dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

365 000 zł45,89 m² 7 953,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowzji! Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Bytom, szombierki | 45,89 m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu - dzielnica Szombierki, na II.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49,60 m² 4 818,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Rydza Śmigłego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: dwóch pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Inwalidów Wojennych. To idealna propozycja dla pary , rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł51,27 m² 12 385,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniałe mieszkanie o powierzchni ponad 51mkw położone jest w Bielsku- białej ulica Starzyńskiego na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym w nowoczesnym apartamentowcu w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42,22 m² 9 118,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie położone w centrum miasta, niedaleko dworca pkp. Salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł102,62 m² 6 236,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie bezczynszowe M5, rybnik, ligota z ogródkiem i garażem zostały ostatnie dwa mieszkania, nie czekaj umów się na prezentację już dziś 640.000 zł FUNKCJONALNOŚCI I WYGODA.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 3-pokojowe - centrum Żor 2800 zł + media Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow. 64 m , zlokalizowane w nowym budownictwie w centrum Żor. Lokal znajduje się na 1 piętrzei.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu mieszkalnego położonego w centrum Rajczy , na drugim piętrze budynku mieszkalno-usługowego. Mieszkanie jest w pełni urządzone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,40 m² 5 976,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kosmonautów, w dzielnicy Gołonóg. Budynek po termomodernizacji, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 465 zł42,06 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,45 m² 5 351,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie M3 | Rybnik - Piaski | Parter | Świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67,20 m² 9 806,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,20 m , położone na 10 (ostatnim) piętrze ocieplonego i zadbanego budynku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107,32 m² 7 445,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż, duże mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy, w samym centrum Katowic. Kamienica narożna przy ulicy Jana Kochanowskiego 2 i Plebiscytowej 1 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 545 zł41,72 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Dąbrówki. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. Składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł78,51 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w niskiej zabudowie usytuowane na piętrze na kameralnym osiedlu w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku dwupiętrowym w którym znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 529 661 zł95,01 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms Dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł83,10 m² 8 965,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy ulicy Panewnickiej w Katowicach, w zielonej dzielnicy z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 728 zł44 m² 11 562 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Katowice - Zarzecze (nowy Brynów) | 7 piętro | po remoncie brak prowizji dla biura! super cena dla zdecydowanych klientów 689 000! Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! M3 niski blok 1 piętro centrum dąbrowa górnicza ul. Królowej jadwigi* Pierwsze oględziny mieszkania możliwe w dniu 25 kwietnia 2026r. Umów spotkanie telefonicznie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jest to apartament hotelowy (29,39 m2), który ma całkowicie wydzieloną część do spania oraz mały salon z kuchnią. Aneks kuchenny posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70,51 m² 3 971,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**** nowa cena **** Oferta z wyłącznością dla biura - nie szukaj dalej! Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-6 (3x1) z balkonem na ulicy Wrocławskiej, na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,10 m² 7 331,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 34,5 m - dzielnica Północ (jednostka A), parter, duży balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 882 zł59,43 m² 9 976,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł105,50 m² 8 293,84 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukają Państwo bezpiecznej lokaty kapitału, która nie tylko chroni pieniądze przed inflacją, ale także generuje stały, pasywny dochód od pierwszego dnia po zakupie? Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 196 zł54,54 m² 13 974,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez Prowizji! 4 Pokoje w Świetnej Lokalizacji Mieszkanie znajdujące się na nowoczesnej inwestycji z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Dachy budynków pokrywają strefy wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,78 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze, przy ul. Braci Mieroszewskich. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 984 zł53,90 m² 11 854,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy, os. E | 2 pokoje na parterze | przy Parku Miejskim | dostępne od połowy Maja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia apartament w nowym bloku na osiedlu Środula z dogodną komunikacją, miejscem postojowym pod blokiem. Składa się z: - przestronnego salonu z otwartą kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 650 zł46,46 m² 22 635,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 46,46 m , zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty w Szczyrku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,60 m² 5 745,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie - Częstochowa, dźbów Powierzchnia: 49,6 m Piętro: 2 (blok dwupiętrowy) Balkon + 2 piwnice** Czynsz: ok. 400 zł (przy 2 osobach) Układ mieszkania: duży pokój (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł102 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł62,85 m² 6 046,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 63 m w kamienicy przy ul. Kołobrzeskiej w Katowicach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł96,90 m² 2 538,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Skwerowa 20/3 w Sosnowcu. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29,21 m² 58,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone przy ul. Polarnej w dzielnicy Piotrowice-Ochojec. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,35 m² 11 020,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie z ogródkiem, kominkiem i widokiem na góry garaż podziemny w cenie | 55,35 m Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z własnym ogródkiem i klimatem, którego.