dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 480 zł61,13 m² 8 890,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Ostatni taki układ 4 pokoi na inwestycji, do mieszkania przynależy duży balkon dodatkowo przepiękny widok. . Wyprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w stylu loftowym plus kuchnia, łazienka i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Ogrodowa O mieszkaniu Lokal składa się z dużego osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 300 zł75,33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ruszyła inwestycja drogowa! Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! biuro sprzedaży dewelopera, jesteśmy na miejscu od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł15,83 m² 113,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowy, umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na parterze wielomieszkaniowego budynku w atrakcyjnej, turystycznej miejscowości. W pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Grzybowej w dzielnicy Dańdówka. Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- 3 niezależne pokoje - Duża kuchnia z jadalnią - Garderoba - Łazienka z wanną - Osobna toaleta - Gotowe do wprowadzenia Zadzwoń, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i umówić się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł152 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu 5-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 152 metrów kwadratowych, dodatkowo do mieszkania przynależy. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Nowy Świat,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duży apartament blisko centrum Częstochowy gotowy do wykończenia i zamieszkania Szukasz nowoczesnego, przestronnego apartamentu w Częstochowie, ale nie chcesz czekać kilku lat na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia słoneczne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w Zabrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł67,74 m² 5 978,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

________________________________________ 3 pokoje | 67,36 m | 2 balkony | ogród ok. 100 m | 2 miejsca postojowe | bezczynszowe Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł75,74 m² 9 360,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie z tarasem, zlokalizowane w klimatycznej, zabytkowej kamienicy, łączące w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na dzielnicy Raków przy ul. Mireckiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie 89 m | 3 pokoje | 2 łazienki | duży balkon | garaż | Częstochowa, ul. Wysockiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł53,15 m² 5 550,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! Proponujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe w Sosnowcu przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł50,35 m² 30,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Rudzie Śląskiej Halemba I. Najem okazjonalny, obowiązkowe oc Najemcy. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice os. Paderewskiego | ul. Sowińskiego 2 niezależne pokoje | klimatyzacja | piękny widok z 10. piętra Z przyjemnością prezentujemy komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 960 zł52 m² 8 653,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 000 zł54 m² 14 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z ogródkiem 54 m komfortu w sercu Beskidów bez podatku pcc 2%! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wykończonego apartamentu w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka w samym centrum Bytomia przy ul. Sikorskiego 4. -Nieruchomość- powierzchnia 27 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

628 254 zł55,11 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament W stanie deweloperskim Z ogródkiem W topowej lokalizacji bielsko-biała, straconka garaż I komórka lokatorska do dokupienia. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 55,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50,33 m² 4 371,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na zabytkowym osiedlu robotniczym Kolonia Staszica będącym jednym z najbardziej urokliwych osiedli na Śląsku, porównywalnym z katowickim Nikiszowcem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,95 m² 46,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka, centrum Żor, 36,95m , Parter- 1700 zł Lokalizacja: żory - ścisłe centrum, w kamienicy Powierzchnia: 36,95 m Piętro: parter Forma najmu: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w okolicy Politechniki. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. Można zmienić układ mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Częstochowa, plac Daszyńskiego, centrum, mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie bezczynszowe! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Częstochowy przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 494 zł54,97 m² 7 085,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dodatkowa promocja w biurze sprzedaży => zapytaj o rabaty dostęp do większej ilości mieszkań i metraży na inwestycji - innowacyjne układy i metraże - dostęp na innych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,26 m² 6 677,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 ** W stylu glamour ** cena do negocjacji ** **3 pokoje** Prezentuję do sprzedaży ciekawą nieruchomość o pow. około 55,26m2, usytuowane na dziesiątym piętrze, trzypokojowe. Okna od stron.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67 m² 4 463 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

** wynajęte mieszkanie 67 mkw, roi 7% chorzów batory* Mieszkanie jest już wynajęte i od lat przynosi pewny przychód na poziomie 7% w skali roku. Istnieje możliwość zwiększenia czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie składajace się z 3 pokoi położone w świetnej lokalizacji przy ul. Skrzeka i Wójcika w dzielnicy Bytków, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 672 zł26,34 m² 13 199,39 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł48 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| apartament premium w najlepszej lokalizacji! Nie wymaga nakładów finansowych! Widok na góry! Wygodne drugie pietro!duży balkon! Nowoczesna kuchnia i łazienka! Niski czyns. można by jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł96,44 m² 7 766,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament premium w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium, zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł58,70 m² 12 606,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż przez bezpośrednie biuro terenowe dewelopera tutaj bez prowizji! cena widoczna na ofercie zawiera garaż oraz komórę lokatorską! Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Śliwki w Gliwicach o powierzchni 63,00 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 30 m w centrum Częstochowa - ul. Lelewela Przedmiotem sprzedaży jest przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwóch mieszkań typu M-3 ( każde z mieszkań ma salon z kuchnią i sypialnie oraz łazienkę) o łącznej powierzchni 76,35 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd- płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł35,78 m² 5 586,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w Pszowie przy ulicy Juranda, powierzchnia użytkowa 35,7 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej. Cena do negocjacji. Oferujemy Państwu przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:9/10