dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 005 zł53,86 m² 11 400,02 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń stworzona dla wygody i funkcjonalności. Propozycja dla osób ceniących wygodę, nowoczesność i dobrze zaplanowaną przestrzeń. Inwestycja, która łączy tętniące życiem miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, bardzo jasne i słoneczne, położone w Katowicach w dzielnicy Józefowiec przy ulicy Józefowskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,30 m² 43,74 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie na wynajem tychy osiedle H nowa oferta W świetnej lokalizacji Do wynajęcia pięknie urządzone mieszkanie zlokalizowane w Tychach na osiedlu H . Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Oferta sprzedaży mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Słowackiego o powierzchni 54 m2 wraz z ogrodem, garażem oraz komórkami lokatorskimi w pałacyku po remoncie. Lokal idealnie nada.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 522 zł57,11 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia z dostępem do prywatnej zieleni - idealnej zarówno do odpoczynku, jak i codziennego komfortu. Układ i metraże.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m , położoną na 1 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł66 m² 8 924,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Bielska-Białej ul. Szkolna. Lokalizacja, która zapewnia pełną wygodę codziennego życia. Mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Apartament nad dachami miasta ul. Słowackiego 6 ścisłe centrum powierzchnia 100 m z widokiem na trzy strony świata położony 150 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł73,85 m² 6 486,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam przestronny apartament usytuowany na parterze piętrze w kameralnym, nowym budynku zlokalizowanym na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł85,10 m² 4 512,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Wolności 338, na 2. piętrze zadbanego budynku z wyremontowaną klatką schodową. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do wynajmu, duże, ustawne M4, znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu w Zabrzu dzielnica Mikulczyce przy ulicy Bocianów. Mieszkanie, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu apartament o powierzchni 64 m2 , położony przy ulicy Poleskiej. Na powyższy metraż składają się sypialnia, duży salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 705 zł51,14 m² 11 726,73 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą tej niezwykłej inwestycji w samym centrum Katowic. Kupujący nie płaci pcc ani prowizji. Chyba nie muszę dodawać, że apartamenty w tak idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł355 m² 4 788,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kamienicy w celach inwestycyjnych ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: kamienica znajduje się w samym centrum Rybnika przy ul. Białych. Pomieszczenia : - Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 725 zł71,75 m² 7 675,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 ( 2 pokoje, salon z aneksem kuchnnym, łazienka oraz garderoba) o powierzchni 68,05m2 położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Kormoranów. Usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

234 900 zł59,17 m² 3 969,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Bytomiu (szombierki) o powierzchni 59,17 m2, z ogrzewaniem gazowym. Znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Każde okno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 000 zł54,28 m² 12 196,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym tarasem 44 m | idealne do życia i inwestycji | 54,28 m | 3 pokoje | 1 piętro | Katowice, ul. Przemysłowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł112,48 m² 10 668,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie przestrzeń i komfort? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł114,98 m² 4 861,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko w Best Nest! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania ze wspólnym ogródkiem zlokalizowanego w zielonej i rekreacyjnej części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku w dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z oknem, salonu, małego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55,70 m² 26,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M4- 55,7m 2 , W rybniku ul. ŚW. Józefa - 1500 zł Wynajmę częściowo umeblowane mieszkanie trzy pokojowe na I piętrze przy ul. Św. Józefa w Rybniku. Lokal mieszkalny składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - nowoczesny, po generalnym remoncie apartament w prestiżowej kamienicy przy ulicy Ziemowita, z zapierającym dech w piersiach widokiem na gliwicką Katedrę.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do kontaktu także w święta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Usytuowane w samym centrum miasta, 10 minut spacerem od rynku w Gliwicach, przy ul. Kościuszki z wielkimi możliwościami aranażacyjnymi,.4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 113.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł32,94 m² 8 287,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni, pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne,słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym przy Placu Wolności 6.Do chwili obecnej w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza.Po.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,16 m² 11 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec Katowice Piotrowice Ochojec opcja podziemnego parkingu Oferujemy sprzedaż nowego mieszkania (rok budowy 2019) o powierzchni 56,16m2 usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 759 zł25,93 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka 25,93 m - idealna na start lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Zadzwoń lub napisz - odpowiem na Twoje pytania. Układ: salon z aneksem kuchennym - 17,49.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,10 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 34,1m2 położonego na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż M3 - 55 m (60 m po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą - Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł96,71 m² 5 780,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko W studio! nowe apartamenty W czechowicach-dziedzicach - gotowe do przejęcia! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 97 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż, w nowej , atrakcyjnej cenie 699000 zł ( 7800 zł za m2 ) , zlokalizowany u podnóża Beskidów - w Bielsku-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie w Gołonogu - idealna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym i bardzo wygodnym układzie pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,67 m² 6 961,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz większego mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Zależy Ci na trzech niezależnych pokojach i wydzielonej garderobie? Cenisz sobie przestrzeń i piękny widok z balkonu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł37,15 m² 11 278,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 300 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki z usługowym parterem i funkcjonalnymi układami mieszkań. Oferta obejmuje szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,03 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,03 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Sosnowca - Pogoni, ul. Legnicka. Jest to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij