dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

249 000 zł64 m² 3 891,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie w zielonej części Rybnika Boguszowice Osiedle Południe. Mieszkanie mieści się na IV piętrze , zadbanego , ocieplonego bloku, posiada przestronny : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

435 000 zł44 m² 9 954,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 43,7 m na Osiedlu Beskidzkim Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Sternicza Cena: 435 000 zł Powierzchnia: 43,7 m (9 954 zł/m ) Parking: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji tel.: 505*403*427 Świetna ALTERNATYWA dla ciasnych kawalerek i drogich apartamentów w ścisłym centrum Katowic. Do wynajęcia słoneczne, jasne i ciepłe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

290 000 zł56 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Bytomia - ul. Wyczółkowskiego, 56 m , 3 pokoje Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 w Katowicach - Zawodziu przy ul. Bohaterów Monte Casino Mieszkanie składa się z: -dużej sypialni, -przestronnego salonu, -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

556 872 zł65 m² 8 531,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji I brak pcc! Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy komfort codziennego życia, kontakt z naturą i nowoczesne technologie, to 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

240 000 zł38 m² 6 332,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

531 161 zł58 m² 9 196 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

737 640 zł68 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

542 654 zł50 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

513 976 zł56 m² 9 151,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz. Umeblowane, ze sprzętem agd. Proponujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku, który znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

564 043 zł58 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedszkolna

Ruda Śląska,śląskie

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 41,1 m - Ruda Śląska, godula Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Węglowa

Chorzów,śląskie

180 000 zł28 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,20 m , położone na 2. piętrze w ocieplonym bloku w Chorzowie przy ul. Węglowej Mieszkanie posiada wyremontowaną kuchnnię,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa Górnicza,śląskie

300 000 zł50 m² 6 024,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Dąbrowa Górnicza, ul. Topolowa 28. Rezerwacja! Mieszkanie funkcjonalne i zadbane o powierzchni użytkowej 49,80 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

338 000 zł64 m² 5 287,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne oraz bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Konstytucji! Oferta idealna dla rodziny! Parametry nieruchomości: lokal jest funkcjonalnie rozplanowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

1 800 zł46 m² 39,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Bażantowo przy ulicy Pijarskiej 8. Mieszkanie położone jest w niskim bloku na pierwszym piętrze, nowoczesna klatka schodowa, monitorowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Mieszkanie trzypokojowe, umeblowane i wyposażone, balkon, kuchnia z oknem. Mieszkanie może być również puste. Czynsz na trzy osoby z wodą 890zł, odstępne 1600zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

1 700 zł90 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wraca do naszej oferty mieszkanie do wynajęcia po adaptacji na strychu. Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe ( ok 90 mkw po podłodze) po adaptacji strychu. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

386 200 zł58 m² 6 601,71 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności Wyjątkowa oferta inwestycyjna w samym sercu Katowic - idealna pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapicy

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 450 zł49 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe, położone w Siemianowicach Śląskich. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, brak lodówki (do uzgodnienia z Najemcą). Blok ocieplony, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

783 644 zł65 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość zlokalizowana wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej wśród terenów zielonych. Na północny-zachód mamy m. in. punkt widokowy Trzy Lipki. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

470 678 zł55 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle realizowane na styku dzielnic parkitka, północ i osiedla tysiąclecia. Lokalizacja sprawia, że wszędzie mamy blisko: - centrum M1 800m - obi 600m - Aqua Park 1,2km - Promenada Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

397 910 zł41 m² 9 660,35 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

513 689 zł51 m² 10 164 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

700 000 zł168 m² 4 175,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Mieszkania bezczynszowe W dębieńsku! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niepowtarzaną ofertą zakupu dwóch mieszkań w pakiecie. Lokale mieszkalne o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeptyckiego

Piekary Śląskie,śląskie

289 000 zł52 m² 5 536,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,20m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Szeptyckiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 000 zł52 m² 19,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne M3 przy ul. Wolności na 1 piętrze! Prezentujemy ofertę mieszkania typu M3 do wynajęcia , które mieści się na 1 pietrze niskiego bloku w spokojnej części Czerwionki tzw. Osiedle nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślęczka

Zabrze,śląskie

299 000 zł45 m² 6 714,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta *** zabrze - centrum *** ul. Pawła ślęczka *** M3 *** 44,53m2 *** mieszkanie Z wyposażeniem oraz balkonem Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

540 690 zł50 m² 10 912 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

2 050 zł30 m² 69,49 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kompaktowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 7 piętrze apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach przy ul.Chorzowskiej 210. Inwestycja składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe, 47 m - Ruda Śląska Wirek, ul. Lecha Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Lecha w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radzionków,śląskie

1 600 zł44 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej okolicy? Sprawdź tę ofertę idealna dla osób ceniących porządek i wysoki standard! Przedstawiamy ofertę wynajmu 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Katowice

Katowice,śląskie

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Dębowe Tarasy komfortowa kawalerka Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 30m2 w prestiżowej inwestycji Dębowe Tarasy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł36 m² 13 823,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Piękna lokalizacja blisko tras rowerowych i narciarskich! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 36,17 m Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Winda Garaż podziemny w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

678 407 zł76 m² 8 909,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące się na parterze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie jest czyste, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rybnik,śląskie

559 999 zł65 m² 8 582,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Perełka dla osób poszukujących mieszkania w nowym budownictwie w spokojnej okolicy z garażem w cenie. Wykończony w wysokim standardzie z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Orzesze,śląskie

325 000 zł49 m² 6 586,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyposażone mieszkanie na sprzedaż - Orzesze Centrum, ul. Kwiatowa. 49,34 m | 2 pokoje | balkon | duża kuchnia z oknem | IV piętro | C.O. | widok na las Na sprzedaż oferujemy jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia