dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zapolskiej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Chorzów,śląskie

219 000 zł30 m² 7 275,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 30,1 m po generalnym remoncie 1 piętro Balkon Chorzów Batory - ul. Brzozowa Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów? Ta kawalerka po kompletnym, generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 500 zł36 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Prezentujemy ofertę wynajęcia przytulnego mieszkania typu M3 , które mieści się na 2 pietrze niskiego bloku w Chwałowicach na Osiedlu. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł55 m² 4 865,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem Powierzchnia - 55,29M: salon z balkonemsypialniakuchnia łazienka z wc Możliwość przerobienia na salon z aneksem + 2 duże sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

591 838 zł56 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Parkowa | 3 pokoje | 59 m2 | Wysoki standard | Parking podziemny | Komórka lokatorska Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Parkowej 9 na pograniczu Katowic i Chorzowa. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

455 000 zł47 m² 9 603,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko W best nest! oferta sprzedaży mieszkania 47 m + piwnica 7,5 m Lokalizacja: atrakcyjne mieszkanie w zadbanym budynku z lat 60., w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Bielsko-Biała,śląskie

290 000 zł36 m² 7 991,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,29 m , zlokalizowane na osiedlu Złote Łany. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 36,29 m liczba pokoi: 2 niezależne pokoje kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

3 500 zł94 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i nowoczesny, 3-pokojowy apartament przy ul. Jesionowej w Katowicach, dzielnica Koszutka. Mieszkanie świeżo wykończone, szukamy pierwszego najemcy! W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

1 600 zł35 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wprowadzenia, po kapitalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji dtś 1 min! Zostań pierwszym Najemcą. Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Torem

Rybnik,śląskie

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna propozycja dla rodzin, które chcą zamieszkać od razu bez stresu, bez remontów i bez dodatkowych kosztów! Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorowicza

Częstochowa,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zimorowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Sosnowiec,śląskie

425 754 zł53 m² 8 028,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Zastanawiasz się czy ta lokalizacja jest dla Ciebie ? napisz do mnie A zaoszczędzę do 70 % twojego czasu! Jako specjalista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brynowska

Katowice,śląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Za blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Radlin,śląskie

320 000 zł55 m² 5 835,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy do zaoferowania mieszkanie w Radlinie przy ul. Sienkiewicza 30 o powierzchni użytkowej ok 55m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Katowice,śląskie

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50 % za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Wynajmę funkcjonalną kawalerkę z balkonem przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 A. Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Katowice,śląskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy przestrone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, położone na osiedlu Witosa w Katowicach, przy ul. Witosa. Mieszkanie w funkcjonalnym układzie, usytuowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

415 000 zł57 m² 7 332,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż fantastyczne, rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

398 999 zł70 m² 5 699,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Powierzchnia ok. 70M: salon z balkonem 3 x sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 800 zł Dobra lokalizacja: blisko promenada Niemena C.H. M1 Komunikacja: tramwaj autobus Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzego

Zabrze,śląskie

310 000 zł80 m² 3 882,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Extra oferta *** zabrze *** centrum *** ul. ŚW. Jerzego *** M3 *** 79,85,m2 Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,85m2 (64,85m2 - powierzchnia mieszkania + ok. 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goduli

Ruda Śląska,śląskie

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m2, położone w Rudzie Śląskiej- goduli przy ul. Goduli. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

540 999 zł51 m² 10 607,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja, która pracuje na Ciebie 24/7 Nowoczesna inwestycja która łączy bliskość centrum Katowic z komfortem nowoczesnego apartamentowca. W kilka minut pieszo dojdziesz do: - strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczyrkowska

Bystra,śląskie

453 000 zł46 m² 9 786,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bystra Park to apartamentowiec powstający przy ul. Szczyrkowskiej w miejscowości Bystra, leżącej na skraju aglomeracji bielskiej. Kameralna lokalizacja obiektu zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

365 014 zł36 m² 10 100 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Częstochowa,śląskie

493 740 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nową inwestycję Kameralna Lwowska, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec przy ul. Lwowskiej 68. Osiedle Kameralna Lwowska składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

339 282 zł37 m² 9 270 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

399 000 zł63 m² 6 323,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Zabrzu na osiedlu Kotarbińskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana - zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

267 000 zł47 m² 5 806,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości - mieszkanie w centrum Bytomia, ul. Piłsudskiego 21 Oferujemy na sprzedaż przestronne dwu pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

444 806 zł51 m² 8 680,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów już gotowe! : Przestronny apartament trzy-pokojowy, dodatkowo duży balkon na chwile prywatnego relaksu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

636 071 zł65 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka | Pierwsza Dzielnica | ul. Góreckiego 11 Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Katowic, przy ul. Góreckiego 11, w renomowanej Pierwszej Dzielnicy. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej okolicy z dużym balkonem przy ul. Kozielskiej. Mieszkanie jest w stanie do remontu. Prezentujemy również zdjęcia innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

475 308 zł39 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rędziny,śląskie

210 000 zł45 m² 4 712,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,16 m2 położone na 2 piętrze w bloku w miejscowości Rędziny. Mieszkanie z balkonem, po częściowym remoncie, okna pcv, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

467 055 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

268 000 zł47 m² 5 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 z balkonem w Sosnowcu przy ul. Hallera ( Dzielnicy Pogoń). Rozkład pomieszczeń: pokój 1 Pokój 2 Pokój 3 oddzielna kuchnia z oknem duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

279 000 zł55 m² 5 100,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,70 m , zlokalizowane w Będzinie na popularnym osiedlu Syberka, przy ulicy Skalskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alojzjanów

Bytom,śląskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń pełna światła i spokoju - mieszkanie z duszą przy ul. Alojzjanów W śródmieściu Bytomia, przy spokojnej ulicy Alojzjanów, czeka miejsce, które z łatwością może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

249 000 zł53 m² 4 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,91 m , położone na niskim piętrze w spokojnej dzielnicy Katowic - Janów-Nikiszowiec. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.