dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabrze,śląskie

659 000 zł99 m² 6 653,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy kamieniczny charakter z nowoczesnym standardem i daje realne poczucie przestrzeni, ta oferta zasługuje na uwagę. Lokalizacja w centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie z potencjałem w topowej lokalizacji Bytomia - Osiedle Stroszek. Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla rodziny? A może inwestycji z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

438 671 zł29 m² 15 074,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikroapartament w centrum Katowic - 400 m od Rynku i Spodka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,10 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic - zaledwie 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

329 000 zł34 m² 9 820,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 33,5 m , położone na 2 piętrze w budynku z windą w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na trzecim piętrze w niskim bloku w Boguszowicach. Powierzchnia lokalu to 62m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoikuchniprzedpokojułazienkiwc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

939 000 zł70 m² 13 414,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego. Nieruchomość usytuowana jest na 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, po generalnym remoncie, urządzonego i wyposażonego, oraz gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

434 365 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Lasowice. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze, 5 piętrowego apartamentowca z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

399 000 zł85 m² 4 688,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Wolności 338, na 2. piętrze zadbanego budynku z wyremontowaną klatką schodową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

1 990 zł40 m² 50,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

487 988 zł42 m² 11 722 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bytom,śląskie

469 000 zł83 m² 5 651,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzka

Katowice,śląskie

499 000 zł51 m² 9 730,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,94 m , położone przy ul. Radockiego 70a w Katowicach. z aż dwoma balkonami i widokiem na panoramę miasta! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płochy

Katowice,śląskie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Józefa Płochy 5 w Katowicach (ligota-Panewniki). Lokal znajduje się na 11. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 320 zł25 m² 52,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Pszczyńskiej 51 (zaraz obok Politechniki Śląskiej) w Gliwicach. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. 3 piętro. Centralne ogrzewanie. Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Siemianowice Śląskie,śląskie

899 000 zł88 m² 10 269,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ekskluzywny apartament | 87,54 m | ul. Łokietka | Siemianowice Śląskie. Wyjątkowa nieruchomość dla klientów poszukujących przestrzeni, prywatności i najwyższego komfortu życia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przerwy-Tetmajera

Częstochowa,śląskie

299 000 zł90 m² 3 313,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Przerwy-Tetmajera. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

379 000 zł67 m² 5 650,81 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m , zlokalizowane przy ul. 1 maja 68 w Sosnowcu, w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Sielec. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Polecam do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem usytuowane na na parterze nowoczesnego domu w zabudowie wolnostojącej. Dom został podzielony na kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępowa

Katowice,śląskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, nowoczesne mieszkanie z dobrą energią na wynajem, gotowe do zamieszkania! Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu atrakcyjnego apartamentu na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Katowice,śląskie

344 000 zł44 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 900 zł48 m² 8 418,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie z dużym balkonem! Złote Łany zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokoju

Siewierz,śląskie

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia niesamowitego mieszkania położonego na nowym, prestiżowym osiedlu Siewierz Jeziorna. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej jakości materiałów i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępowa

Katowice,śląskie

650 000 zł46 m² 13 978,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu na bardzo prestiżowym, kameralnym osiedlu w Katowicach, przy ulicy Kępowej w Brynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rybnik,śląskie

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w centrum Rybnika przy ul. Komuny Paryskiej 5a/9 położone na 2. piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, co czyni je idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

490 000 zł62 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór idealne również jako inwestycja pod wynajem! Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w sercu Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

316 531 zł44 m² 7 150,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

304 000 zł59 m² 5 143,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie M4 w centrum Częstochowy , ul. Focha. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym z cegły. Mieszkanie dwustronne, z układem okien północ-południe i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Radzionków,śląskie

280 000 zł61 m² 4 582,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Radzionków, ul. Sadowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

414 560 zł53 m² 7 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Specjalna okazja na zakup 3 pokojowego mieszkania z ogromnym balkonem prawie 10m2 w wyjątkowej Cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopienicka

Katowice,śląskie

255 000 zł50 m² 5 062,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Irzykowskiego

Częstochowa,śląskie

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem przestronną, w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę, gotową do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie położone w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rybnik,śląskie

595 000 zł76 m² 7 827,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność Szukasz komfortowego mieszkania w Rybniku, w nowym budownictwie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie i świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

603 000 zł60 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Parkowa

Ruda Śląska,śląskie

800 zł16 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Parkowej 15 w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Piętro 16. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: spokojna, przyjazna.