dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 173 ogłoszenia

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie M3, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w dogodnej lokalizacji w Rydułtowach. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł47,05 m² 6 333,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** tylko U nas! oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 47,05m2 przy ul. Zielonej w Jastrzębiu-Zdroju. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł70,51 m² 8 353,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w centrum Bielska-Białej, w bliskim sąsiedztwie Parku Juliusza Słowackiego. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63,11 m² 8 857,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego. To lokalizacja dla osób aktywnych jak i ceniących ciszę i wypoczynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75,69 m² 6 989,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, makuszyńskiego, apartament na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 75,69 m2 usytuowany na 1 piętrze 1-piętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł42,14 m² 10 560,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne dla miłośników natury i komfortu. Na sprzedaż wyjątkowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w realton! Na sprzedaż mieszkanie w Chorzowie przy ul.Kaliny 87 Nieruchomość znajduje sie na 4 piętrze w bloku z dwoma windami. W ostatnim czasie była robiona nowa klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 229 zł70,80 m² 10 073,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,26 m² 2 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, wirek, ul. 1 maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** tylko U nas ** oferta na wyączność ** Oferujemy do sprzedaży luksusowy apartament przy Pogorii 3 | 100,49 m | Wysoki standard | Bezczynszowy. Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas Posiadamy do wynajęcia mieszkanie typu M-2 zaaranżowane na 2 pokojowe po kapitalnym remoncie oraz z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kaszubskiej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,50 m² 7 795,28 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta obszerne dwa pokoje Z osobną kuchnią dwa balkony Z super widokiem - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69,11 m² 4 326,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, s86 czy A4. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twoje miejsce? To właśnie taka przestrzeń - dopracowana, funkcjonalna i gotowa do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 61,04 m Centrum Czechowic-Dziedzic Samo centrum miasta wszędzie blisko! Na sprzedaż nowoczesne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł47 m² 18 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bardzo dobrze wyposażony i w pełni umeblowany apartament w luksusowym apartamentowcu. Budynek nad centrum Wisły z niezwykłym widokiem. Duży balkon. Własne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 903 zł42,76 m² 11 877,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,40 m² 7 634,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie - w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Chorzowa. Przy wynajmie możliwość osiągnięcia 9% roi. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym do sprzedaży w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł51,35 m² 8 743,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizji budynki odebrane do użytkowania lipiec 2024 R.! OFERTA PROMOCYJNA! Cena promocyjna : 449 000 PLN Na sprzedaż 2-pokojowy lokal mieszkalny, położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł101,60 m² 2 657,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o łącznej powierzchni 74,8m2 przy ul. Łabędzkiej 4a w Gliwicach Stan mieszkania do remontu co daje ogromne możliwości aranżacyjne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny nowy w pełni wyposażony apartament 58 m2 : 3 pokoje: salon z otwarta kuchnią, sypialnia, mały pokuj na biuro lub dla dziecka, łazienka , pomieszczenie gospodarcze, taras. Idealne dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupak inwestycyjny przy al. Bojowników o Wolność i Demokrację 49. Świetnie skomunikowana lokalizacja: chorzów, al. Bojowników o Wolność i Demokrację 49 -przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł53,21 m² 10 317,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty okolice Politechniki Śląskiej Gliwice Bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim | Bez prowizji | Doskonała lokalizacja Adres: gliwice Powierzchnie mieszkań: od 30 m do 116.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 190 zł43,73 m² 11 643,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43.73 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

662 400 zł57,60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - namiastka domu ? Tak to możliwe! Tychy - Wilkowyje ul. Obywatelska, osiedle Dębowe Do mieszkania jest wejście bezpośrednie z poziomu "0" jak do domu bez klatek schodowych i części.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,90 m² 6 434,63 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, al. Korfantego (superjendostka). Znajduje się na 6 piętrze w piętnastopiętrowego budynku. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90,80 m² 3 854,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek, przy ul. Lecha. Lokal usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł55 m² 8 618,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Ligota Panewniki ul. Kijowska - 2 pokoje /55m2 + balkon W sąsiedztwie uniwersytetu medycznego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego, 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Piętro: 1/4 Mieszkanie 52,67 m 3-pokoje oddzielna Kuchnia Balkon Jeśli marzysz o mieszkaniu w Centrum w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni, to sprawdź tą alternatywę!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 30m2 , położone na piątym piętrze w wieżowcu w Centrum miasta. Powierzchnię mieszkania stanowi:.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł42 m² 12 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub wynajmu piękny apartament w Szczyrku, zaledwie 1,5 km od centrum, przy samym lesie skąd można rozpocząć wycieczkę w góry. Apartament posiada pożądany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 510 zł52,54 m² 10 515,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bez prowizji Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gliwic z dobrą komunikacją do miast ościennych? Jednocześnie zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy? Sądzisz, że nie da się tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 157 zł47,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska w Chorzowie! Zakup bez podatku pcc i bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkunastu mieszkań w nowopowstającym, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament - typu studio Z widokiem na zieleń, obok ratusza! tylko teraz! opis apartamentu: atrakcyjny W pełni wyposażone apartament typu studio - kawalerka o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 465 zł49,95 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie Osiedle Józefowska, katowice Szukasz komfortowego i bezpiecznego miejsca do życia w sercu Śląska? Poznaj Osiedle Józefowska nową inwestycję w Katowicach! Cena: 534.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,43 m² 6 147,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny / usługowy w zabytkowej kamienicy przy ul. 11 Listopada w Bielsku-Białej, o powierzchni 50,43 m , położony na 1 piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1