dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

440 000 zł38,41 m² 11 455,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Lokal wyposażony w windę, komórkę lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł63,04 m² 6 170,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne jako azyl dla rodziny- duży metraż, przestronność, piękny widok. Koniecznie sprawdź tą ofertę! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z możliwością aranżacji na cztery,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 50m2 składa się z dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł66 m² 11 212,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z garażem - Bielsko-Biała, wapienica Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 592 zł26,72 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz kawalerki blisko uczelni w Gliwicach, zależy Ci na wygodzie miejskiego życia z ciszą i zielonym otoczeniem? Osiedle Kochanowskiego to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł85 m² 4 576,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,40 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka R-k Śródmieście. - powierzchnia 29,4 m2 - piętro 3/4 - balkon - duża piwnica - niewielki parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie (podzielniki) - klimatyzacja - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 001 zł44,60 m² 12 287,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł59,40 m² 3 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie bez kompromisów? Ta nieruchomość to idealna baza pod własną wizję zarówno dla rodziny, inwestora, jak i klienta, który chce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 366 zł47,74 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,74 m , położony na poziomie +1 w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Obrońców Westerplatte 23. Cechy nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,60 m² 46,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe M-3 na Osadzie Jana w Tarn. Górach do wynajęcia. Mieszkanie na 2 piętrze składające się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju, komunikacji i przynależnej piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 466 zł69,03 m² 10 437 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim znajdujący się w Katowicach-Józefowcu przy ul. Mikusińskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 375 zł49,95 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Paderewskiego ul. Graniczna - 43 m2 / 2 Pokoje + kuchnia + balkon / blisko Dolina Trzech Stawów we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 43 metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł74 m² 13 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, które usytuowane jest w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie mamy wszystkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej 21 (zaraz obok ul. Wolności) w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 36 m2 4 piętro Elektryczne ogrzewanie Idealne dla 1-2 osób Zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł37 m² 3 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka Bytom, ul. Krakowska Na sprzedaż komfortowa i przestronna kawalerka o powierzchni 37,7 m , położona na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł25 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Żywiec - do sprzedania mieszkanie do remontu składające się z 1 - pokoju, łazienki, przedpokoiku i kuchni (bez okna) o pow. 25 mkw, położone na 3 piętrze. Okna pcv, czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł71,42 m² 4 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przeznaczone go remontu, duże mieszkanie w centrum miasta. Oferta dotyczy jednego z trzech mieszkań w kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy. Przedmiotowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania typu M-2 o pow. 26m2 w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze, przynależy do niego piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,10 m² 8 925,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czeladzkiej, dzielnica Pogoń. Mieszkanie po generalnym remoncie, w ramach którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47,66 m² 3 986,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w Bytomiu Stroszku przy ul. Rydza Śmigłego w bloku 4 piętrowym na 3 piętrze. Przedmiotowy lokal o powierzchni 43,88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł14 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Piętro 3. Elektryczne ogrzewanie. Dostępne miejsca postojowe przy budynku. Lokalizacja;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 63,23 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Zawiść. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m , które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 680 zł57,63 m² 10 596,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe apartamenty w górach Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo powstających apartamentów górskich w jednej z najbardziej atrakcyjnej lokalizacji Ustronia. Miłośnicy sportów.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m . Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł66,99 m² 7 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Sztolniowa | Balkon | Teren ogrodzony | Ogrzewanie miejskie-podłogowe | Garaż podziemny Oferta na wyłączność biura, pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Uwaga!. Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58mkw położone w centrum miasta (ul. Kościuszki) na zapleczu alei nmp na II piętrze budynku z windą. Pokoje w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł45,40 m² 7 885,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania [lub odświeżenia]. Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła Lexa Jeśli szukasz mieszkania w tej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł55,66 m² 23,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem - 2-pokojowe mieszkanie przy parku | Bytom Centrum | ul. Wrocławska Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 55,66 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 10,16 m2. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł38,34 m² 8 737,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocianów i Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 174 zł40 m² 8 929,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 672 zł39,48 m² 22 712,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 46,46 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym w samym centrum Dąbrowy Górniczej (ul. Paryska). Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł39,31 m² 11 320,27 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.