dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Częstochowa,śląskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Prądzyńskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na wchód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Gołonóg o następujących parametrach: 51m 2 - salon z balkonem, sypialnia, osobna, widna i przestronna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

541 823 zł53 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Częstochowa,śląskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji

Sosnowiec,śląskie

280 000 zł58 m² 4 802,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na ostatnim piętrze czterokondygnacyjnego, bloku w dzielnicy Niwka. Lokal jest przestronny, ustawny i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

210 000 zł35 m² 6 069,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, położone na 2. piętrze wysokiego bloku z windą, przy Alei Józefa Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej. Układ I standard: 2 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

429 660 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Cieszyn,śląskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45 m znajduje się na parterze budynku z lat 70-tych. Oferuje trzy pokoje, oddzielną kuchnię oraz balkon. Wnętrza są jasne, i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marokanów

Rybnik,śląskie

299 999 zł62 m² 4 799,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie M3 z dużym potencjałem w centrum Na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia idealna lokalizacja pod inwestycję bądź na własny użytek, w samym centrum Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupak inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic - Koszutka. Nieruchomość ma powierzchnię 49 m2 i składa się z dwóch kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Fliegera

Katowice,śląskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą mieszkania typu studio położonego w okolicach ścisłego centrum Katowic przy ul. Fliegera. Bardzo dobre położenie pod względem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarza

Katowice,śląskie

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz taniego, dwupokojowego mieszkania, z niskim czynszem i w świetnej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie! nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Rybnik,śląskie

329 900 zł48 m² 6 887,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 usytuowane na 2 piętrze w super lokalizacji. Mieszkanie pięknie wykończone z nowoczesną kuchnią, w której znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tychy,śląskie

569 000 zł49 m² 11 669,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 48,76 mkw. położone na 1. piętrze eleganckiego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnego

Rybnik,śląskie

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Powierzchnia mieszkania: 47,9 m funkcjonalna i wygodna przestrzeń do codziennego życia Położone na 2. piętrze w niskim, ocieplonym i solidnym bloku Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Rybnik,śląskie

210 000 zł36 m² 5 777,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Idealna oferta dla seniorów lub pod wynajem cicha i spokojna lokalizacja! Na sprzedaż wyremontowana kawalerka o powierzchni 36,35 m , położona na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

760 787 zł78 m² 9 725 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Chorzów,śląskie

464 019 zł53 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie mamy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych pomieszczeń: salon z aneksem kuchenny 19,54 m2 garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

459 000 zł36 m² 12 620,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

426 129 zł42 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wisła

Wisła,śląskie

1 010 000 zł79 m² 12 708 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z garażem (2 miejsca) i tarasem, lokal 5 A: - wysoki parter - 3 pokoje ( salon z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zabrze,śląskie

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazne dla zwierząt w świetnej lokalizacji przy ulicy Skarbnika 21 Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

428 901 zł54 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

559 614 zł55 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z aneksem

Gliwice,śląskie

865 000 zł82 m² 10 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W agencji Polecam na sprzedaż 4-pokojowy apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 999 zł24 m² 8 571,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - ok 25M: salonaneks kuchennyłazienka z wc Czynsz - 300 zł Komunikacja: autobustramwaj Dobra lokalizacja: jasna górapark Staszicaścisłe centrum miastaaleje nmp Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

189 000 zł37 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,2 m , położonego na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym bloku w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

305 883 zł27 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Cieszyn

Cieszyn,śląskie

600 zł16 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem słoneczny pokój o powierzchni około 16 mkw w budynku jednorodzinnym z lat 80-tych., położonym w Cieszynie, na Mnisztwie. Do dyspozycji najemcy pozostaje wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

400 869 zł42 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | wysoki standard | topowa lokalizacja | blisko centrum I 3 stawów Na wynajem oferujemy świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane nowej inwestycji na mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

739 000 zł85 m² 8 722,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowe 4pok. z tarasem ns dachu budynku. Najniższe ceny tylko teraz koniec budowy: grudzień 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

440 000 zł62 m² 7 085,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego na 5. piętrze bloku. To doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

417 956 zł43 m² 9 825 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

259 000 zł36 m² 7 212,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Zadzwoń i umów się na prezentację! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane w Katowicach, ul. Katowicka. Nieruchomość znajduję się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji ? Zależy Ci na trzech ustawnych pokojach i osobnej kuchni w przytulnej przestrzeni? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

447 075 zł51 m² 8 825 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Rędziny,śląskie

155 000 zł26 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M2 o powierzchni 26 m , położonego w spokojnej, zielonej części miasta Rędziny. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślana

Gliwice,śląskie

309 000 zł51 m² 6 112,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 50,55 m w spokojnej części Sośnicy, na 3. piętrze niskiego bloku. Balkon, piwnica i pełne media z sieci. Idealne do własnej aranżacji stwórz przestrzeń dokładnie taką, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

250 000 zł40 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu - dzielnica Helenka - idealne pod inwestycję! Lokalizacja: zabrze, dzielnica Helenka Powierzchnia: 39,60 m Piętro: 2/4 Liczba pokoi: 2 Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Gliwice,śląskie

395 000 zł37 m² 10 544,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gliwice, łabędy, ul. Waryńskiego parter, wysoki standard, gotowe do wprowadzenia, igła! Na sprzedaż jasne i w pełni wyremontowane mieszkanie.