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na Północy. Nieruchomość po remoncie, w całości odmalowana, położone nowe kafle.