dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bytom,śląskie

179 000 zł38 m² 4 773,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak prowizji dla biura! super cena dla klienta gotówkowego 159 000! Świetna lokalizacja, funkcjonalny układ i gotowe do zamieszkania - idealne M na start lub pod wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,śląskie

183 000 zł32 m² 5 719 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż Wola, ul. Słoneczna Cena:183 000 zł Powierzchnia: 32 m Czynsz: 500 zł plus zaliczki Piętro: 4 z 4 Typ nieruchomości: kawalerka Balkon: tak, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

160 000 zł39 m² 4 057,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne 2 pokoje do własnej aranżacji! Pogoń! | Sosnowiec Al. Mireckiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Zielona, ul. Robotnicza. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, przeprowadzonym w 2024r. Zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarków

Lędziny,śląskie

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Lędziny, ul. Gwarków Cechy: - cena: 369 000 pln - Powierzchnia: 74,49 m - - piwnica - 2 piętro z 4 - Liczba pokoi: 4 - Przestronny balkon - Czynsz: 1100 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

399 000 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje po remoncie! Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze ocieplonego niskiego bloku. W skład prezentowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

279 000 zł46 m² 6 118,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Dąbrowie Górniczej - Gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,6 m , znajdujące się na czwartym piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Rybnik,śląskie

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe czeka na Ciebie w sercu Rybnika! To idealna oferta dla pary lub rodziny 2+1, poszukującej komfortu i wygody w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Księcia Władysława

Żory,śląskie

420 000 zł70 m² 6 025,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem | Żory, os. Księcia Władysława | 70 m2 | 10. piętro | Winda Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Katowice,śląskie

339 000 zł53 m² 6 375,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

! cena W dół! teraz tylko 6.375 zł/m2! || 2 POK, K-CE LIGOTA. Pkp, centrum autobusowe || Katowice-Ligota ul. Zielonogórska 2a, obok stacji pkp i dworca Autobusowego Marzy Ci się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe, dla pierwszego najemcy! Dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój i balkon. Kuchnia wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

280 000 zł44 m² 6 336,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 44,19 m 2 , na którą składają się kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, oraz łazienka z wc. - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Sosnowiec,śląskie

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Sosnowca. Rozwijająca się infrastruktura w tym mieście to niezaprzeczalny atut tej oferty. Przypadnie do gustu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

329 000 zł50 m² 6 566,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe, słoneczne M4! osiedle przyjaźń! Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,10 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyńskiego

Katowice,śląskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul.Grażyńskiego. Zlokalizowane na Koszutce - w cichej, spokojnej okolicy, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

419 000 zł61 m² 6 914,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,6 m2, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek), przy ul. Jankowskiego 16C. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka położona w Śródmieściu na prestiżowym osiedlu Glivia na ulicy Daszyńskiego. Świetna lokalizacja, 20 minut piechotą na Starówkę, bliski wyjazd na pobliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twórcza

Bielsko-Biała,śląskie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż ciepłe I słoneczne 2 pokojowe mieszkanie W wapienicy przy ulicy twórczej 11. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , w kamienicy przy ul Mariackiej w Sosnowcu Nieruchomość Przestronny salon z szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

2 400 zł47 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego mieszkania położonego przy ulicy Rómmla 33b/3 w Kłobucku. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa ~ 47,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salmopolska

Szczyrk,śląskie

876 941 zł45 m² 19 693,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o inwestycji w sercu gór, która przyciągnie nie tylko turystów, ale i miłośników przygody? Oto twoja szansa! Bezpośrednio od dewelopera! Brak prowizji! Lokalizacja: bike'owe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

250 000 zł55 m² 4 523,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż tuż przy Hali Widowiskowo Sportowej mosir. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kukułek

Sosnowiec,śląskie

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazne dla zwierząt, przy ulicy Kukułek 18 *nieruchomość* Powierzchnia 20 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób *lokalizacja*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

429 000 zł49 m² 8 749,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie trzypokojowe w Gliwicach, przy ul. Alei Majowej z loggią, na dziewiątym piętrze docieplonego dziesięciopiętrowego budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

414 000 zł48 m² 8 536,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I ciepłe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu mieszka I. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze W niskim ocieplonym bloku Z cegły W otoczeniu bujnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Katowice,śląskie

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** for english scroll down *** Mieszkanie w sercu Katowic z klimatyzacją Wyjątkowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Opolskiej w inwestycji Dom przy Filharmonii. Dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Rydułtowy,śląskie

499 550 zł72 m² 6 938,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72 m2 w super lokalizacji. Mieszkanie o wysokim standardzie, pięknie zaaranżowane przez właścicieli. Salon połączony z kuchnią jest ogromny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górska

Szczyrk,śląskie

599 000 zł32 m² 18 919,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Dream Estate Nieruchomości ma do zaoferowania Apartamenty Premium - Górska12. Górska12 to apartamenty inwestycyjne z basenem, saunami i jacuzzi w formule second home. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gliwice,śląskie

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Właściciel mieszkania bardzo prosi osoby zainteresowane ofertą o kontakt jedynie z agentem nieruchomości, prosimy o uszanowanie tej prośby. Tylko w naszym biurze. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

353 000 zł26 m² 13 371,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Sosnowiec,śląskie

141 000 zł33 m² 4 290,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Dworska 56/17 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

391 070 zł58 m² 6 694,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

572 910 zł56 m² 10 140 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Będzin,śląskie

242 000 zł31 m² 7 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w Będzinie dzielnicy Syberka, przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowym apartamentowcu w Zbrosławicach, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

570 000 zł47 m² 12 078,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się ze sprzedażą atrakcyjnego mieszkania położonego przy ulicy Rómmla 33b/3 w Kłobucku. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa ~ 47,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Częstochowa,śląskie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Dźbów. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim, dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

495 914 zł37 m² 13 549,60 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hutnicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

239 000 zł38 m² 6 256,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertę sprzedaży 1 pokojowego mieszkania przy ul. Hutniczej 6 w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Katowice,śląskie

1 800 zł30 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z loggią na Osiedlu Dobrynów Katowice, ul. Rzepakowa 1 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane zamkniętym Osiedlu Dobrynów. Możesz zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworska

Katowice,śląskie

369 000 zł66 m² 5 605,35 zł/m²