dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł70 m² 10 048,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

200 000 zł45 m² 4 438,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 45,06m2 usytuowane na parterze przy ul. Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie przeznaczone do remontu. W skład mieszkania wchodzi: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

505 000 zł43 m² 11 790,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz gródkiem na osiedlu Glivia Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,83 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

977 332 zł89 m² 11 039,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja dla inwestora 3 kawalerki w jednym mieszkaniu. Trójpak inwestycyjny 3 kawalerki W jednym mieszkaniu Lokalizacja: katowice, ul. Złota 69 bezpośrednio przy Parku Śląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakusa

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł70 m² 11 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością. Cisza, zieleń, poranna kawa na własnym tarasie i przestrzeń, w której naprawdę można odetchnąć. To mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

579 000 zł60 m² 9 617,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Expander zaprasza do zakupu mieszkania nr 7 o powierzchni 60,20 m , położonego na parterze w nowym, kameralnym apartamentowcu w prestiżowej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

669 000 zł73 m² 9 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - taras, ogródek, bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy apartament pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Browarna

Bielsko-Biała,śląskie

846 920 zł55 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 54,5 m Z ogródkiem | nowoczesny komfort W prestiżowej lokalizacji Browarna 12 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 54,64 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie parterowe z wyjściem na taras, który jest otoczony ozdobnymi drzewkami i krzewami. Taras jest w pełni ogrodzony, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

434 562 zł43 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Racibórz,śląskie

240 000 zł48 m² 5 036,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę, piwnicą i świetnym układem pomieszczeń! Prezentuję ofertę przytulnego mieszkania o powierzchni 47 m?, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Zabrze,śląskie

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Extra oferta*** zabrze*** centrum*** marii skłodowskiej-curie*** M2 *** 44m2 *** Przedstawiam Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 (41m2 - powierzchnia mieszkania + ok. 3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

554 300 zł74 m² 7 449,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w Tarnowskich Górach - Spokojna Lokalizacja Blisko Natury! Kupujący nie płaci pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałej inwestycji obejmującej 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszów

Pszów,śląskie

265 000 zł52 m² 5 054,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty. Piękne mieszkanie w Pszowie - Osiedle Kościuszki - zapraszamy! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,43 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

649 000 zł100 m² 6 461,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

100,44 m2 | 3 pokoje idealne pod wynajem w centrum Gliwic Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Częstochowskiej w Gliwicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

719 000 zł113 m² 6 382,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie 100 m w centrum Bielska Białej gotowe do wprowadzenia / ul. Sobieskiego Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Sobieskiego / Górne Przedmieście Powierzchnia użytkowa: 100,32 m Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

455 000 zł63 m² 7 193,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie z 2025 roku, które zachwyca zarówno wysokim standardem, jak i funkcjonalnym układem. Położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy w pełni wyposażony Apartament o powierzchni 56 m2 z ogrodem o powierzchni 150 m2 przy ul. Mazowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Beskidzka

Chorzów,śląskie

185 000 zł28 m² 6 674 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Chorzowie ul.Beskidzka (dzielnica Chorzów II). Nieruchomość usytuowana na IV piętrze, w IV piętrowym budynku wielorodzinnym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Parter, balkon i wygodna lokalizacja - idealne mieszkanie nie tylko dla seniora! Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,50m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

377 886 zł41 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Plac Wolności

Mysłowice,śląskie

629 000 zł69 m² 9 085,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie dwupoziomowego apartamentu, w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

198 322 zł43 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do zakupu duże, 3-pokojowe wykończone, wyremontowane, gotowe mieszkanie z centralnym ogrzewaniem, z miejscem postojowym, komórką lokatorską w całkowicie zrewitalizowanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Harbutowice

Harbutowice,śląskie

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Skoczów| harbutowice| Bezczynszowe Apartamenty Premium Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku, w którym znajduje się tylko 6 mieszkań. Piętro, 35 m2, duża łazienka. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

279 000 zł45 m² 6 178,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,16 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rybnika - przy ul. Wyzwolenia. To nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Knurów

Knurów,śląskie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie W szczygłowicach! Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

709 125 zł72 m² 9 883,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Południe oferuje do sprzedaży nowy komfortowy apartament o pow. 48.02 m2 składający się z: - obszernego salonu z aneksem kuchennym, - jednej +w.c - wiatrołapu - tarasu 3m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle przy Plantach

Mikołów,śląskie

1 700 zł47 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Os.Przy Plantach- do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow.46,64m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie jest częściowo umeblowane: - meble kuchenne - piec - zmywarka - lodówka - 2 zabudowane szafy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tychy,śląskie