dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

399 000 zł51,80 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Mikołowskiej 40 w Katowicach - do kapitalnego remontu. Mieszkanie z historią- pierwszy powojenny wieżowiec w Katowicach. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje | parter | balkon | 47 m | Szkolna Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47 m na parterze przy ul. Szkolnej z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! topowa lokalizacja bez podatku pcc! bez dodatkowych prowizji! apartamenty premium dla wymagających stan deweloperski zakończenie budowy grudzień 2026 Na sprzedaż widokowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,57 m² 4 941,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. Lokalizacja: rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

65 m z widokiem na Park Śląski | 3 pokoje | Klimatyzacja | Ogrzewanie podłogowe | Harmony Park Jeśli szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni niż standardowe 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 230 zł45,15 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- nowa oferta ~- apartament dla wymagającego klienta -~~oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy nowoczesny apartament typu studio o pow. 28m2, położony na 6 piętrze przy Al. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł36,13 m² 26 847,50 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament wykończony pod klucz, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Katowicach Global Apartments. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

237 646 zł51,55 m² 4 610,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do zakupu duże, 3-pokojowe wykończone, wyremontowane, gotowe mieszkanie z centralnym ogrzewaniem, z miejscem postojowym, komórką lokatorską w całkowicie zrewitalizowanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na parterze w 2. piętrowym bloku w Bytomiu przy ul. 11 Listopada. Cena nieruchomości wynosi 185.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Jaworznie przy Alei Piłsudskiego, w dzielnicy Podłęże. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy dwupokojowy apartament z miejscem w garażu apartament Apartament o powierzchni 48 m 2 , składające się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł73 m² 3 397,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej lokalizacji mieszkanie w bloku w Myszkowie przy ul. Skłodowskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, szkoła, przedszkola , apteka, poczta, sklepy, markety , blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 555 zł44,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament | blisko centrum Kameralne osiedle | Winda | Bliskość centrum | Zielona okolica | Niska zabudowa jednorodzinna | Widok na zieloną okolicę Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Od dnia 30.04.26 do dnia 15.05.26 biuro jest nieczynne. Polecamy. Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy wynajmie umeblowanej kawalerki po remoncie o powierzchni 25 m2 położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 mkw z dużym balkonem na parterze oraz z możliwością korzystania na wyłączność z bezpośrednio przylegającego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,70 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55,7m2 usytuowane na dziewiątym piętrze przy ul. Turystycznej. W skład lokalu wchodzą: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, dwie sypianie oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 309 zł52,59 m² 11 567,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,12 m² 8 121,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Bielska-Białej - ul. Kierowa, os. Biała Śródmieście. Lokal położony jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,98 m² 9 112,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Klimatyczne mieszkanie w Bielsku - Białej Mieszkanie na sprzedaż, bielsko-Biała, ul. Gałczyńskiego Prezentujemy na sprzedaż jasne, gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,61 m² 6 313,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie w Sosnowcu os. Zagórze (ul. Radomska). 3 niezależne pokoje, kuchnia (osobna i widna), łazienka, wc (osobno) przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice | Osiedle Witosa | 52 m | 1 piętro | balkon | 2 pokoje z możliwością 3 | do remontu Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 024 zł63,08 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Azaliowe - Nowoczesne Mieszkania w Piasku koło Pszczyny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Piasek koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 891 zł40,09 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł29,70 m² 2 188,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie raciborskim przy ul. Jesionowej 11. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70,50 m² 7 517,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Skoczowie, przy ulicy Gustawa Morcinka. Skoczów to malownicze miasto z bogatą historią i pięknymi krajobrazami, oferujące wiele.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża, ustawna kawalerka o powierzchni 33 m2, położona na 5 piętrze w bloku z windą. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 500 zł75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament z widokiem na Beskid Arenę w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 75 mkw, z przestronnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ligocka 70a, mieszkanie po generalnym remoncie W jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym - wyposażonym w nowoczesny sprzęt agd (lodówka, płyta beko), osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52 m² 11 134,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,95 m² 12 063,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje trzypokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie bliskość komunikacji miejskiej,.