dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Mireckiego - dzielnica Raków w Częstochowie. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie rozkładowym mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mglista

Rybnik,śląskie

330 000 zł57 m² 5 818,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 3 pok. 56 m - Rybnik, ul. Mglista Lokalizacja: zaledwie kilka minut od Zalewu Rybnickiego - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

644 129 zł55 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

325 000 zł64 m² 5 078,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Stwórz swoje miejsce w Rybniku - 3 pokoje pełne możliwości! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł35 m² 4 856,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż M-2 znajdujące się w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju.- REZERWACJA Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Bytom,śląskie

449 800 zł69 m² 6 518,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Do sprzedaży proponuję mieszkanie o pow. 69m2 przy ul. Francuskiej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na III piętrze. W mieszkaniu wykonano generalny remont - otwarto kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m zlokalizowane na ósmym piętrze w wieżowcu przy Al. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

495 286 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

 

 

Mieszkanie

Tychy,śląskie

560 000 zł78 m² 7 170,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,10 m , położone w niskiej zabudowie, w spokojnej okolicy przy alejce i spacerowej osiedla N - ulica Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

375 000 zł70 m² 5 395,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieszkowskiego, dzielnica Gołonóg 69,5m2 - atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

2 600 zł42 m² 61,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, funkcjonalne i od zaraz dostępne do wynajęcia mieszkanie w Siewierzu! Lokal o powierzchni 42,34 m mieści się na parterze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Jeziorna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Zabrze,śląskie

330 000 zł55 m² 5 996,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Zabrza przy ul.Miarki Możliwość przejęcia najmu garażu! Lokal o powierzchni użytkowej 55,03m2 usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

977 332 zł89 m² 11 039,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta inwestycyjna Apartamenty Złota Pakiet dwóch mieszkań w budynku C C9 35,68 m cena normalna: 458 559,36 zł C10 52,85 m cena normalna: 603 758,40 zł Łączna cena katalogowa: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

465 360 zł33 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, oferta ważna do Niedzieli. Jeżeli szukasz prestiżowego miejsca o rożnych metrażach zapraszam do kontaktu. Apartamenty prosto od Deweloperów bez prowizji z opcją finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Śląska

Katowice,śląskie

409 722 zł30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania dla siebie jako studenta lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie to propozycja, której nie możesz przeoczyć! Najważniejsze atuty mieszkania: funkcjonalny układ - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko w naszym biurze! Szukasz apartamentu z dużym salonem? Spokojna okolica ma dla Ciebie znaczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupoziomowy apartament w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

337 410 zł40 m² 8 531,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. 2 pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z dużym salonem w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

549 000 zł157 m² 3 503,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 156,69 m 2 oraz powierzchni użytkowej 76,16 m 2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

955 471 zł56 m² 16 971,10 zł/m²

 

Piętro:24/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Orzesze,śląskie

394 000 zł41 m² 9 563,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Orzesza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

396 431 zł42 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Bytom,śląskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Smolenia 34 - w samym sercu Bytomia. Najważniejsze atuty: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łaziska Górne,śląskie

185 000 zł44 m² 4 175,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący - prowizja 0% Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na parterze. Budynek znajduje się w Łaziskach Górnych - Łaziskach Średnich, mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka do własnej aranżacji, położona w centrum miasta o powierzchni 32,30m , zlokalizowana w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ul. Jankowskiego. Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rynek

Orzesze,śląskie

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M3 (dwa pokoje, kuchnia, łazienka) - 38,5m2 w centrum Orzesza. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w centrum w bloku na ulicy Rynek 10. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

932 500 zł75 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament wysokiej klasy na Osiedlu Ptasim w Katowicach Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu do zakupu, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania , ponadczasową elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

286 999 zł48 m² 6 016,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia ok 48M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców W mieszkaniu nowe agd: lodówka pralka piekarnik Czynsz - 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

477 625 zł39 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzejewskiej

Ruda Śląska,śląskie

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 30 m dodatkowo: piwnica 4 m piętro: 4 blok z cegły, po modernizacji mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia francuski balkon ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

595 190 zł57 m² 10 475 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

713 782 zł60 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

377 000 zł54 m² 6 994,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! prezentujemy na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu beskidzkim. Lokal mieści się na widokowym 5 piętrze W wyremontowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki, z wyposażeniem, do wprowadzenia! Atrakcyjne, dwustronne, rozkładowe, ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Częstochowa,śląskie

566 046 zł73 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nową inwestycję Kameralna Lwowska, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec przy ul. Lwowskiej 68. Osiedle Kameralna Lwowska składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

219 000 zł45 m² 4 826,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 sypialnie Ustawna kuchnia C.O. własne Gazowe piec dwufunkcyjny Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub odświeżenia w Centrum Zabrza przy ulicy Wolności 101. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

389 999 zł50 m² 7 799,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia 50M: salon z balkonem sypialnia sypialnia kuchnia łazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont: nowe instalacje elektryczne nowe podłogi wyremontowana kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Częstochowa,śląskie

281 000 zł50 m² 5 570,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na parterze zlokalizowane przy ulicy Michałowskiego, dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni użytkowej ok 51m2, mieści się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

655 936 zł65 m² 10 025 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

470 000 zł79 m² 5 949,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Chorzów,śląskie

890 zł28 m² 31,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępny wkrótce! Do wynajęcia jasna kawalerka o powierzchni 28 m przy ul. 11 Listopada w Chorzowie idealna dla jednej osoby lub pary, z szybkim dojazdem do Katowic.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij