dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

248 000 zł38,40 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane w centrum dzielnicy przy ul. Dąbrówki Mieszkanie jednopokojowe, z możliwością wydzielenia odrębnej sypialni. Kuchnia w zabudowie, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 475 zł70,05 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 958 zł45,29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 040 zł69,90 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament o pow. 110m2 zlokalizowany w Pietrzykowicach przy ul Olszynowej. 3min -od zjazdu z obwodnicy Bielsko-Żywiec (zjazd koło Mc Donalda) 15 min od Bielska Białej 5 min -do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł70,65 m² 5 590,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, z ogrodem mającym 255m blisko miasta, ale z własną przestrzenią. Nie każdy chce mieszkać w samym centrum. Nie każdy chce żyć w blokowisku, w czterech ścianach,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Witam mam do sprzedania mieszkanie własnościowe. W spokojnej okolicy i znajdujące się na pierwszym piętrze i bardzo dużym balkonem. Cena promocyjna 325 000 ważna do 17.5.26.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w Pszowie ul.Witolda (niedaleko lodowiska) Co najemca ma do swojej dyspozycji? - dwa pokoje, kuchnia, łazienka o pow 35m2 - kompletnie wyremontowane mieszkanie - dla wygody jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł84,39 m² 7 998,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 84,39 m Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, wc, ogród o pow. 106 m Piętro: sypialnia, 2 pokoje, łazienka W cenie lokalu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 80,28 m Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, wc, ogród o pow. 139 m Piętro: sypialnia, 2 pokoje, łazienka W cenie lokalu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 80,28 m Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, wc, ogród o pow. 139 m . Piętro: sypialnia, 2 pokoje, łazienka. W cenie lokalu są.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,53 m² 8 533,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

(Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela - nie interesuje nas współpraca Z agencjami nieruchomości) - aktualizacja ogłoszenia, stan na 25.04.2026 - odświeżona kuchnia - wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,14 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - cisza, zieleń i wygoda Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Spółdzielców 39. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 58 m2 znajduje się na 8. piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 zł34 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 34 m2. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,40 m² 6 861,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuje apartament o powierzchni 63,4 m na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie trzypokojowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

921 935 zł69,09 m² 13 343,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie numer 6.B58 położone na 6. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 69,09 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

635 295 zł50,92 m² 12 476,34 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 2.A10 położone na 2. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 50,92 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

682 375 zł51,20 m² 13 327,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 6.B56 położone na 6. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 51.20 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-25

580 695 zł71,11 m² 8 166,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! Promocyjne Ceny -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

428 308 zł50,87 m² 8 419,66 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

362 183 zł43,48 m² 8 329,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

377 760 zł46,65 m² 8 097,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

569 028 zł73,04 m² 7 790,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Planowany termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2028 r. Powstające osiedle to kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania osób ceniących nowoczesne wnętrza, funkcjonalność oraz świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze: IV kwartał 2026 r. Nowoczesne osiedle Twoje miejsce do życia To kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Inwestycja położona jest na wschodnim zboczu wzgórza Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 300 zł62,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zostały ostatnie dostępne mieszkania w wyjątkowej inwestycji 3 Lipki! To ostatni moment, aby zamieszkać w spokojnej i zielonej części miasta, z doskonałym dojazdem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,93 m² 7 284,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku | Bielsko-Biała, ul. Kasztanowa Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,93 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

799 188 zł73,32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1020

Oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronne, wysokie i klimatyczne mieszkanie usytuowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość charakteryzuje się ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: dużej kuchni, przestronnego pokoju dziennego z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,24 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,24 m , położone w świetnej lokalizacji - blisko centrum Gliwic, przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z: > przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na IV piętrze niskiego bloku. Budynek po termomodernizacji. Pierwotnie mieszkanie składało się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokoje z widokiem na zieloną część miasta Gliwice, ul. Sokoła .Dla rodziny lub pod wynajem. Cena: 335 000 zł. Powierzchnia: 37 m . Piętro: 5 (wieżowiec, 2 nowe windy). Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł86,50 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji w Rybniku. Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach wliczone w cenę. Powierzchnia całkowita 86,50 m2, użytkowa 61,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł60,95 m² 7 465,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Doskonała lokalizacja, przestronne mieszkanie trzypokojowe gotowe do zamieszkania! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przestronnego i słonecznego mieszkania na sprzedaż przy ulicy Cegielnianej 28.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł46,70 m² 7 278,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które od pierwszej chwili mają w sobie potencjał na prawdziwy dom. Bonus dla nowego właściciela: jeżeli mieszkanie zostanie zakupione za moim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w Bobrownikach Śląskich, przy ul. Chrobrego 7, w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł97 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowiec inwestycyjny Cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku, piękne widoki na górski krajobraz oraz lasy w niedalekim sąsiedztwie, to tylko namiastka korzyści powstającego tu.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł34,81 m² 5 113,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze budynku w Bytomiu, przy ulicy Wrocławskiej. Mieszkanie jest obecnie z powodzeniem wynajmowane w ramach najmu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38,73 m² 5 912,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne M-2 ( dwa pokoje) w najładniejszej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju, dzielnica zdrój, ul. Słoneczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

949 000 zł123 m² 7 715,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Szukasz przestrzeni i komfortu domu, ale bez obowiązków związanych z jego utrzymaniem? Marzysz o miejscu, w którym wszystko, co potrzebne do codziennego życia, znajduje się tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,90 m² 8 747,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Francuskiej. Budynek po remoncie elewacji i balkonów. Doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł49,01 m² 5 080,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,01 m2 w Częstochowie przy Alei Pokoju. Mieszkanie: - powierzchnia: 49,01 m . - piętro: 2 w 4- piętrowym bloku. - oddzielna kuchnia.