dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Katowice,śląskie

2 100 zł28 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukałeś mieszkania na wynajem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Zostań mieszkańcem nowego, pachnącego mieszkania! Komfortowy apartament, położony w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podleska

Mikołów,śląskie

577 000 zł47 m² 12 247,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży nowoczesnego, w pełni wyposażonego i urządzonego apartamentu w Mikołowie, przy ul. Podleskiej 50 - osiedle "apartamenty na Gniotku" Apartament o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Schillera

Częstochowa,śląskie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z windą na popularnej i dobrze skomunikowanej Jednostce B w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mikołów

Mikołów,śląskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

314 418 zł30 m² 10 425 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Knurów

Knurów,śląskie

540 000 zł62 m² 8 752,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 61,7 m 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Katowice,śląskie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Katowice - Koszutka ul. Grażyńskiego 9 0 % prowizji od Kupującego! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

270 000 zł51 m² 5 325,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,70 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Fiołków. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

3 900 zł89 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie premium na wynajem, w świetnej lokalizacji Bielska-Białej! Nieruchomość o powierzchni 89 m 2 mieści się w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania zlokalizowanego w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Gliwic. Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje! dane techniczne: do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach. Usytuowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

253 999 zł39 m² 6 479,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka Możliwość przebudowy na 3 pokoje z aneksem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

512 517 zł40 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,73 m | taras 30,45 m | 1 piętro | Trzy Stawy | Katowice Na sprzedaż apartament o powierzchni 39,73 m , położony na 1 piętrze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

190 000 zł41 m² 4 679,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Jeśli szukasz mieszkania na "dachu miasta" w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Siemianowice Śląskie,śląskie

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ->charakterystyka mieszkania: 45 m , salon z kuchnią, sypialnia, łazienka; mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania ->budynek: apartamentowiec, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

650 000 zł148 m² 4 394,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1932

Zamieszkaj w Centrum Częstochowy i poczuj magię przedwojennej elegancji! Szukasz miejsca, które łączy historyczny urok z prestiżem jednej z najlepszych lokalizacji w mieście?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Częstochowa,śląskie

550 872 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament zlokalizowany w dzielnicy Parkitka w kameralnym zespole dwóch niskich a zarazem nowoczesnych budynków " akcenty 1 " przy ul. Wrocławskiej 28. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

709 000 zł79 m² 9 030,70 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

372 872 zł35 m² 10 770,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słonimskiego

Katowice,śląskie

299 000 zł48 m² 6 268,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,48m2 (dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 11,22m2) usytuowanego na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łaziska Górne,śląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny łaziska górne ul dworcowa cena najmu Z czynszem 1800 zł miesięcznie dodatkowe opłaty: prąd, woda, nieczystości wg zużycia. Kaucja 2000 zł Do wynajęcia mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wita Stwosza

Katowice,śląskie

200 000 zł24 m² 8 485,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w ścisłym centrum Katowic: na ulicy Wita Stwosza 21. Mieszkanie o powierzchni 23,57m2 jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Sosnowiec,śląskie

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Floriańska 3. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka

Chorzów,śląskie

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez posrednikow ,ogłoszenie prywatne Do sprzedania mieszkanie w Chorzowie Pnioki ul.Nowaka Cicha spokojna dzielnica ,pod blokiem ogrodzony plac zabaw.Duzy parking dla samochodów .Pod samym blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Rybnik,śląskie

339 000 zł48 m² 7 028,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*M-3 Gotowe do wprowadzenia* Więcej zdjęć oraz film dostępny na naszej stronie. Opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu Nieruchomość typu M-3 o powierzchni 48,23 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grynia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Wirgiliusza Grynia w dzielnicy Mydlice w Dąbrowie Górniczej. Podstawowe informacje: powierzchnia 33 m - funkcjonalny rozkład; 2 pokoje - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

690 000 zł96 m² 7 164 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Parkitka , ul Okulickiego. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia - przedpokój - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 200 zł45 m² 26,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę dwupokojowego mieszkania do wynajęcia , które mieści się na parterze w niskim bloku przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wyobraź sobie poranne światło wpadające przez okna, a wieczorem - relaks na balkonie z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

1 790 000 zł122 m² 14 666,10 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Koniecznie proszę obejrzeć film! Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic? Na.