dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 150 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

547 001 zł56,79 m² 9 632 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

420 000 zł36,50 m² 11 506,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

420 000 zł36,23 m² 11 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

430 000 zł33,80 m² 12 721,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 052 zł64,35 m² 9 589 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 928 zł74,28 m² 9 180,51 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: tarnowskie Góry dzielnica Stare Tarnowice Nieruchomość położona w spokojnej, zadbanej i rodzinnej okolicy, z dala od głównej drogi. To miejsce, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 60 m Osiedle Radosne, gliwice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Radosne w Gliwicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

1 107 373 zł64,01 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowe, niezamieszkałe mieszkanie w inwestycji Barbary19- gotowe do zamieszkania od zaraz. 64,01 m | 3 pokoje | 1 piętro | garderoba | ogrzewanie podłogowe | duży balkon Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

584 305 zł42,65 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

532 638 zł41,94 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38,01 m² 5 130,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiaclecie niedaleko Centrum. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka i nowa kuchnia. Na podłogach nowe panele. Mieszkanie zadbane , widne.

Szczegóły ogłoszenia

859 900 zł93 m² 9 246,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie w domu zwanej kostką z minionego okresu prl. Jeżeli chcesz Się wyróżnik i mieszkać w nietuzinkowym domu to mieszkanie jest dla Was (może już wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł51,76 m² 9 949,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Katowice, ul. 1 maja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Sprzedam mieszkanie w samym centrum Katowic 3. piętro, 47 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Cena: 446 000 zł. 2 pokoje + kuchnia + garderoba Okna na zachód Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

294 927 zł26,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

356 330 zł27,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

423 660 zł36,84 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,83 m² 11 222,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Katowice prezentuje mieszkanie w dzielnicy Zarzecze, katowice To propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność oraz wysoki standard życia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,76 m² 14 934,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży lokalu niemieszkalnego - bielsko-biała, pod szyndzielnią Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni 36,76 m , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie M4 55 m w Żory, os. Korfantego Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w niskim bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,08 m² 48,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec. Apartamenty Na Wzgórzu. Szukasz komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej okolicy? Mam coś idealnego! Lokalizacja: sosnowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38,40 m² 5 598,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3 w dzielnicy Trzech Wieszczów. Proponowany Państwu lokal mieszkalny znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,10 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie | Nowe Budownictwo (2024) | Będzin, ul. Rzeszowska Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, zlokalizowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 604 zł64,14 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 720 zł56,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,69 m² 7 002,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Kupujący- prowizja 0% Zachęcamy do zakupu 3-pokojowego mieszkania położonego w Mikołowie przy ul. Podleskiej. Mieszkanie o pow.62,69m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej kamienicy wyremontowanej w 2024 roku, położone w dobrze skomunikowanej części Bielska-Białej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przestronne M3 w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec, ulica Ptasia. Powierzchnia mieszkania to 50 m2, na którą składa się salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny ,osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 600 zł64,80 m² 8 913,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest apartament w nowoczesnym budownictwie zlokalizowanym w świetnie skomunikowanym miejscu Rybnik- gotartowice, jak również w otoczeniu Parku Krajobrazowego Cysterskie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne dwupokojowe mieszkanie w Radlinie. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2, na którą składa się duży przestronny pokój dzienny, sypialnia, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,22 m² 4 956,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 położone w Rybniku-Boguszowicach, II piętro. Mieszkanie 2 pokojowe bardzo przestrzenne ma powierzchnię 48,22 m2 na którą składa się duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,60 m² 6 191,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Rybniku-Chwałowicach. Mieszkanie położone jest na parterze kamienicy, ma powierzchnię 38,6 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży wyjątkowe mieszkanie M3 w niskim bloku dwupiętrowym z ogrodzonym terenem wokół bloku. Mieszkanie na I piętrze. Mieszkanie w bloku 2 piętrowym, nietypowe.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w Tarnowskich Górach przy ulicy Bytomskiej, oddzielone od ulicy pierwszą linią zabudowy. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: - nowy apartament, - wykończone "pod klucz", - piękna nowa łazienka, - nowy kameralny budynek, - 3 pokoje, - 1 piętro, - 2 miejsca parkingowe, - balkon, - spokojna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

814 450 zł67,31 m² 12 099,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż ostatni apartament z widokiem na cały Rynek w Bielsku-Białej. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy Starówce, w odrestaurowywanej, zabytkowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Jasne, 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowana na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie do wprowadzenia. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie posiada balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł53,50 m² 3 925,23 zł/m²

 

Piętro:3/3