dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Katowice,śląskie

469 000 zł48 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębska

Zawiercie,śląskie

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 41m2, po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na parterze w Zawierciu przy ul. Porębskiej. Najważniejsze informacje: niski czynsz tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabrze,śląskie

1 800 zł77 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! oferta dla studentów lub pary Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo ładnego, wyremontowanego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

1 800 zł33 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w samym sercu Tychów Oferuję do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Tychów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

427 800 zł53 m² 8 133,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś D - dębowa Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe dwu pokojowe mieszkanie, które powstało z przebudowy w 2014 roku trzypokojowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarpie

Będzin,śląskie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Apartamenty na prestiżowym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Ostatnie dostępne apartamenty - niepowtarzalna okazja zakupu! W imieniu Dewelopera zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżkowicka

Rydułtowy,śląskie

1 100 zł46 m² 23,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | ul. Krzyżkowicka | 46,11 m Dostępne od zaraz* Do wynajęcia komfortowe i praktyczne mieszkanie o powierzchni 46,11 m , położone na 4. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Mysłowice

Mysłowice,śląskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w centrum - kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu , położone w odremontowanej kamienicy z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

1 600 zł38 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieć wszystko pod ręką I nie przepłacać za utrzymanie? na wynajem || 1,5 kawalerki - nowoczesnej I gotowej do zamieszkania || || ekstra niskie koszty utrzymania || || katowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

463 096 zł43 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji! najważniejsze informacje 43,28 m : jasny salon z aneksem + przedpokój z garderobą + łazienka Mieszkanie po remoncie premium gotowe do wprowadzenia Pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

297 990 zł26 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

205 000 zł41 m² 4 987,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Układ mieszkania: dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

380 000 zł36 m² 10 503 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

416 992 zł36 m² 11 583,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży oferuje nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w Katowicach (koszutka/wełnowiec), bez prowizji i podatku pcc 2%. Umów się na spotkanie i uzyskaj specjalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Katowice,śląskie

1 600 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 - piętrowym budynku z windą z 2014 r. przy ulicy Żeromskiego w Katowicach Ligocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

389 000 zł63 m² 6 194,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu północnej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

503 295 zł50 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2-3 pokoje z balkonem | Garaż gratis | Bez pcc i prowizji | Trzy Lipki Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twojego stylu życia a nie odwrotnie? To mieszkanie w inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł35 m² 48,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 34,7 m w centrum Bielska-Białej | Balkon | Umeblowane Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,7 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

370 250 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 29.62 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzanowskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane w Czechowice-Dziedzice / dzielnica północ przy ul. Andrzeja Krzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

713 229 zł71 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 999 zł28 m² 6 545,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje z aneksem Bardzo dobry układ Powierzchnia ok 27,5 m2 -salon z wyjściem na duży balkon -kuchnia ( 1,93m x 3,15m ) -łazienka Piętro 3/5 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 999 zł36 m² 5 915,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowych budynkach w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych przy ul. Tęczowej w Żorach. Doskonała lokalizacja zaledwie 3,2 km od Rynku oraz 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

189 000 zł33 m² 5 703,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Stary Sosnowiec, ul. Składowa. Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które zapewni wygodę codziennego życia i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

633 783 zł69 m² 9 209,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W samym sercu Gliwic powstanie kameralne osiedle złożone z 3 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Kompleks o nowoczesnej, niezwykle funkcjonalnej architekturze, wyjątkowo zgrabnie wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handlowa

Żory,śląskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, elegancki apartament o powierzchni 41 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego, prestiżowego apartamentowca w centrum Żor. Mieszkanie jest absolutnie nowe nikt nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

498 000 zł70 m² 7 114,29 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w centrum Żor - al. Wojska Polskiego Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednej lub dwóm osobom o stałych dochodach, bez nałogów ładne dwupokojowe mieszkanie od strony południowej , na 2 piętrze w samym centrum miasta Pszczyna, w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

731 423 zł67 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła inwestycja drogowa. Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! biuro sprzedaży dewelopera, jesteśmy na miejscu od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworowa

Bytom,śląskie

199 000 zł54 m² 3 700,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym powierzchnia użytkowa 53,77 m, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

308 999 zł52 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia - 51,5M: salon z aneksem kuchennymsypialniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

587 224 zł51 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Katowice,śląskie

370 000 zł29 m² 12 572,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Dworcowej 5 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

139 000 zł39 m² 3 562,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Chorzowie, dzielnica Batory, ul. Chodkiewicza/armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zabrze

Zabrze,śląskie

216 900 zł33 m² 6 527,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż - Zabrze Centrum Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 33,23 m , położony na 2. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Racibórz,śląskie

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m położone w centrum Raciborza, przy ul. Kościuszki. Lokal jest bezczynszowy, a miesięczne koszty utrzymania to ok 500zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

1 900 zł26 m² 73,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy Parku Śląskim świetna lokalizacja i komfort mieszkania Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wawel,.