dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 171 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mamy Państwu do zaoferowania kawalerkę o powierzchni 24,86 m2 Koszty: -odstępne 1300zl -opłaty do wspólnoty 0zł -media według zużycia -kaucja jednorazowa zwrotna 3100zł -opłaty notarialne.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30,15 m² 10 912,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Kawalerka w ścisłym centrum | po remoncie | idealna inwestycja Kupujący nie pokrywa wynagrodzenia agencji. Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka znajdująca się w niskim bloku w Chorzowie Batorym przy ul. Odrowążów. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, łazienki z toaletą, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38,34 m² 9 885,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2 pokoje na osiedlu parkowym przy ul. Kozielskiej Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży ustawnego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja; atrakcyjna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

318 999 zł47,50 m² 6 715,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł62,70 m² 8 995,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje pierwsze M3 z widokiem na przyszłość | 62,7 m | Trzy Lipki Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie natura łączy się z miejską wygodą? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł48,60 m² 8 127,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-pokojowy z ogródkiem parter 395.000 PLN dla biura i podatku pcc 2% Mam przyjemność zaoferować Ci apartament o pow. 48,6 m2 na parterze na powstającym osiedlu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie pierwszy najemca Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł37,43 m² 2 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka znajdująca się w Bytomiu przy ul. Towarowej. Pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość wymaga generalnego remontu. Ogrzewanie węglowe. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł124,20 m² 2 616,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duża powierzchnia + ogromny potencjał | 108m | parter | możliwość podziału na 2-3 lokale | będzin centrum Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 108 m , zlokalizowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem w ścisłym centrum Jastrzębia-Zdroju. Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w sercu miasta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 56 Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie | 60 m2 | Ostatnie piętro | Widok na południowo-zachodni To mieszkanie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły przy Alei Pokoju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duże przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Zabrza przy ul Armii Krajowej. Składa się z garderoby, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 o wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy obecnie pusta piwnica, która można wykorzystać do przechowywania sprzętów lub roweru. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 292 zł37,39 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł53,40 m² 7 247,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, komfortowe M3 po remoncie | 49,1 m | 9 piętro | gotowe do zamieszkania Dąbrowa Górnicza reden ul kopernika Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,1.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł18,70 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18,7 m , położona na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, co daje pełną pewność i komfort zakupu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, parkitka ul.Bialska Powierzchnia: 55 m | Piętro: 4 z 4 (blok z 1995 r.) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice - Zawodzie - 1 maja Na wynajem świeżo wyremontowana, jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położona w Katowicach - dzielnica Zawodzie , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,60 m² 6 539,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Trynek ul. Kilińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65.6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł33 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykle funkcjonalny apartament z własnym tarasem i wyjściem na ogródek. Własne miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo słoneczne z ładnym widokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł148,05 m² 2 019,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż lokal mieszkalny, do remontu, o powierzchni użytkowej 73,8 m , położony na parterze domu dwulokalowego w miejscowości Bystra Krakowska przy ulicy Szczyrkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 334 zł63,43 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczyrk komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe Z antresolą, nowe budownictwo Stan deweloperski Istnieje możliwość zakupu apartamentów w innych konfiguracjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kiedrzyńskiej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł45,84 m² 3 815,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

KB Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie typu M3 w spokojnej okolicy Rybnika - Niewiadom. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 802 zł35,49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka 35,49 m | taras | Osiedle Kwiatowe | bez prowizji Parametry: lokalizacja: mysłowice, ul. Kwiatowa powierzchnia: 35,49 m liczba pokoi: 1 piętro: wg dostępności taras stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 390 zł61 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **apartament na parterze 61 m | Wisła | Apartamenty Vistula** Szukasz miejsca, które łączy spokój gór z wygodą nowoczesnego życia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł31,13 m² 8 994,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta biura nieruchomości Lokal mieszkalny ( odrębna nieruchomość z kw ) dwupokojowy o powierzchni 33,94m ( w tym piwnica o powierzchni 2,81m ) położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,41 m² 11 455,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Lokal wyposażony w windę, komórkę lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł63,04 m² 6 170,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne jako azyl dla rodziny- duży metraż, przestronność, piękny widok. Koniecznie sprawdź tą ofertę! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z możliwością aranżacji na cztery,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 50m2 składa się z dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł66 m² 11 212,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z garażem - Bielsko-Biała, wapienica Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 592 zł26,72 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz kawalerki blisko uczelni w Gliwicach, zależy Ci na wygodzie miejskiego życia z ciszą i zielonym otoczeniem? Osiedle Kochanowskiego to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł85 m² 4 576,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,40 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka R-k Śródmieście. - powierzchnia 29,4 m2 - piętro 3/4 - balkon - duża piwnica - niewielki parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie (podzielniki) - klimatyzacja - okna.