dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Parkowa

Ruda Śląska,śląskie

800 zł16 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Parkowej 15 w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Piętro 16. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: spokojna, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odrowążów

Gliwice,śląskie

235 000 zł36 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Klucze do tej atrakcyjnej kawalerki są już dostępne w biurze nieruchomości. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kukułek

Sosnowiec,śląskie

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Kukułek 18 w Sosnowcu. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jaśminu

Gliwice,śląskie

419 900 zł65 m² 6 480,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

W spokojnej, zielonej dzielnicy Gliwic, duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,79 m , zlokalizowane w Wilczym Gardle, przy placu Jaśminu. Idealne dla rodziny z dziećmi lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Częstochowa,śląskie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, z dużym balkonem, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Sosnowcu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku (bez windy), w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gliwic, na prestiżowym osiedlu Ogrody Królowej Bony. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

553 714 zł65 m² 8 463,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy z pośrednikami. Korzystne warunki zakupowe brak prowizji , brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

2 300 zł33 m² 69,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia przytulny apartament dwupokojowy z miejscem postojowym, zlokalizowany w Sosnowcu, dzielnica Pogoń. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

239 000 zł36 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie | gliwice | ul.CHORZOWSKA | 2 POKOJE | WIDOK NA MIASTO Z doświadczenia wiemy, że idealne mieszkanie musi spełniać dwa warunki: dawać spokój i oszczędzać Twój cenny czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł96 m² 8 359,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż komfortowe, jasne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i kominkiem Bielsko-Biała, ul. Tuwima. Szczegóły oferty: powierzchnia: 95,58 m2 Liczba pokoi: 4 Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy Apartament o powierzchni 55m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł50 m² 8 931,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 niezależne pokoje | 1 piętro | Złote Łany | Balkon + duża piwnica 10 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50,27 m , położone na parterze (wysokim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

188 999 zł30 m² 6 299,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 30M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika częstochowskauniwersytet Jana długoszahala poloniac. H. M1 Auqa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

1 100 zł32 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka na Klimzowcu do wynajęcia od zaraz. Najem okazjonalny. Wygodna kawalerka o powierzchni 31,9 m 2 położona na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic - Janów. Lokal składa się z: - dwóch ustawnych pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Warpie w Będzinie o następujących parametrach: 50m 2 - dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

530 876 zł50 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Czechowice-Dziedzice,śląskie

339 000 zł30 m² 11 391,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,76 m , zlokalizowanego w centrum Czechowic Dziedzic w popularnej i bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

750 zł26 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Ligockiej 4 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Piętro 5. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: idealna propozycja dla wszystkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

339 958 zł28 m² 11 945,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

179 000 zł35 m² 5 102,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dobre "na start" lub pod wynajem! niskie piętro, świetna lokalizacja! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego, stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Jaworzno,śląskie

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.87 m2, które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Nauczycielskiej w Jaworznie - Byczyna. Będzie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie ul. Kościuszki. Mieszkanie znajduje się w budynku po generalnym remoncie, zlokalizowanym przy ul. Kościuszki. Świetna lokalizacja zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

299 000 zł47 m² 6 359 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom ul. Wrocławska 39 - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu to przestrzeń, którą łatwo polubić już od pierwszej wizyty. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klucze w biurze! Zapraszam do oglądania! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Generała Zajączka. Mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabowa

Katowice,śląskie

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 26m2. Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Koszutka przy ul. Grabowej. Usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Będzin,śląskie

195 000 zł34 m² 5 668,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 34,4 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy ul. Norberta Barlickiego w dzielnicy Grodziec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

599 458 zł62 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

279 000 zł62 m² 4 518,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,74 m , położone w centrum Piekar Śląskich, przy ul. ks. Jana Popiełuszki 27. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

337 000 zł38 m² 8 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach - jedna z lepszych i zielonych lokalizacji w mieście! Mieszkanie składa się z: ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

1 300 zł13 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowa kawalerka przy ul. Górnych Wałów 4 w Gliwicach, z zamykanym podwórkiem i ogrzewaniem gazowym, położona bardzo blisko uczelni, idealna dla 1 2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

469 185 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 7 o powierzchni 50,45 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,37 M2 - pokój 12,89 M2 - łazienka 5,26 M2 - korytarz 4,93 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

328 176 zł40 m² 8 171,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł47 m² 36,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 46,80 m 2 mieści się na Osiedlu Słonecznym, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. PCK

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, które łączy w sobie nowoczesne technologie z doskonałą lokalizacją. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Katowice,śląskie

539 000 zł66 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Dworskiej w Katowicach (dzielnica Brynów). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia