dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pawłowice,śląskie

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na trzecim piętrze w bloku przy ul.Górniczej. Składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chorzów,śląskie

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone znajduje się na 2 piętrze, z ciekawym układem funkcjonalnym. Pokój dzienny, sypialnia, kuchnia i łazienka. Na wyposażeniu kuchni zabudowa meblowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

1 090 909 zł100 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum szczyrku! idealna dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego! O inwestycji: znakomita lokalizacja - apartamenty znajdują się niedaleko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banachiewicza

Zabrze,śląskie

1 800 zł63 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania w oazie spokoju? Interesuje Cię pełne wyposażenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Oferuję mieszkanie na wynajem w Zabrzu (os. Kopernika).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

439 085 zł40 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabrze,śląskie

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 53m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu "żyj kolorowo" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielęckiego

Katowice,śląskie

1 600 zł53 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na prezentację! mieszkanie na wynajem! Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Śródmieście przy ul. Mielęckiego! Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

749 000 zł76 m² 9 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

2 100 zł37 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalny apartament o powierzchni 36,76 m2, z dużymi przeszkleniami oraz balkonem - typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

640 000 zł42 m² 15 421,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, ul. Nadgórników , noho okazja! apartament 2 pokoje 41,5 m2 salon z otwartą kuchnia + sypialnia stan deweloperski duży balkon IV piętro/ X piętrowy budynek mieszkanie bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

375 000 zł56 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po remoncie - 55,7 m - balkon - Os. Korfantego Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, dopracowane w każdym detalu. Gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brańskiego

Ruda Śląska,śląskie

2 700 zł47 m² 57,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie 47 m z dużym ogródkiem i tarasem Ruda Śląska, ul. Wiktora Brańskiego 101 Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 47,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

345 695 zł37 m² 9 327,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 zł prowizji / 0 zł pcc / Projekt wnętrza Sprzedam spokój, zieleń i ogródek mieszkanie dorzucam w pakiecie. A tak serio: jeśli szukasz lokum, w którym po pracy oddychasz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kupiecka

Rybnik,śląskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy ul. Kupieckiej, w niskim, ocieplonym budynku. Lokal usytuowany jest na ostatnim, 4. piętrze, co zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 500 zł26 m² 4 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum niski blok I piętro oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 ( 26 m2) , usytuowane na ulicy Warmińskiej na I piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 33 m z balkonem na parterze - Częstochowa, dzielnica Północ Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej Maryi Panny. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania bezczynszowego w dzielnicy śródmieście. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład - salon z kuchnią - sypialnia - przedpokój - łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

697 965 zł74 m² 9 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 73.86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

1 029 420 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! nowoczesne apartamenty U podnóża gór osiedle harmonia Bielsko-Biała, kamienica - ul. Janisława Grondysa Elegancka, współczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

126 900 zł32 m² 3 965,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Czas zatrzymał się tu na moment po to, abyś mógł ruszyć dalej z nowym rozdziałem życia. W samym sercu historycznego Bytomia, tuż przy urokliwym Placu Słowiańskim, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

302 049 zł31 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

790 000 zł78 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 77.88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Katowice,śląskie

2 400 zł42 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, mieszkanie na czwartym piętrze w Katowicach w bardzo dobrze znanej inwestycji Francuska Park. Osiedle zamknięte, strzeżone, monitorowane doskonale skomunikowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 999 zł48 m² 6 526,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: salon z balkonem aneks kuchniasypialniasypialnia łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: pasaż Północ C.H. M1 blisko Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zabrze,śląskie

589 498 zł63 m² 9 407,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie - Zabrze, ul. Szkolna Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Szkolnej, usytuowane na parterze z pięknym ogrodem. Nieruchomość o powierzchni 62,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Migdałowców

Katowice,śląskie

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się na zamkniętym kameralnym osiedlu w Katowicach przy ulicy Migdałowców. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sosnowiec,śląskie

1 700 zł37 m² 46,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie | 37 m2| Po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na ul. Ostrogórskiej 3. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje wod- kan oraz elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Katowice,śląskie

469 000 zł48 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębska

Zawiercie,śląskie

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 41m2, po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na parterze w Zawierciu przy ul. Porębskiej. Najważniejsze informacje: niski czynsz tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabrze,śląskie

1 800 zł77 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! oferta dla studentów lub pary Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo ładnego, wyremontowanego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

1 800 zł33 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w samym sercu Tychów Oferuję do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Tychów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

427 800 zł53 m² 8 133,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś D - dębowa Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe dwu pokojowe mieszkanie, które powstało z przebudowy w 2014 roku trzypokojowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarpie

Będzin,śląskie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Apartamenty na prestiżowym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Ostatnie dostępne apartamenty - niepowtarzalna okazja zakupu! W imieniu Dewelopera zapraszamy do zapoznania się.