dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 171 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stażystów 48

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

524 736 zł54,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, zlokalizowane w nowej inwestycji w Bielsku-Białej. Apartamenty Stażystów nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Stażystów 48

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

680 200 zł71,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i trzema balkonami, zlokalizowane w nowej inwestycji w Bielsku-Białej. Apartamenty Stażystów nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stażystów 48

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

372 735 zł37,65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji w Bielsku-Białej. Apartamenty Stażystów nowoczesne mieszkania w Komorowicach.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,50 m² 7 184 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z pięknym widokiem! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Kokociniec, ul. Mała. Mieszkanie o pow. 62,47 m2 składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 48 m z ogromnym potencjałem | 2 niezależne pokoje | widna kuchnia | Chorzów Stary (maciejkowice) Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie wygody, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem, wysoki parter, w sąsiedztwie Park Kościuszki, kw - odrębna własność Katowice, ul. Wincentego Pola, 43 m , 2 pokoje, balkon, duża piwnica 5,5 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 761 zł42,81 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 124 zł68,11 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 640 zł59,84 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w pięknej miejscowości jaką jest Bystra. Wszystko nowe, dopiero co oddane do użytku i wykończone czeka na swojego pierwszego Najemcę. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,50 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m zlokalizowane na pożądanym 2. piętrze przy ul. Ostrogórskiej 19e w Sosnowcu. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłączny pośrednik Agata Zięba tel.   Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe własnościowe 64 m usytuowane na VI piętrze, blok ocieplony, monitorowany, posiada dwie windy w tym towarową, na klatce schodowej znajdują się po dwa mieszkania, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł67,43 m² 6 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Znajdź swoje miejsce w Bieruniu Lokalizacja: bieruń okolice ul. Granitowej Cena: do negocjacji Dostępność: mieszkanie gotowe do zamieszkania od czerwca Powierzchnia użytkowa: 63,83m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,9 m , położone na parterze w 9-piętrowym bloku. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 080 zł33,20 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64,10 m² 5 912,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Dekabrystów. Nieruchomość o powierzchni 64,10 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny. Proszę się upewnić, jak to działa, żeby nie było nieporozumień. Za notariusza płacę ja. Wynajmę nowocześnie umeblowaną i wyposażoną kawalerkę w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł63,58 m² 6 999,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Oferujemy do zakupu przytulne, słoneczne mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ul. Polarnej (dzielnica Piotrowice Ochojec). Składające się z : - jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuję do wynajęcia bardzo ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł63,32 m² 5 590,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, po generalnym remoncie, gotowego do zamieszkania od zaraz , położonego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł78,76 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł90 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne od ręki Możliwość kompleksowego wykończenia według wytycznych kupującego - nie musisz martwić się o terminy - dopilnujemy wszystkiego - od wykończenia ścian, poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz miejsca w którym od razu można zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m + balkon + piwnica | 2-pokoje + kuchnia z wyposażeniem (możliwość dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43,61 m² 7 544,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie poranek, w którym wychodzisz z mieszkania, przechodzisz przez pasy i po chwili jesteś już na zajęciach na Politechnice Śląskiej. Bez korków. Bez stresu. Bez straty czasu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,44 m² 5 393,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | Balkon z widokiem | Gliwice Sośnica | idealne dla rodziny lub inwestora Nie każde mieszkanie daje Ci wybór. To daje. Możesz stworzyć tu pierwsze własne miejsce dla rodziny albo.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 26m | 8 min do Paprocany | Wysoki Standard | Tychy Mieszkanie jest zupełnie nowe i wykończone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świętochłowice - ul. Polna najlepsza lokalizacja tylko 10 min. DO centrum katowic Mieszkanie 2 osobne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon z widokiem. Mieszkanie częściowo umeblowane. Pow 43.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 103 w nowym bloku, na parterze z ogrodzonym ogródkiem. Powierzchnia 40 m . Wchodząc, po lewej znajduje się duża.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym zlokalizowane w samym sercu Zabrza przy ul. Charlesa de Gaulle a. Lokal znajduje się na pożądanym 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,15 m² 12 782,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoje miejsce pomiędzy naturą a miastem 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, osiedle Twoja Dolina Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń Doliny Trzech Stawów, zapach świeżej kawy na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże rozkładowe mieszkanie dla Twojej rodziny - Gliwice ul. Perłowa - zapraszamy serdecznie! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-5 o powierzchni 73 m2, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł54,66 m² 5 488,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m , położone w Bytomiu Stroszku, przy ul. Rydza-Śmigłego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,74 m , zlokalizowane w Bytomiu - Rozbark przy ul. Kossaka, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie w pełni gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Rybnika, przy ul. Piasta. Lokal położony jest na wysokim parterze - idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Bielska- białej- wapienicy, przy ul. Zwierzynieckiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł57,80 m² 6 228,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach, 57,80 m , wysoki parter, idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia