dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 173 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

543 456 zł50,32 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, balkonem i łazienką. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Koszutce w Katowicach. "wielka historia to zbiór małych historii" Koszutka to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

859 032 zł79,54 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwoma balkonami i łazienką. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Koszutce w Katowicach. "wielka historia to zbiór małych historii".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

603 778 zł61,61 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

 

 

 

Rok budowy:-

Kupujący- prowizja 0% Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum osiedla Łaziskach górnych/średnich. Dwa osobne pokoje w tym jedna sypialnia, oddzielna kuchnia umeblowana z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł60,70 m² 37,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

60-metrowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w samym sercu Mikołowa, zostało stworzone z myślą o dwóch osobach, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45,35 m² 5 843,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w centrum Pyskowic nad biblioteką dla dzieci, pierwsze piętro, piwnica, ogrzewanie miejskie centralne, ciepła woda bojler, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł50,30 m² 7 353,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania mieszkanie Z balkonem | rybnik, ul. Ptasia | nowe budownictwo | niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 696 zł44,84 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 240 zł74,66 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 616 zł60,88 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,60 m² 5 886,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciepło, jakość, spokój 2 pokoje mieszkanie urządzone z sercem zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,60 m² 9 015,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować ustawne mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku na popularnym Osiedlu Tysiąclecia. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 zł21 m² 71,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 21 m tylko najem długoterminowy Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 21 m , idealne dla 1,2 osób. Lokal jasny, z dużym oknem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,50 m² 4 964,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Możliwa negocjacja ceny! neo Nieruchomości prezentuje 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 Pokoje po remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Raciborzu, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł58 m² 11 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do obejrzenia nowoczesnego, gotowego mieszkania pod klucz nowy apartament premium W rybniku! powierzchnia 57,57 m2. 3 pokoje Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo dobrze zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Graniczna 14

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

702 903 zł76,82 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Jakie mieszkania u nas znajdziesz? Aktualnie w tej inwestycji znajdziesz mieszkania o powierzchni od 39 m2 do 132 m2 z balkonami i tarasami. Nie zwlekaj i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Graniczna 14

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

722 732 zł84,53 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Graniczna 14

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

710 585 zł76,82 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,74 m² 7 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie | 70,74 m2 | doskonałe doświetlenie | funkcjonalny układ Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,74 m2, położone na drugim piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,42 m² 6 139,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,42 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Raciborza. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł47,50 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł84 m² 6 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza 8. Cechy nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

230 000 zł28 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy udziału w dochodowym dwupaku inwestycyjnym Cena za jeden w pełni funkcjonalny moduł mieszkalny to jedyne 230 000zł. Nieruchomość sprzedawana jako całość (dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwa pokoje , kuchnia, łazienka , przedpokój,. Suszarnia obok mieszkania. Komórka lokatorska, piwnica. Czynsz 1060 zł w czynszu ciepła zimna woda , centralne ogrzewanie

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 918 zł68,20 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO końca kwietnia dodatkowa promocja! - zapraszam do kontaktu! Nowoczesny apartament 3-pokojowy z balkonem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! 68 m2 Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł52,40 m² 5 248,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Tysiąclecie | Al. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na 8 piętrze w wieżowcu przy Al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł52 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania położonego na nowym, prestiżowym osiedlu Siewierz Jeziorna. Wnętrza zostały wykończone z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne Eleganckie Umeblowane +dwa Miejsca Parkingowe w cenie! Na sprzedaż własnościowe wytworne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 54,53mkw. Usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł49,17 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne na wynajem krótkoterminowy*parter*msc parkingowe*niski czynsz Dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane ok 5km od centrum, na parterze dwupiętrowego kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom Knajfeld , blisko Pałacu Ślubów Do wynajęcia Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2 , składający się z - sypialni - pokoju dziennego - osobnej kuchni z jadalnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 40m2, 2-pokojowe z balkonem, położone przy ul. Browarnej. Lokal jest i wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł37,43 m² 5 289,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,43 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku, który przeszedł termomodernizację. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Informuje się, że Wojewoda Śląski ogłosił trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 58 o powierzchni użytkowej 45,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

398 800 zł47,30 m² 8 431,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontu i stresu to może być dokładnie to miejsce. Oferuję słoneczne 3 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63,50 m² 8 503,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowym bloku, ze wspólnym trawnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

5 038 000 zł229 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Katowice , centrum , Pierwsza Dzielnica - w sąsiedztwie Strefy Kultury ( nospr , mck, spodek ) Wyjątkowy, nowoczesny Penthouses w sercu Katowic - 229 m2 luksusu w nowoczesnym stylu. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w Gliwicach Szobiszowice Szukasz przytulnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum Gliwic? To może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48,54 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. 2 pokoje, balkon, łazienka, toaleta, przedpokój Mieszkanie wyposażone - co widać na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 395 zł52,70 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,75 m² 6 225,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

294 900 zł50,30 m² 5 862,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Green House oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części dzielnicy Wrzosowiak (ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie 2 pokojowe- pokoje niezależne w kamienicy. Mieszkanie do remontu. Czynsz 400 zł .Ogrzewanie elektryczne z możliwością zrobienia innego ogrzewania. Mieszkanie funkcjonowało jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie 80 m w domu | Osobne wejście | Miejsce do wypoczynku przed domem I Czułów Duże, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m z osobnym wejściem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł62,08 m² 6 924,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w przy ulicy Gdańskiej w Katowicach w dzielnicy Ligota. Rzadko spotykane w sprzedaży na osiedlu Zadole mieszkanie o powierzchni 62m2.