dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Rybnik,śląskie

699 000 zł77 m² 9 098,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na Sprzedaż 3 pokojowy Apartament Kaskada Kompleks w Rybniku Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy Apartament znajdujący się na terenie osiedla Kaskada Kompleks w Rybniku przy ulicy Na Okrzeszyńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piestraka

Tarnowskie Góry,śląskie

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! 0% prowizji! Kupujący nie płaci 2% pcc 72,05 m | 3 pokoje wykończone pod klucz blisko centrum zielona okolica Na sprzedaż apartament w Tarnowskich Górach przy ul. Piestraka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

339 999 zł41 m² 8 327,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizacje poglądowe, które mają na celu pokazanie potencjału aranżacyjnego mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,83 mkw położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 59 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Nałkowskiej 2, 6. piętro z 10 w zadbanym wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieruń,śląskie

380 000 zł64 m² 5 915 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

TA oferta tylko U nas! Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Węglowej. Dostępne od zaraz. Cena do negocjacji. Powierzchnia lokalu: 64,24m Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości czestate prezentuje: funkcjonalne i odświeżone mieszkanie położone w Częstochowie przy ul. Westerplatte 27. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

2 149 zł71 m² 30,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przestronne M4 w doskonałej lokalizacji , Sosnowiec Zagórze Parametry nieruchomości: 70,87 mkw - 3 niezależne pokoje, widna duża ustawna kuchnia, łazienka osobno z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

468 816 zł53 m² 8 887,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja atrakcyjna lokalizacja W alejach klimatyczne mieszkanie W ścisłym centrum miasta Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni około 100 m2 położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

478 980 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

247 428 zł31 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje w Centrum! Nowa inwestycja! | Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Siemianowice Śląskie,śląskie

149 000 zł32 m² 4 718,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - Siemianowice Śląskie, ul. Powstańców Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 31,58 m , położona w centrum Siemianowic Śląskich przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

239 000 zł45 m² 5 304,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne, 2 pokojowe zlokalizowane w kameralnej i bardzo estetycznej okolicy Niepodległości w Częstochowie. Główne atuty doskonała lokalizacja w bliskości pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł58 m² 5 194,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj komfort i funkcjonalność w sercu Sosnowca - wyjątkowa oferta mieszkania na sprzedaż! Położone na drugim piętrze wysokiego bloku na osiedlu Zagórze, przy ulicy Bohaterów Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

319 000 zł69 m² 4 616,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Zabrzu - ul. Brzóski 39 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 69,1 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Zabrze,śląskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cieszyńskiej 6. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Jasnej po remoncie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji

Sosnowiec,śląskie

369 000 zł72 m² 5 146,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja z potencjałem | 71,7 m | możliwość 4 pokoi | stabilny popyt najmu | 0% prowizji Jeżeli szukasz nieruchomości, która realnie pracuje na wynik, daje elastyczność strategii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Katowickiej 62a - ścisłe centrum miasta. Nieruchomość: powierzchnia 31 m . 3. piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: świetne położenie w samym centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

480 000 zł40 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Ceglana Park, które świetnie sprawdzi się jako inwestycja do wynajmu. Świetna komunikację, bliskość centrum miasta jak i Parków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Częstochowa,śląskie

531 000 zł66 m² 8 096,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania apartament zlokalizowany w dzielnicy Parkitka w kameralnym zespole dwóch niskich a zarazem nowoczesnych budynków " akcenty 1 " przy ul. Wrocławskiej 28. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

641 609 zł67 m² 9 615 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Zabrze,śląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Cieszyńskiej 6 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Dostępne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

549 888 zł52 m² 10 619,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 550 zł62 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 62m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - gabinet/pokój dziecięcy - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

2 200 zł91 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do najmu przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

350 000 zł51 m² 6 860,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z dużą kuchnią i balkonem - 51,02 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,02 m , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

385 000 zł49 m² 7 841,14 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje, 49mkw, z widokiem na Park Śląski, na 16 piętrze w 18-piętrowym wieżowcu. Układ mieszkania: - dwa niezależne pokoje, - osobna, jasna kuchnia, - łazienka z wc, - balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

243 952 zł31 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzka

Katowice,śląskie

543 000 zł51 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker we speak english. Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

679 811 zł74 m² 9 152,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Chorzów,śląskie

259 000 zł83 m² 3 124,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. To świetna propozycja zarówno dla inwestora pod flipa, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Częstochowa,śląskie

439 999 zł58 m² 7 536,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. Gwiezdna Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, świeżo wyremontowanego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

319 000 zł26 m² 12 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowa, jasna kawalerka - po remoncie generalnym, z pełym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana w pięknej, kamienicy w Śródmieściu Katowic. Szukasz większego/mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, umeblowane mieszkanie na parterze po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się przy ul. Patriotów w Rybniku-Boguszowicach, jego powierzchnia to 46m2. W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł37 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Śląskiej , w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na III piętrze niskiego bloku , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębowskiego

Będzin,śląskie

1 200 zł31 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, świeżo odnowiona kawalerka w Będzinie - os. Syberka (ul. Jastrzębowskiego). Mieszkanie po ostatnich lokatorach przeszło gruntowne odświeżenie: odmalowano ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poezji

Gliwice,śląskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2-pokojowy z dużym tarasem i miejscem parkingowym w hali garażowej. Apartament składa się z kuchni otwartej na salon, sypialni i łazienki. Umeblowany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Katowice,śląskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy miejski styl życia z bliskością natury? Mam do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę (31 m ) w topowej lokalizacji: katowice - Osiedle Paderewskiego - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Tychy,śląskie

699 000 zł74 m² 9 458,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,60 m , położone na osiedlu O przy ul. Jaracza. Budynek i mieszkanie - lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Tarnowskie Góry,śląskie

1 000 zł39 m² 25,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone w Tarnowskie Góry, w dzielnicy Lasowice, przy ul. Kolorowej 22a. Lokal o powierzchni 38,6 m2 znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku po.