dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Zawiercie,śląskie

3 900 zł61 m² 63,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne M4 na wynajem na parterze. Wysoki standard wykończenia. Multimedia. Kuchnia otwarta w zabudowie. Wysokiej jakości sprzęty agd. Salon open space. Elegancka łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 90 m2 w nowym apartamentowcu w Zbrosławicach, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jaworze

Jaworze,śląskie

699 000 zł59 m² 11 859,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w Jaworzu Dolnym, tylko 15 min od centrum Bielska-Białej Idealne dla rodziny atrakcyjne mieszkanie na parterze o powierzchni 58,94 m2, które znajduje się na nowym, ogrodzonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

269 900 zł45 m² 5 997,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli marzysz o mieszkaniu, w którym wszystko jest nowe, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tychy,śląskie

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu mieszkania 4 pokojowego w Tychach na Żwakowie ul Żorska. mieszkanie na 4 piętrze bez windy posiada balkon Lokalizacja Tychy Żwaków ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

489 000 zł64 m² 7 688,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe zdjęcia niebawem. Obecnie trwa odświeżanie mieszkania prezentujemy na sprzedaż bardzo rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie W ustronnej lokalizacji na osiedlu karpackim. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

359 000 zł34 m² 10 445,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas w biurze! Oferujemy Państwu mieszkanie położone w parku Grunwaldzkim, cicha spokojna zielona okolica. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2015 roku, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Regulacyjna

Sosnowiec,śląskie

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem I pięknym widokiem na stawiki mieszkanie po generalnym remoncie Z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prosta

Sosnowiec,śląskie

371 450 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty hls no nowoczesny wielorodzinny Apartamentowiec zlokalizowany w centrum miasta nieopodal Urzędu Miasta oraz innych atrakcji tego miasta. Min. Żłobki, kluby fitness, szkoły, kąpielisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

449 000 zł41 m² 10 951 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z dużym balkonem. Nowe, zamykane osiedle w Częstochowie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, parkitka, ul. Poleska. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wisła Wielka,śląskie

230 000 zł53 m² 4 340,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Wisły Wielkiej! Prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania, które łączy komfort i bliskość natury. To idealne miejsce dla miłośników przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kominka

Rybnik,śląskie

360 000 zł56 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, o powierzchni 55,70 m2 mieszczące się na drugim piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewicz

Częstochowa,śląskie

225 000 zł34 m² 6 618 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Duża kawalerka.Częstochowa-Północ. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ jedn .b,ul.Bacewicz OPIS MIESZKANIA Lokal ok 34m2 mieści się na 1 piętrze 10 pietrowego wiezowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 900 zł62 m² 30,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia mieszkania w Starych Tarnowicach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jest po generalnym remoncie - wymienione min instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

185 000 zł43 m² 4 322,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Agent prowadzący: tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,80m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łapkowskiego

Zabrze,śląskie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu w okolicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Łapkowskiego 10 o powierzchni użytkowej 53,76 m2. Mieszkanie jest odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bojszowy

Bojszowy,śląskie

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bojszowy stare mieszkanie po remoncie, możliwość korzystania Z ogródka, miejsca parkingowe wymagana umowa najmu okazjonalnego zwierzęta domowe (psy i koty) nie są akceptowane 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Gliwice,śląskie

649 000 zł73 m² 8 901,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Luksus w Centrum Przestronne M4 Parking + Jacuzzi Plusy nieruchomości: + izolacja (wewnętrzna: 5 cm - wełna mineralna, zewnętrzna: 15 cm - styropian grafitowy, podłoga: 20 cm - wełna mineralna) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

455 704 zł39 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w doskonale skomunikowanej okolicy. Sąsiedztwo pięknych parków przy jednoczesnym wygodnym dostępie do ścisłego centrum Katowic. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

497 280 zł67 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4j/1 Mieszkanie jest 3 pokojowe jego powierzchnia wynosi 67,20m2, znajduje się na parterze w nowym dwu poziomowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczne Wzgórze

Mysłowice,śląskie

589 000 zł58 m² 10 155,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego Apartamentu z klimatyzacją bezczynszowego zlokalizowanego w Mysłowicach na osiedlu Słoneczne Wzgórze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

215 000 zł39 m² 5 541,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

265 000 zł56 m² 4 757,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo duże dwupokojowe mieszkanie o pow 55,7 mkw położone w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Sobieskiego z parkingiem na szlaban dla mieszkańców tylko tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Częstochowa,śląskie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne M3 na ul. Mickiewicza. Na powierzchni 38 m2 jest: - duży pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

340 000 zł64 m² 5 311,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa cena! polecam serdecznie poddasze na niskim II piętrze budynku Z cegły - centrum, politechnika. Możliwość parkowania na podwórzu. Mieszkanie świeżo po remoncie, adaptacji. Ma skosy - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

76 000 zł42 m² 1 794,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 7b/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kredytowa

Katowice,śląskie

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze , w bloku ,przy ulicy Kredytowej 15. Mieszkanie o powierzchni 60m2 jest w pełni wyposażone. Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z salonu, mniejszego pokoju, kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

243 000 zł34 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Pólnoc. Przed blokiem duży wygodny parking. W pobliżu przedszkole. Wokół pełno zieleni.W pobliżu sklepy , szkoła , przystanek autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Katowicach z widokiem na park. Na powierzchnię 56 mkw składa się: -salon z balkonem -sypialnia -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytom

Bytom,śląskie

599 000 zł110 m² 5 441 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie położone w Bytomiu - Miechowicach. Powierzchnia użytkowa: 110,09 m Na tę przestrzeń składają się: kuchnia, salon, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miętkiewicza

Bytom,śląskie

78 000 zł40 m² 1 937,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Miętkiewicza 1/7 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

554 700 zł62 m² 9 016,58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest komfortowe / bardzo rozkładowe / jasne - 3 pok. mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą / o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 39 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludygi

Piekary Śląskie,śląskie

295 000 zł53 m² 5 534,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Tylko u nas! Agent prowadzący: tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,30m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Jana Ludygi. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

409 000 zł41 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol osiedle fit Al. Bielska. Ostatnie mieszkania. Całkowicie nowe, gotowe, oddane do użytku. Jedno z nich czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

99 999 zł50 m² 1 999,98 zł/m²

 

Piętro:9/99

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis oferty tiny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

411 800 zł59 m² 6 954,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w cichej okolicy blisko natury! Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, młodych osób jak i seniorów. Bezpieczeństwo i spokój na pierwszym miejscu. Prezentowane mieszkanie: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacewicz

Częstochowa,śląskie

224 000 zł33 m² 6 726,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Dostępne od zaraz! Cena do negocjacji! M2 - w bardzo zielonej, przepięknie zagospodarowanej dzielnicy Północ, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta - tramwaje, autobusy (5 linii). Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

369 000 zł44 m² 8 443,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż ciepłe I słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem dostępne od zaraz. Nieruchomość zlokalizowana jest W ścisłym centrum bielska W sąsiedztwie ratusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedzieli

Ruda Śląska,śląskie

199 999 zł38 m² 5 277,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Księdza Józefa Niedzieli 49C, ruda Śląska, dzielnica Bielszowice Cena: 199 999 zł Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,9 m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij