dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

290 000 zł46,85 m² 6 189,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! M3 żory- wojska Polskiego! cena do negocjacji! Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji? Chcesz zaaranżować mieszkanie po swojemu? Jeśli tak to musisz zerknąć na tą ofertę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,10 m² 7 082,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,10 m2, zlokalizowane w Katowicach-Bogucicach ul. Ścigały, tuż obok "pierwszej dzielnicy". Nieruchomość znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 287 750 zł103,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł87,34 m² 5 724,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie dwupoziomowe. Zabrze Helenka ul.Prusa Lokal składa się z połączonych dwóch mieszkań (parter oraz 1 piętro ). Dwa mieszkania o pow. 43,67m2 każde są.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania w Niedobczycach przy ulicy Lotników na parterze w niskim bloku. Powierzchnia lokalu to 36m2. Składa się z przedpokojułazienkipokojukuchnisypialnimieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4 Częstochowa, ul. Kościuszki centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stwórz swoje wymarzone mieszkanie w centrum Bielska-Białej! Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 662 zł70,52 m² 11 084,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 70,52 m2, sprzedam, cena 781.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł99,80 m² 2 504,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż całe pierwsze piętro w kamienicy zlokalizowanej w Katowicach Szopienicach przy ul. Morawa 9. Nieruchomość stanowi samodzielną własność z księgą wieczystą , co daje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,30 m² 6 321,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do generalnego remontu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 47,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania o powierzchni 110m2 zlokalizowane na drugim piętrze pięknej Kamienicy przy ulicy Jana Faski w ścisłym centrum Chorzowa.Obecnie mieszkanie wynajęte, przygotowane, umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 600 zł73,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w nowym budownictwie przy ul. Małopolskiej w Częstochowie. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament | Nowy Brynów | wysoki standard | balkon | własny parking Do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nowy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać na jednym z bardziej pożądanych osiedli w Jaworznie ? Zmęczyło Cię już uganianie się na wysokie piętra po schodach z zakupami ? A może chcesz mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,20 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania z idealnym dostępem do infrastruktury? Jednocześnie cenisz sobie bliskość zieleni i wygodę parteru? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości czestate oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 313 zł51,30 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 698 zł117,22 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych mieszkań (46a i 46b), położonych na 6. piętrze w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Oferta idealna dla inwestora poszukującego dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 457 zł64,17 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71.81 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 285 zł49,55 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł41,70 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -pokój dzienny -aneks kuchenny -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie w Centrum Chorzowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super oferta nowa inwestycja dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem " apartamenty na złotej'' 565 tys żory baranowice Z dwoma miejscami parkingowym wyłącznie U nas taka.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł58 m² 6 448,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na parterze dwupiętrowego bloku w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy mieszkanie o powierzchni 58 m2 w tym piwnica o powierzchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł115 m² 10 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż - Lokal mieszkalny w Centrum Gliwic Powierzchnia całkowita: 115 m Oferta obejmuje dwa odrębne lokale mieszkalne, dla których prowadzone są osobne księgi wieczyste (kw). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

629 555 zł67,72 m² 9 296,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 962 zł32,26 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim 32,96 m z ogródkiem w Szczyrku Z możliwością wydzielenia sypialni. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 386 zł75,50 m² 10 852,79 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! 4 pokoje W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,41 m² 5 966,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferowana na sprzedaż nieruchomość znajduje się w Jaworznie przy ul. Jaśminowej 9 w bloku po termomodernizacji. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 849 zł29,45 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Żywiec - do wynajęcia od zaraz sympatyczne mieszkanie położone na parterze na Os. Młodych. Skład: przedpokój, łazienka, kuchnia i 1 duży pokój (ok.25 mkw). Cena wynajmu 1200 zł + czynsz 438.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł91,10 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 91 m w samym centrum Częstochowy ogromny potencjał aranżacyjny. Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, przestrzenią i świetną lokalizacją ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2