dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 167 ogłoszeń

Rynek pierwotny

471 030 zł44,86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 280 zł62,16 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i jadalnią, dwóch sypialni, łazienki, pralni i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 280 zł62,16 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 280 zł62,16 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 650 zł50,75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł41,44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 265 zł41,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 130 zł48,15 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

221 990 zł28,10 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Bolko w Bytomiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 144 zł57,52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, pralni i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Bolko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 760 zł28,47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 932 zł36,29 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 879 zł62,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł48,62 m² 9 255,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 450 00,00 zł cena Z miejscem postojowym: 470 000,00 zł Mam przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł71,12 m² 9 828,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zlokalizowane jest na terenie inwestycji Błatnia Residence w Jaworzu ok 8 km do centrum Bielska w spokojnej malowniczej okolicy w oddaleniu od zgiełku miasta, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł78,67 m² 9 520,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł35,67 m² 2 800,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 616 zł60,88 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 696 zł44,84 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 240 zł74,66 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 784 zł45,07 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 45,07 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nową ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Gliwicach w dzielnicy Łabedy przy ul Partyzantów 6. Mieszkania po kapitalnym remoncie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

.: na sprzedaż mieszkanie W centrum miasta :. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 168 zł62,70 m² 7 913,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! Promocyjne Ceny - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, dwustronne, doskonale zlokalizowane blisko centrum miasta a zarazem w otoczeniu zieleni. To świetna nieruchomość zarówno na start dla młodych osób jak.

Szczegóły ogłoszenia

245 500 zł46,79 m² 5 246,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje z Garażem w Sercu Rydułtów - Gotowe do Zamieszkania! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę miejskiego życia z rzadko spotykanymi udogodnieniami? Ta nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł55 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Chorzowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Bytom ul. Chrzanowskiego W sercu pięknie odrestaurowanej kamienicy, na trzecim piętrze, czeka mieszkanie z charakterem. To przestrzeń dla osób, które cenią klimat i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Sikornik w Gliwicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł40 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane niemal w centrum Raciborza. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 40 m2 - Liczba pokoi: 2 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 716 zł65,41 m² 8 465,31 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Rok budowy:-

Nowa oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o pow. 55,70 mkw., położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Poznańskiej. Pełna treść oferty już wkrótce. Oferta wysłana z systemu bck.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł58,99 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Bielsku-Białej. To doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,23 m² 8 938,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kijowskiej, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 50,23 m położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł26 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26 m , położona na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym bloku z windą na prestiżowym osiedlu Parkitka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł42,72 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,72 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Częstochowy - Parkitce, przy ul. Mościckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,65 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie typu M-3 Rybnik Śląska 16 - powierzchnia: 45,65 m2 - piętro: 4/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - co miejskie - okna pcv (2003 rok) - instalacje częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy klimat katowickich kamienic z nowoczesnym standardem i doskonałą lokalizacją? To mieszkanie przy ul. Modelarskiej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 370 zł50 m² 10 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty wynajmu jest luksusowe / klimatyczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 354 zł77,80 m² 9 297,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Prezentujemy ustawne mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39 m² 12 794,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór. 20 km od Szczyrku. 2 km do Jeziora Międzybrodzkiego. 10 km do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,70 m² 8 878,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wśród zieleni | os. Mieszka I | bielsko-biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,7 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku na osiedlu Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49,80 m² 32,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta W widokowej lokalizacji! - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią dostępne od zaraz! korzystne usytuowanie - Z widokiem na góry od strony salonu! internet światłowodowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy! Na lokal 38 m2 składa się: 2 pokoje w tym jeden przechodni oraz przejściowa kuchnia i łazienka z wc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij