dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

686 000 zł92 m² 7 493,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gliwicach w bliskiej odległości Parku Grunwaldzkiego w zadbanej kamienicy. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Schillera

Częstochowa,śląskie

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ulicy Schillera 3 *powierzchnia 28 m2 *piętro 4 *ogrzewanie centralne *miejsce postojowe w cenie Wyposażenie: *salon: narożnik, komoda pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Knurów,śląskie

239 990 zł43 m² 5 607,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla klientów, którzy pragną uniknąć remontów i wprowadzić się na gotowe! Na sprzedaż ustawne M3 o pow. 42,8 m2 +balkon, które parę lat temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swinarskiego

Katowice,śląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

R e Z E R W A C J A ! tylko W naszym biurze! Jeśli szukasz nowoczesnego, gustownie urządzonego, wielopoziomowego apartamentu w zielonej części Katowic, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Częstochowa,śląskie

472 500 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Kiedyś w przeszłości, gdy postanowiłem kupić mieszkanie, to pierwszym i głównym kryterium jakie przyjąłem do poszukiwań była lokalizacja, a na drugim miejscu stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

259 000 zł60 m² 4 345,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Wszystkie zdjęcia oferty dostępne na naszej stronie internetowej To przytulne mieszkanie może znaleźć się w Twoich rękach! To miejsce, gdzie każdy element został starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 45 m2. Lokal o niepowtarzalnej lokalizacji! W pobliżu parku Słowackiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Sosnowcu na ulicy 11 Listopada, w skład którego wchodzą: 3 pokoje kuchnia łazienka wc przedpokój balkon piwnica Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Będzin,śląskie

86 000 zł37 m² 2 316,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Będzin, ul. Konopnickiej 14/13 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31m2 : - kuchnia, - salon, - przedpokój, - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka lokatorska - opłata dodatkowa w czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

510 000 zł65 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Katowicach w dzielnicy Nikiszowiec, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój garderoba piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

1 500 zł46 m² 32,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe M-3 W rydułtowach na wynajem Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,66m 2 , mieszczące się na parterze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry Wynajmę 2 pokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie o pow. 45m2. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku (ul łagodna) Umeblowanie: szafa Meble kuchenne Komody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Sosnowiec,śląskie

687 000 zł95 m² 7 231,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton oferta na wyłączność Na sprzedaż 4 pokojowy apartament (95 m2) w stanie deweloperskim na osiedlu "dworska Enklawa". Apartament znajduje się na parterze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

2 700 zł67 m² 40,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4 - pokojowe Z klimatyzacją W super lokalizacji Do wynajęcia atrakcyjne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 67,28 mkw. położone na Osiedlu Paderewskiego, czyli w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Katowice,śląskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe w samym Centrum Katowic Zlokalizowany przy rynku w modernizowanej kamienicy. Wymienione instalacje na klatce schodowej, przygotowany został również szyb pod windę, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2, do remontu, usytuowane na 4 piętrze w jednym z wysokich bloków na Osiedlu Złote Łany. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Bieruń,śląskie

396 300 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania za dopłatą. Bardzo niski czynsz do wm - 200 zł Mam do zaoferowania mieszkanie w Bieruniu przy ulicy Oświęcimskiej 398 do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

426 000 zł39 m² 10 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament z ogródkiem w apartamentowcu (38,80 m2) na prestiżowym osiedlu "ceglana Park".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rybnik, ul. Wyzwolenia, śródmieście 2 pokoje. 38m2. parter. -Bez mebli. -Dostępne od razu. -Wszystkie okna od strony Bazyliki. -Blok 4 piętrowy bez windy. Po remoncie instalacji gazowej, wodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Zabrze,śląskie

199 000 zł34 m² 5 920,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dla Singla / Studenta - Umeblowane *sprawdź sam* - duża piwnica 9,80 m.kw Plusy nieruchomości: - w pełni umeblowane - niskie opłaty (326 zł /msc) - bliskość SUM (Śląski Uniwersytet Medyczny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m2 urządzone w nowoczesnym stylu. Nowa architektura z 2024 r., natomiast nieruchomość nawiązuje stylistyką i swoim urokiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Będzin,śląskie

189 000 zł32 m² 5 829,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne 2 pokoje gotowe do zamieszkania! | Będzin ul. Piastowska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ochorowicza

Wisła,śląskie

1 350 000 zł43 m² 31 041,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam apartament,który znajduję się w budynku usytuowanym przy stoku narciarskim ski siglany w miejscowości Wisła przy ulicy Juliana Ochorowicza 18e na nowym osiedlu magiczny horyzont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Cieszyn,śląskie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Cieszynie, gotowe do zamieszkania Cena 345.000 zł - do negocjacji KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI. Na sprzedaż oferujemy piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bystra

Bystra,śląskie

1 350 zł27 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktywny styl życia i bliskość natury. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Bytom,śląskie

239 000 zł48 m² 4 943,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w Bytomiu w dzielnicy Łagiewniki przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

185 000 zł43 m² 4 302 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni ponad 43 m2 zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 116 (były blok "kolejowy"). - 4 piętro (wieżowiec 10 piętrowy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

313 600 zł30 m² 10 397,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja Prezentowane mieszkanie: kawalerka na 5 piętrze z balkonem, brak sąsiadów nad głową! Inne lokale mieszkalne na inwestycji od 29m do 68m - interesuje Cię inny metraż? Zadzwoń po szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Zabrze,śląskie

349 000 zł61 m² 5 731,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u Nas! Szukasz nowocześnie wykończonego mieszkania w Centrum Zabrza? Świetnie skomunikowanego z pełną infrastruktura w pobliżu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

T;nowa oferta ~~- apartament dla wymagającego klienta -~~oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy nowoczesny apartament typu studio o pow. 28m2, położony na 6 piętrze przy Al. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tychy,śląskie

999 000 zł82 m² 12 116,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji To nie jest mieszkanie dla każdego. . . Jeśli szukasz nietuzinkowego mieszkania, w którym zadbano o każdy szczegół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Młodzieżowa

Chorzów,śląskie

205 000 zł28 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimzowiec. Kawalerka z balkonem w bloku. Lokal mieszkalny o powierzchni 28 m 2 , położony na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Młodzieżowej. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

2 200 zł41 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nigdy nie zamieszkałe - ul. Słoneczna. Lokalizacja: katowice, ul. Słoneczna Mieszkanie znajduje się w nowym, świeżo oddanym bloku w dzielnicy Koszutka, zaledwie parę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

590 810 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z ogródkiem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gombrowicza

Częstochowa,śląskie

1 295 zł28 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w ładnej, zielonej okolicy a do tego dobrze skomunikowanej to zapraszam na prezentację! Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Północ, przy ulicy Gombrowicza 15,.