dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Ruda Śląska,śląskie

365 000 zł61 m² 5 985,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję częściowo wyposażone mieszkanie na I piętrze w piętrowym budynku przy ulicy Tiałowskiego 4 w Rudzie Śląskiej, dzielnica Ruda. Lokal mieszkalny posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

492 000 zł29 m² 16 889,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny | brak pcc | noho nadgórników | wysoki standard | gotowe do wejścia Apartament gotowy do wprowadzenia | Wysoki standard wykończenia | Idealna inwestycja | Reprezentacyjne części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w centrum Częstochowy - 40 m Oferuję przytulne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankego

Katowice,śląskie

310 000 zł50 m² 6 163,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z dużym potencjałem + murowany garaż Katowice, piotrowice Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od podstaw według własnej wizji? A może inwestujesz w nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

2 000 zł48 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,33 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Lwowskiej w Sosnowcu. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Katowice,śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Złotej 41 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 38 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Balkon. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

184 999 zł26 m² 7 198,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 25,7 m , zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Częstochowa,śląskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63mkw, położone w bloku czteropiętrowym na ul. Okólnej. Piękny rozkład mieszkania z wystawą okienną na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barona

Tychy,śląskie

795 000 zł66 m² 12 106 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez posredników, dla osób preferujących zakup za pośrednictwem biura nieruchomości istnieje taka możliwość. Do sprzedania wyjątkowy apartament zaprojektowany na etapie budowy, jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cisowa

Zabrze,śląskie

169 000 zł29 m² 5 815,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Słoneczna kawalerka | 29,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! duża kawalerka Z balkonem W dzielnicy zdrój oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 (38,18 m2) z balkonem znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

473 064 zł38 m² 12 442,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

oraz podatku od czynności cywilno-prawnych! * atrakcyjne rabaty * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * taras * smart home * W cenie pakiet antysmogowy Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospodarcza

Sosnowiec,śląskie

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Sosnowca Pogoni, przy ulicy Gospodarczej. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeptyckiego

Żory,śląskie

519 000 zł101 m² 5 118,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 101 m w samym sercu Żor - deptak | balkon | ogródek | 1 piętro oferta na wyłączność biura Wyobraź sobie mieszkanie w miejscu, gdzie wszystko masz dosłownie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

1 400 zł52 m² 26,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jasne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie w tbs ul. Azot, jaworzno dostępne od zaraz! Szukasz wygodnego, spokojnego miejsca do życia? To mieszkanie będzie idealne dla singla, pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

500 000 zł45 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku na osiedlu przy ulicy ceglanej/metrologów w Katowicach. Dzięki stanie deweloperskiemu masz nieograniczoną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 56m znajdującego się w Rybniku przy ulicy Orzepowickiej. Mieszkanie na drugim piętrze w wysokim bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

200 000 zł26 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m2, położona w centrum Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

619 000 zł84 m² 7 333,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 84,41 m , zlokalizowane w Katowicach, ul. Ligocka 5a. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł52 m² 6 957,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Best Nest Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie - Bielsko-Biała, os. Mieszka I Na sprzedaż mieszkanie, położone na 1 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 60. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 850 zł38 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 37,89 m 2 mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Korfantego

Siemianowice Śląskie,śląskie

3 200 zł66 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowany apartament zlokalizowany jest przy samym Lasku Bytkowskim. Na granicy Katowic Wełnowiec i Siemianowic Śląskich. Nowe Osiedle Park Korfantego to wyjątkowe i prestiżowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 51M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 650 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: lasek Aniołowskiprzychodnia lekarskablisko C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

564 042 zł58 m² 9 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż nowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,45 m , z rynku pierwotnego, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Owocowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w Mysłowicach, na cenionym i spokojnym osiedlu Wielka Skotnica. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Apatytowa

Zabrze,śląskie

599 000 zł61 m² 9 842 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1 piętro z windą duży balkon zielona okolica 60,86 m2 gotowe do zamieszkania, dopracowane w każdym detalu i komfortowo wyposażone. Idealna alternatywa dla osób, które zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

613 382 zł51 m² 11 945,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł26 m² 45,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 2 piętro | niski blok | Jastrzębie-Zdrój, ul. Śląska Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 26,48 m2 , położone na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

234 999 zł46 m² 5 108,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia 46M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkc. H. Jagielończycybasen Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

485 000 zł65 m² 7 508,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz ładnego mieszkania w najlepszej dzielnicy Chorzowa? Jeśli tak, to oferta jest właśnie dla Ciebie! Cena do negocjacji. Mieszkanie z księgą wieczystą o pow. 64,59 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

652 680 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Sosnowiec,śląskie

1 200 zł44 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,76 m , zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Kraszewskiego - dzielnica Klimontów w Sosnowcu. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Chorzów,śląskie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - Chorzów Batory Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w Chorzowie Batorym w bloku na trzecim piętrze. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastowska

Ruda Śląska,śląskie

95 900 zł36 m² 2 688,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

531 800 zł39 m² 13 635 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej okolicy Katowic! Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury to propozycja, którą warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

339 919 zł28 m² 11 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Tychy,śląskie

329 000 zł35 m² 9 293,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kompaktowe M - 2 w Tychach przy ul. Czereśniowej mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 35,40 m 2 na którą składają się: - salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia