dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 162 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie! Do sprzedaży mieszkania o powierzchni 38m2 zlokalizowane w Pszowie na osiedlu J. Tytki na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 860 zł41,32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 41,32 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 452 zł80,42 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 80,26 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, spiżarni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 184 zł52,71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 52,71 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

644 854 zł68,95 m² 9 352,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

588 123 zł58,23 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

429 195 zł46,15 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

560 938 zł54,46 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

827 022 zł84,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

450 610 zł51,72 m² 8 712,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie gotowe do odbioru! Lokalizacja: bliskość komunikacji: tylko 5 minut autem do rynku w Chorzowie, a przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

582 671 zł62,91 m² 9 261,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Inwestycja położona jest na wschodnim zboczu wzgórza Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

298 921 zł25,93 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

342 572 zł37,06 m² 9 243,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 322 zł55,37 m² 7 843,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 213 zł73,45 m² 7 314 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 960 zł63,86 m² 7 139,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, wc i tarasu z ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Dzierżona. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł46 m² 8 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,25 m² 4 708,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,25 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku w Zabrzu przy ul. Żelaznej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 43,7 m | Osiedle Beskidzkie w super obniżonej cenie od osoby prywatnej, bez żadnych dodatkowych kosztów poza opłatami notarialnymi. Świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,36 m² 4 960,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Niedobczyce, rybnik Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł65 m² 8 892,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 65 m pod ścianą lasu | prywatny ogród 130m2 | panoramiczne przeszklenia | rybnik Szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, prywatność i komfort życia jak w domu, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Dąbrowa Górnicza, ul. Mickiewicza 63 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,50 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Czeladzi przy ulicy Ogrodowej 20. Mieszkanie jest położone na 5 piętrze 10-piętrowego budynku po termomodernizacji, czysta, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,30 m² 7 606,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, ul. Morawa 119f 49,30 m świetna lokalizacja blisko natury! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,10 m² 7 653,91 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, os. Tysiąclecia (dolne), ul. Piastów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54,21 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie, 54,21 m Sosnowiec, ul. Piwnika-Ponurego 16! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 4-kondygnacyjnym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji Chorzowa przy ulicy Chałupki 17. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,57 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania zlokalizowane: katowice Giszowiec, ul. Wojciecha 19 opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42 m² 10 214 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz wyjątkowego zestawu gotowego do użytku zapewniający kompletny komfort życia? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m | 2 Pokoje + Balkon + Kuchnia z agd | Duży Ogród Działkowy 433m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w Rybniku na osiedlu Nowiny. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 8. piętrze w bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2 pokojowy apartament na zamkniętym, kameralnym osiedlu z ogródkiem w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Mieszkanie parterowe o powierzchni użytkowej 43,75 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 przy ul. Wajzera 13 w Zabrzu-Rokitnicy. Pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Cena nieruchomości 329 000 zł-.

Szczegóły ogłoszenia

144 300 zł33,57 m² 4 298,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem w Centrum Dąbrowy Górniczej Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w samym sercu miasta, w klimatycznym budynku z czerwonej cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ul.Skośnej 7 w niskim bloku. Mieszkanie posiada 2 pokoje, zabudowaną kuchnię, łazienkę. Na ścianie gładzie, na podłodze panele, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł40,90 m² 11 907,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje o mieszkaniu: - zachodnia ekspozycja z widokiem na pięknie kwitnące i zielone ogródki działkowe - mieszkanie do zamieszkania od razu, gotowe - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament premium pod lase M | duży taras | wysoki standard | 8 minut do A1 | rybnik Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć po pracy, a jednocześnie zapewni szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł62,89 m² 4 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Sosnowcu, ul. Sadowa Ścisłe centrum miasta Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,89 m2, położone w ścisłym centrum Sosnowca, przy ul. Sadowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez pośredników, bez ukrytych kosztów. Wprowadzasz się od razu. Nic nie trzeba robić wszystko jest gotowe! Wyobraź sobie poranek, gdy przez okno wpada łagodne.