dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Korzeniec. Lokal ma powierzchnię 71 mkw i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i osobno wc. Posiada także duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[ w dniach 22.07-01.08 kontakt tylko przez WhatsApp ] Oferuję do wynajęcia komfortowy, świeżo wykończony apartament w wysokim standardzie wraz z ogródkiem, 2 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 600 zł28 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Proponuję do wynajęcia atrakcyjną przytulną kawalerkę z centralnym ogrzewaniem miejskim która znajduje się przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Chorzów

Chorzów,śląskie

423 352 zł36 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, nasze Biuro świadczy dla Naszych Klientów usługi komplementarne od transakcji sprzedaży nieruchomości, przez finansowanie po remont i wykończenie mieszkania pod klucz! oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czesława

Gliwice,śląskie

1 300 zł17 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mini kawalerkę studentce. Lokal wykończony w wysokim standardzie. W lokalu znajduje się aneks kuchenny (płyta indukcyjna, lodówka), łazienka (pralka), pokój dzienny, sypialnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

232 345 zł17 m² 13 391,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z tarasem 5,75 m2 ,na trzecim piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową i monitoringiem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

276 543 zł93 m² 2 973,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentacje Tylko w weekend! Na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb. Lokalizacja: - 3 minuty autem do Katowic - 5 minut pieszo do przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Rudniki,śląskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Rudnikach, k/częstochowy, gm. Rędziny, pow. częstochowski, woj. śląskie. To idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gliwice,śląskie

669 000 zł68 m² 9 780,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zielonej w Gliwicach na zamkniętym osiedlu! Idealne dla rodziny 2+1 lub małżeństwa, oferujące przestronny ogródek o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żywiec

Żywiec,śląskie

425 000 zł86 m² 4 959,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- duże mieszkanie 3 pokojowe w Żywcu na sprzedaż- prezentujemy Państwu przestronne, funkcjonalne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

192 000 zł35 m² 5 563,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę mieszkania na drugim piętrze w niskim bloku o powierzchni 34,51m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. W mieszkaniu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

1 200 zł19 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *powierzchnia 19 m2 *parter *ogrzewanie gazowe *pełne wyposażenie (pralka, lodówka, kuchenka). *Idealne dla 1-2 osób *politechnika Śląska 2km od mieszkania Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Curie-Skłodowskiej

Zabrze,śląskie

419 890 zł53 m² 7 966,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament M-3 z ogródkiem, tarasem i miejscem parkingowym. Doskonale skomunikowany lokal w nowym obiekcie z windą oddany w 2023r. Apartament dostępny od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamysłowska

Rybnik,śląskie

469 000 zł62 m² 7 576,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, wybudowane w ramach drugiego etapu inwestycji Cztery Mosty (ul. Zamysłowska 10a/5) - promocyjna cena (przy zakupie gotówkowym możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Zabrze,śląskie

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 45,65 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - oś. Janek ul. Turystyczna. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie M3 o pow. 37m2 znajdujące się w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój przy ul. Śląskiej. Nieruchomość składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 *powierzchnia 16 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

1 090 zł44 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Chorzowie w dzielnicy Klimzowiec w okolicach Różanki! Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, w której przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Gliwice,śląskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 38m , położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Zabrze,śląskie

319 000 zł64 m² 4 973,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie w Zabrzu (rokitnicy) przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość o powierzchni 64,14 m2, zlokalizowana jest na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 252 zł50 m² 45,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

310 000 zł55 m² 5 605,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność biura Oto mieszkanie, które spełni wymagania niejednej rodziny. Możesz je spełnić-przyjdź i stwórz z Twoimi bliskimi właśnie w tym miejscu- własną, nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akademii Umiejętności

Bielsko-Biała,śląskie

515 000 zł48 m² 10 693,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowy apartament premium o powierzchni użytkowej 48,16m2 wraz z miejsce postojowym w hali garażowej z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Zabrze,śląskie

1 310 zł26 m² 50,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Dworcowa 7 *powierzchnia 26 m2 *piętro 3 *ogrzewanie elektryczne *w pełni umeblowane i wyposażone Wyposażenie: *pokój: kanapa , szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Darwina

Tychy,śląskie

219 000 zł24 m² 8 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Darwina. Główne atuty nieruchomości: bliskość transportu publicznego doskonała komunikacja z całym miastem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Gliwice,śląskie

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m2 w bloku w ścisłym centrum Gliwic. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossaka

Zabrze,śląskie

280 000 zł73 m² 3 835,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Tu się wychowałam. To mieszkanie moich Rodziców, w którym razem z Nimi i moim Bratem mieszkałam od 1991 roku. Rodzice wyprowadzili się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

435 000 zł64 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, w spokojnej okolicy blisko centrum Gliwic. Zapraszam do opisu i zdjęć. Przestronne i jasne Ustawne pomieszczenia Duży balkon - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

581 900 zł60 m² 9 698,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 3 pokoi na inwestycji, dużymi tarasem na południe. Dodatkowo przepiękny widok na panoramę miasta. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Oś. Kukułek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boliny

Mysłowice,śląskie

179 000 zł65 m² 2 762,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 64,8 m2, zlokalizowaną w Mysłowicach przy ulicy Boliny 12. Wjazd na posesje wyłącznie dla mieszkańców, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji gotowego do wprowadzenia? Jest w pełni wyposażone? Po generalnym remoncie wszystkich instalacji z balkonem? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Korfantego 8 , w samym sercu Katowic. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze , skąd widać niesamowitą panoramę Katowic. Bezpośredni dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Blachownia,śląskie

245 000 zł45 m² 5 460 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na parterze w centrum blachowni. Prezentuje ;aleja Nieruchomości lokalizacja ;blachownia, centrum,ul.Sportowa OPIS NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie w Blachowni o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Rybnik,śląskie

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe M5 z Dużym Tarasem - 72m , os. Południe Rybnik Szukasz przestronnego i nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

549 000 zł107 m² 5 111,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 107,40m2 w skład którego wchodzi: - salon - 3 sypialnie - kuchnia - przedpokój - komórka - 2 łazienki Kamienica w centrum Chorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 090 zł38 m² 28,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie znajdująca się w centrum Świętochłowic. Powierzchnia użytkowa: 38 m2. Pomieszczenia: sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

680 816 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 5 pokoi na inwestycji, dużym tarasem na południe oraz balkonem. Dodatkowo przepiękny widok na panoramę miasta. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

428 990 zł51 m² 8 441,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Okna od strony dziedzińca zapewniające spokój i widok na zielone patio. To idealna okazja dla osób, które nie chcą bawić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogatki

Gliwice,śląskie

649 999 zł53 m² 12 206,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach przy ul. Bogatki uwaga! W dniach 13.09 - 21.09.2024r. przebywam na urlopie wypoczynkowym! Proszę o kontakt od 22.09.2024 lub w przypadku pilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji. Do sprzedaży kawalerka 30m2 w centrum Tychów w bloku po termomodernizacji na trzecim piętrze z czterech. Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Bytom,śląskie

990 zł16 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 34 *elektryczne ogrzewanie (zamontowany energooszczędny panel) *3 piętro *powierzchnia 16 m2 *idealne dla 1-2 osób Wyposażenie:.