dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 171 ogłoszeń

Rynek pierwotny

559 000 zł96,71 m² 5 780,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko W studio! nowe apartamenty W czechowicach-dziedzicach - gotowe do przejęcia! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 97 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż, w nowej , atrakcyjnej cenie 699000 zł ( 7800 zł za m2 ) , zlokalizowany u podnóża Beskidów - w Bielsku-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie w Gołonogu - idealna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym i bardzo wygodnym układzie pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,67 m² 6 961,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz większego mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Zależy Ci na trzech niezależnych pokojach i wydzielonej garderobie? Cenisz sobie przestrzeń i piękny widok z balkonu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł37,15 m² 11 278,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 300 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki z usługowym parterem i funkcjonalnymi układami mieszkań. Oferta obejmuje szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,03 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,03 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Sosnowca - Pogoni, ul. Legnicka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł47,84 m² 4 598,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Modrzejewskiej 8a/6 Przedmiotowy lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 011 080 zł72,22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalny układ, osobne wc, taras 10 m i dostęp do wyjątkowej, zielonej strefy relaksu tylko dla mieszkańców. Poznaj unikatową przestrzeń, gdzie nowoczesna architektura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł36,19 m² 5 775,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 26. Kawalerka położona jest na parterze w 3-piętrowym bloku po termomodernizacji. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł76,46 m² 7 180,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łazienka) o powierzchni 76,46 m2 położonego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 892 zł76,81 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 76,81 m , zlokalizowane przy ul. Studenckiej w Katowicach, praktycznie na terenie Parku Zadole. Planowany odbiór:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka (26 m2) w centrum Gliwic - ul. Fredry Rewelacyjna lokalizacja - 50 m od ulicy Zwycięstwa a jednocześnie cisza i spokój. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł26,56 m² 1 430,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 222/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, rozkładowe na 3 piętrze o powierzchni 52mkw., położone w rejonie skrzyżowania ul. Pułaskiego i Sobieskiego. Mieszkanie odnowione i urządzone do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po Remoncie - Sosnowiec, ul. Ostrogórska Szukasz pewnej lokaty kapitału? A może idealnego mieszkania na start w centrum miasta? Odkryj nieruchomość, która łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Siemianowice Bytków ul. Okrężna kawalerka 26 m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki zlokalizowanej w samym Centrum Siemianowic Śląskich przy u.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Światło, przestrzeń i funkcjonalność w otoczeniu zieleni. Idealne mieszkanie dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja w jednej z najbardziej cenionych części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 410 zł26,10 m² 11 395,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 60m2, położony na pierwszym piętrze w bloku w ścisłym centrum miasta. Powierzchnię apartamentu stanowi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,42 m² 7 188,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł28,75 m² 6 573,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki w dobrej lokalizacji. Kawalerka do własnej aranżacji w dzielnicy Tysiąclecie , nieopodal akademików co jest dobrą opcją inwestycyjną pod najem. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w centrum Dąbrowy Górniczej? A może zależy Ci na zielonej okolicy i bliskości jeziora? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 47,29 m2 + piwnica do wyłącznego użytku! przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica - komorowice krakowskie opis:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Orzeszkowej w Dąbrowie Górniczej. Lokal składa się z dwóch pokoi, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,96 m² 7 505 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł80,36 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji 0% dla biura nieruchomości apartament Z widokiem na beskid I jezioro goczałkowickie wisła wielka (gm. Pszczyna) ul. Mleczna Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 142 zł28,08 m² 11 223,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

 

 

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 ( dwa pokoje i kuchnia) o powierzchni 45 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne świeżo wyremontowane Mieszkanie w świetnej lokalizacji w Ścisłym Centrum Katowic! Mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Piękna odrestaurowana Kamienica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł87,85 m² 5 919,18 zł/m²

 

Piętro:1/4