dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja 2 pokoje ul. Wyszyńskiego Centrum. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w samym sercu Gliwic przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 416 zł65,44 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 378 zł58,02 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 272 zł61,84 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia mieszkanie położone w samym centrum Katowic, przy ul. Młyńskiej 3. Lokal znajduje się na III piętrze zadbanego, ocieplonego budynku z domofonem, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie przeszło generalny remont całe wyposażenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w monitoring cctv, dodatkowo budynek ochrania profesjonalna firma. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Umeblowane i w pełni wyposażone: w sypialni dwuosobowe łóżko, duża szafa, szafki i półki;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 184 zł52,71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 52,71 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 452 zł80,42 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 80,26 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, spiżarni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 860 zł41,32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 41,32 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Proszę dokładnie zapoznać się z treścią ogłoszenia Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Sosnowiec, pogoń, ul. Orla 9 | duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę budynek mieszkalny wynajem okazjonalny: -zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Pastuszki w sąsiedztwie osiedla "przyjaźń". W pobliżu sklepy, placówki medyczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca (najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: chorzów Klimzowiec ul. Szczecińska .Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu. Wysoki standard do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,40 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł102,42 m² 3 895,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,13 m , położone w sercu Bytomia - w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Powstańców Warszawskich. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 335 zł51,27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w budynku B na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle Zielony Nikiszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 370 zł58,93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane w budynku B na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 895 zł39,99 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Letnia promocja! 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w budynku B na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,25 m² 6 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m , zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł113,62 m² 3 959,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,62 m , położone w samym sercu miasta tuż przy Rynku w Bytomiu. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedyna taka oferta! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,46m2 znajdujące się na oś. Promiennym w Wapienicy. Lokal mieszkalny usytuowany na 3- piętrze, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie! Do sprzedaży mieszkania o powierzchni 38m2 zlokalizowane w Pszowie na osiedlu J. Tytki na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

644 854 zł68,95 m² 9 352,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

827 022 zł84,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

450 610 zł51,72 m² 8 712,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie gotowe do odbioru! Lokalizacja: bliskość komunikacji: tylko 5 minut autem do rynku w Chorzowie, a przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

582 671 zł62,91 m² 9 261,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Inwestycja położona jest na wschodnim zboczu wzgórza Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

298 921 zł25,93 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

342 572 zł37,06 m² 9 243,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Dzierżona. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł46 m² 8 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,25 m² 4 708,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,25 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku w Zabrzu przy ul. Żelaznej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,36 m² 4 960,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Niedobczyce, rybnik Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł65 m² 8 892,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 65 m pod ścianą lasu | prywatny ogród 130m2 | panoramiczne przeszklenia | rybnik Szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, prywatność i komfort życia jak w domu, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Dąbrowa Górnicza, ul. Mickiewicza 63 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,50 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Czeladzi przy ulicy Ogrodowej 20. Mieszkanie jest położone na 5 piętrze 10-piętrowego budynku po termomodernizacji, czysta, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,30 m² 7 606,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, ul. Morawa 119f 49,30 m świetna lokalizacja blisko natury! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30.