dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 167 ogłoszeń

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,57 m , położone na wysokim parterze w solidnym, ceglanym budynku z 1960 roku w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 411 zł125,90 m² 17 040,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach w dzielnicy Stare Miasto tuż przy Politechnice Śląskiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,84 m² 7 243,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 000 zł130,04 m² 9 497,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 130.04 m | 2 poziomy | prywatny ogródek | garaż | ul. Jaśminowa, bielsko-Biała Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130,04 m z prywatnym ogródkiem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,30 m² 5 898,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,3 m , zlokalizowane na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Plebańskiej, w samym sercu Gliwic tuż obok Rynku. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,62 m2 w Sosnowcu - Sielec przy ulicy Plac Tadeusza Kościuszki. II piętro w II piętrowej kamienicy z cegły. Bardzo wysokie pomieszczenia 3,38-3,56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 875 zł28,87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w budynku zarządzanym przez wspólnotę Jastrzębie Zdrój, os, przyjaźń, ul. Wyspiańskiego 17 Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,58 m² 7 389,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem - Katowice, ul. Mikołowska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, zlokalizowane na 4. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł66,39 m² 10 308,78 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł62,90 m² 7 615,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w niskim bloku na spokojnym osiedlu przy ulicy Brzozowej w Katowicach. Ze względu na spory metraż, ta nieruchomość to dobra propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,30 m² 6 692,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - świetna lokalizacja. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura - nie szukaj dalej Cena 210 000 Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na idealnym 1 piętrze w niskim bloku w Dzielnicy Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł74,20 m² 4 973,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą nieruchomości tymu M-5 Położonej w Częstochowie przy ulicy Wierzbowej, w bloku po termomodernizacji na IV piętrze. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł34,40 m² 5 229,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny lub twoje pierwsze mieszkanie - wejdź I zamieszkaj! Szukasz nieruchomości, która nie wymaga ani minuty Twojego czasu na remont? Cenisz sobie spokój, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 904 zł41,63 m² 11 695,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-2, znajdujące się na czwartym piętrze w niskim bloku położone na ul Górniczej. Lokal składa się z pokoju z wyjściem na balkon, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy w odległości 15 minut pieszo od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego w Ligocie Wynajem pokoju o powierzchni ok. 18m2. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2020

Duże mieszkanie/dom/hotel z ogrodem w dg Z możliwością prowadzenia działalności (hotel, sala, restauracja, obiekt usługowy) Lokalizacja śląsk/zagłębie/małopolska Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na góry - komfort, styl i prestiż Bez prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż eleganckie, luksusowo wykończone mieszkanie, które zachwyca od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł73 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| swietne mieszkanie W ścisłym centrum! Polecam do wynajęcia niezwykłe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta tuż przy dworcu pkp. Lokal w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,40 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno Podłęże ul. ks. Jana Sulińskiego 44,4 m2 / 2 pokoje Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. ks. Jana Sulińskiego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 62 m | 1 piętro | balkon | gotowe do wprowadzenia | Os. Gwarków Aspect Nieruchomości prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe. 3 pokoje - 63 m - salon z aneksem + 2 sypialnie - Mikołów ul. Rynek Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 593 zł75,48 m² 9 493,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciche M4 chorzów - centrum zamieszkaj Z klasą. Wysoki standard! Ofertą jest mieszkanie w stanie po generalnym remoncie o powierzchni 94 m2 a w nim: - 3 pokoje - przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł39,50 m² 6 075,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze informacje: - 2 oddzielne pokoje, - po kapitalnym remoncie, - wszystko nowe, - bardzo wysoki standard, - super lokalizacja. Więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| "alternatywa" Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia usytuowanego na parterze w niskim bloku na os. Pawlikowskiego w Żorach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł41,60 m² 6 129,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe - gotowe do zamieszkania Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 5. piętrze w wieżowcu po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 460 zł77,88 m² 10 586,29 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 77.88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem 400m od Rynku w Pszczynie. Blisko Park Książęcy, szkoła, biedronka, sklepy, urzędy, lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie! koszty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 m , położone w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Księdza Hanuska. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 471 zł45,80 m² 10 970,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja: oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2 balkon - 4,3m2 Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Po generalnym remoncie, dwa pokoje gotowe do wprowadzenia od zaraz, świetna lokalizacja - brzmi dobrze? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 zł45 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2 pokoje z balkonem przy ul. Farnej 2 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 45 m2. Piętro 3. Centralne ogrzewanie. -Lokalizacja- mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł30,37 m² 3 259,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 241/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł118 m² 4 991,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny w sercu Chorzowa! Przestronne mieszkanie o powierzchni 118 m zlokalizowane na II piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum miasta, tuż obok Urzędu Miasta.